حتما براي همه پيش آمده که به يک عکس يا ويدئوي خيلي جالب در کامپيوترمان برخورده ايم، ولی هيچ وقت حوصله اين را نداشتيم که با گوشي منتقلش کنيم و بعد روي اينستاگرام پستش کنيم! يا اصلا موبايل مان کلا خراب شده و نمي توانيم در اينستاگرام پست بگذاريم. ولی نگران نباشيد! ديگر اين مشکل حل شده است چون حالا خيلي ساده و بی دردسر مي توانيد با استفاده از مرورگر کامپيوترتان و بدون نياز به هيچ نرم افزاري، پست گذاشتن در اينستاگرام با کامپيوتر را ياد بگيريد! قبل از اينکه آغاز به مطالعه اين مطلب کنيد بايد عرض کنم خدمتتان که از آنجايي که اکثر کاربران از مرورگر کروم استفاده مي کنند، ما هم در اين مقاله، نحوه پست گذاشتن با اين مرورگر را آموزش داده ايم. ولی نگران نباشيد! چنانچه از فايرفاکس يا سافاري استفاده مي کنيد، فقط کافي است در بخش نظرات به ما بگوييد تا هرچه سريع تر آن ها را هم آموزش بدهيم.

چگونه با مرورگر کروم در اينستاگرام پست بگذاريم؟

در اين قسمت روش پست گذاشتن در اينستاگرام با کامپيوتر را با مرورگر کروم را  قدم به قدم براي شما آماده کرده ايم:

قدم اول: در مرورگر روي گزينه بيشتر کليک کنيد

مرورگر کروم را باز کنيد و روي آيکون “بيشتر” که سمت راست بالاي صفحه است کليک کنيد:  

قدم دوم: developer tools را انتخاب کنيد

بعد از اينکه منوي “بيشتر” را باز کرديد، نشانگر را روي گزينه “ابزار بيشتر” (more tools) نگه داريد تا صفحه جديدي نشان داده شود. روي آن صفحه هم، بر روي گزينه “ابزار توسعه دهنده” (developer tools) کليک کنيد.
کلیک کنید  بهینه سازی سایز تصاویر در شبکه های اجتماعی
 

قدم سوم: وارد سايت اينستاگرام شويد

حالا خواهيد ديد که صفحه دسکتاپ شما به دو بخش تقسيم شده است. در قسمت راست، روي آيکون موبايل کليک کنيد و مطمئن شويد که رنگ آن آبي شده است. رنگ آبي روي اين آيکون به اين معني است که اين گزينه فعال شده است. بعد از اينکه اين کار را انجام داديد، در صفحه گوگل، آدرس اينستاگرام را instagram.com را تايپ کنيد تا وارد سايت شويد.  

قدم چهارم: وارد صفحۀ اينستاگرام شخصي خود بشويد

بعد از اينکه وارد وبسايت اينستاگرام شديد، با وارد کردن نام کاربري و رمز عبورتان، وارد صفحه خودتان بشويد.  

قدم پنجم: در اين مرحله اينستاگرام مشابه موبايل عمل مي کند

حالا ديگر از اين به بعد کارتان خيلي ساده و بی دردسر است چون فرق چنداني با موبايل ندارد. روي علامت “+” پايين صفحه کليک کنيد:  

قدم ششم: حالا به راحتي عکس و فيلم هاي خود را در اينستاگرام آپلود کنيد

بعد از اينکه روي آيکون “+” کليک کرديد، صفحه کوچکي براي شما نشان داده مي شود. آنجا عکس مورد نظرتان را از پوشه مربوط پيدا کرده و روي گزينه “باز کردن” (Open) کليک کنيد تا عکس شما روي اينستاگرام آپلود شود:

قدم هفتم: عکس را ويرايش کنيد

بعد از اينکه عکس مورد علاقه تان را انتخاب کرديد، مي توانيد مثل موبايل، روي آن فيلتر اعمال کرده و يا آن را ويرايش کنيد. بعد از اينکه اين کارها را انجام داديد، روي گزينه “بعدي” (next) کليک کنيد.  

قدم آخر: پست گذاشتن در اينستاگرام با موفقيت انجام شد

حالا ديگر کارتان تقريبا تمام شده است! بعد از اينکه روي دکمه “بعدي” کليک کرديد، نوبت آن است که کپشن خودتان را بنويسيد. حتي مي توانيد لوکيشن خودتان را هم به عکس اضافه کنيد! و در نهايت روي دکمه “به اشتراک گذاري” (Share) کليک کنيد تا عکس شما منتشر شود!
کلیک کنید  حذف فالوئر و فالوئینگ در اینستا
 

آخرين سخن!

اول از همه اميدوارم که با مطالعه اين مطلب کوتاه ولي مفيد، ياد گرفته باشيد که چگونه با استفاده از مرورگر کروم در اينستاگرام پست بگذاريد. بگذاريد اين مورد را بار ديگر هم تکرار کنم که چنانچه از مرورگر فايرفاکس يا سافاري (براي مک) استفاده مي کنيد، حتما در قسمت کامنت ها درخواست بدهيد تا طريقه پست گذاشتن با اين مرورگر ها را هم هرچه سريع تر به شما آموزش دهيم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.