با نگاهی به محیط پیرامون ما نمی‌توانیم زمینه های کاری بسیار زیادی را شناسایی کنیم البته من قصد ندارم بگویم جوان ها تنبل هستند و دنبال کار نمی روند برعکس معتقدم جوانه های ایرانی اگر اندک سرمایه و امکاناتی برایشان فراهم شود کارهایی می‌کنند که کمتر کسی می تواند انجام دهد .

با این حال برخی از زمینه های شغلی وجود دارد که به دلایل کاملاً به بعد وارد گردونه تجارت می شود و این یک مزیت برای فروش اشتراکی و درآمد زایی از این شیوه به حساب می آید شما بررسی کنید تا خودتان متوجه شوید.

فروش اشتراکی اشتغال بدون سرمایه

فرض کنید یک شرکت ارائه دهنده خدمات سالانه مبالغی را جهت تامین نیروی انسانی خرید و نگهداری تجهیزات هزینه جهت تمدید مجوز ها و امتیازات مالیات عوارض و بسیاری از هزینه‌های دیگر را دارد.

با این حال در همکاریهای فروش مشارکتی ما شاهد اعطای سود معمولاً با درصد ۱۵ تا ۳۰ درصد هستیم یعنی شما بدون اینکه هیچ آوردهای داشته باشید ۳۰ درصد از سود فعالیت آن شرکت را در صورتی که در زمینه بازاریابی و جذب مشتری فعال باشید به دست خواهید آورد.

حال تصور کنید شما یک سایت یا وبلاگ یا شبکه اجتماعی دارید که افراد زیادی از آن بازدید می‌کنند طبیعتاً این اشتغال زایی می‌تواند برای شما یک اشتغال زایی کاملاً بی دردسر به حساب آید چراکه همه عملیات فروش شرکت‌های فروشنده و مرجع انجام می‌شود.

شما کافیست مشتری را ارجاع دهید همچنین کلیه اطلاعات توسط سیستم های برنامه نویسی شده ثبت و قابل راستی آزمایی است همچنین اگر شما قصد داشته باشید خودتان برای سایت یا فعالیتی که دارید سیستم فروش اشتراک ایجاد کنید نیز امکان پذیر است.

کلیک کنید  ظرفیت های استارتاپی ویروس کووید 19 و قرنطینه

کارافرینی بی دردسر و پر سود در همکاری فروش

اگر سایت وردپرسی دارید که بسیار عالی چرا که افزونه این کار موجود بوده و ما در سایت لمفا آن را جهت دانلود کاربران به رایگان منتشر کرده ایم پس از نصب می توانید خودتان فروشنده و هم کار اشتراکی درست کنید تا کالا یا خدمات شما را به صورت اشتراکی برایتان بفروشند.

نکته پایانی و شاید مهم این مبحث در اهمیتی است که مشتری دارد اگر اطلاعات اندکی در ارتباط با دنیای دیجیتال مارکتینگ داشته باشید.

حتما می دانید که پرهزینه ترین بخش تجارت دیجیتال و یا به طور کلی هر کسب و کار و فعالیت اقتصادی تامین مشتری و به عبارت فروش کالا است.

شاید به همین خاطر است که چنین شرایطی برای فروش اشتراکی با سود قابل قبول از سوی مشارکت‌کنندگان مطرح می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.