این افزونه برای ساختن سیستم عضویت و مدیریت کاربران در سایت وردپرسی بکار می رود. این پلاگین وردپرسی خودش افزونه های جانبی زیادی دارد که هر کدام یک قابلیت به سایت شما اضافه می کند . در واقع به افزونه اصلی پروفایل بیلدر. اگر خواستید آنها را دانلود کنید از طریق لینک زیر آنها را دان کنید و سپس از حالت زیپ خارج و آن وقت می توانید از طریق پیشخوان وردپرس براحتی آنها را نصب کنید. اما خود افزونه اصلی را پس از دانلود راحت از طریق پیشخوان نصب کنید و نمی خواهد زیپش را باز کنید.

هر افزونه یا قالبی که می خواهید در بخش نظرات بگویید. برایتان می گذاریم. ما بابت افزونه و قالب پول نمی گیریم. این بخاطر حمایت از کاربران فارسی زبان و کسب و کارهای ایرانی است. فکر نکنید که چون رایگان است ایراد دارد یا خدای نکرده سالم نیست. اصلا به هیچ وجه. اینها دقیقا همان چیزهایی است که شما در مارکت ها بابتش پول می دهید. تازه! همه آنها را ما خودمان هم استفاده می کنیم و پیش از انتشار تست می کنیم. مطمن باشید اگر مشکلی داشته باشد به هیچ عنوان به دیگران توصیه نمی کنیم. آن هم در سایت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن که ماهیتی علمی و مطالعاتی دارد و همواره در پی کمک به کسب و کارهاست.


دانلود افزونه پروفایل بیلدر پرو

profile-builder-pro-3.1.7


صفحه جدید باز می‌شود.  دانلود افزونه یواست سئو پرمیوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت لمفا مرکز آموزش مهارت و خدمات دیجیتال مارکتینگ. برای پشتیبانی رایگان حرفه‌ای ثبت نام کنید. این شماره همه شبکه اجتماعی کار می‌کند. 09167340168