شما قصد دارید به فیلمها و عکس هایی که دارید واترمارک خودتان را اضافه کنید تا کاربران بدانند این تصاویر متعلق به شماست همچنین با این کار شما می خواهید از کپی کردن محتوای ویدیویی و تصویری خود جلوگیری کنید.

البته شخصاً با واترمارک کردن خیلی موافق نیستم و معتقدم واترمارک می‌کنیم باید بسیار حرفه‌ای و به گونه‌ای باشد که و تصویر و ویدیو آسیب نزند اما متاسفانه بسیاری از افراد فکر می‌کنند اگر واترمارک را بزرگتر کنند کاربر حتما به آن توجه می‌کند!

واترمارک کردن

واترمارک کردن قواعد و قوانین خاص خود را دارد بسیاری از افراد به تصویر یا فیلم آسیب می زنند. امیدواریم با استفاده از این اپلیکیشن به شما معرفی می کنیم بتوانید برند خود را توسعه دهید.

شما با این برنامه می توانید به صورت گروهی به هر تصویر و هر فیلمی که بخواهید نشان خودتان را اضافه کنید البته اگر تعداد بیشتر از ۵ تا انجام دهید باید این برنامه را مورد کنید یعنی از نسخه پولی آن استفاده کنید.

ما در آموزش های دیگر به شما روش مود کردن اپلیکیشن ها را یاد داده ایم و برنامه مخصوص آن را نیز برای دانلود قرار داده ایم که می توانید به رایگان دانلود کنید و پس از اینکه اپلیکیشن را مورد کردید به هر تعداد که دلتان خواست می توانید همزمان نشان یا واترمارک را اضافه کنید.

کلیک کنید  طراحی گرادیانت با افزونه pixabay

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.