مسنجر اينستاگرام از ديگر سرويس هاي جذاب و کاربردي است که توسط اينستاگرام ارائه و معرفي شده. اين سرويس کاملا رايگان است و به کاربران اجازه مي دهد در اينستاگرام گروه هاي 50 نفري ايجاد نموده و با آنها تماس تصويري برقرار کنند.

در اين آموزش ميخواهيم بدانيم اینستا مسنجر چیست؟! و چگونه مي توانيم با سرويس مسنجر در خصوص برقراري تماس تصويري با تعداد بالا در اينستاگرام اقدام نموده و اشخاص دلخواه خود را به اينستا مسنجر دعوت کنيم.

جدول آموزشي اين مقاله شامل موارد زير است:

 نکته: براي پيوستن به مسنجر اينستاگرام نياز به داشتن اکانت اينستاگرام، فيس بوک و يا مسنجر نداريد. ولي تا زماني که ميزبان اينستا مسنجر در مسنجر حضور نداشته باشد نمي توانيد به اتاق مسنجر اينستاگرام بپيونديد.

تماس تصويري با تعداد بالا در اينستاگرام

همان طور که پيش تر نيز ذکر شد، قابليت جديدي به نام اينستا مسنجر به اپليکيشن اينستاگرام اضافه شده است که به واسطه آن مي توانيد نفرات دلخواه خود را جهت ساخت يک گروه حداکثر 50 نفر و برقراري تماس تصويري ايجاد نماييد.

با اشتراک گذاري لينک اينستامسنجر قادر به برقراري تماس تصويري با تعداد بالا در اينستاگرام خواهيد بود. در ادامه بهتر است کمي در خصوص اينستا مسنجر و قابليت هايي که ارائه مي کند بيشتر گفتگو کنيم. قطعا خصوصيات و قابليت هاي جذاب آن شما را شگفت زده خواهد کرد.

اينستا مسنجر چيست؟

از امروز مي توانيد اتاق مسنجر دلخواه خود را ايجاد نماييد و هر کسي را براي پيوستن به آن دعوت نماييد. مسنجر اينستاگرام يک قابليت جديد از اينستاگرام است که به شما امکانات زير را ارائه مي دهد:

مسنجر اينستاگرام سرويس جديد اين رسانه اجتماعي است که امکان برقراري تماس تصويري با حداکثر 50 نفر را براي کاربران فراهم مي کند. در اصل مسنجر راهي براي ايجاد تماس تصويري با تعداد بالا در اينستاگرام است که به تازگي رونمايي شده.

اين سرويس رايگان به راحتي براي تمامي کاربران قابل استفاده است و مناسب برقراري گپ هاي دوستانه با تعداد افراد زياد مي باشد. در اين مطلب به آموزش اينستا مسنجر پرداختيم. لينک اين آموزش را براي دوستان خود نيز ارسال کنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *