برای دسترسی به این آموزش باید در سایت ثبت نام کرده و به پشتیبانی پیام ارسال کنید. ثبت دامنه برای ساختن سایت و کار با ایرنیک. این دوره آموزشی به شما همه نکات مروط به ساختن سایت را آموزش می‌دهد. گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به دلیل ضعف آموزشی فعالان عرصه وردپرس در صدد ایجاد دوره جامع آموزش سایت سازی به زبان فارسی است که امیدواریم به زودی تکمیل و موجب رشد و پویایی کسب و کارهای ایرانی گردد. این آموزش‌ها کاملا پروژه محور بوده و بصورت ویدیویی است.

آشنایی با سایت ایرنیک و ساخت دامنه

برای ساختن سایت ابتدا باید دامنه تهیه کنیم. دامنه همان آدرس سایت شماست، به عنوان مثال سایتwww.lemfa.ir دامنه ماست .برای شما که در ایران زندگی می کنید،خوب است از دامنه ملی ایران تحت ‏ir استفاده کنید. دامنه ir را میتوانید ازسایت ایرانی، که مرجع قانونی ثبت دامنه های ملی ایران است تهیه کنید.

شما اگر علاقه‌ای به طراحی سایت داشته باشید داشتن یک شناسه کاربری از این سایت برایتان ضروری است، چراکه ثبت دامنه با نام اشخاص صورت می‌گیرد و اگر شما یک سایت داشته باشید که بخواهید دامنه آن به نام شخص خودتان ثبت شود ، باید در این سایت شناسه کاربری داشته باشید. این کار کار سختی نیست، کافیست به آدرس www.irnic.ir مراجعه کنید تا بتوانید شناسه کاربری خود را به دست بیاورید.هنگام ثبت نام کمی دقت کنید چون ثبت نام در این سایت سختگیرانه صورت میگیرد.

فیلم آموزشی ثبت دامنه و سایت ایرنیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *