میخواهید: سئو شوید؟

ما جدیدترین روش‌ها را برایتان پیاده سازی می‌کنیم

نخستین قدم ما برای ارائه خدمات سئو وردپرس تهیه پروپوزال، آنالیز و بازرسی وب سایت در وضعیت فعلی آن است. با استفاده از این راهبرد و رسیدن به یک ارزیابی جامع از سایت شما تصمیم می‌گیریم که از کدام تاکتیک‌های SEO  برای بهینه سازی سایت و بهبود رتبه آن کنیم.

خدمات سئو وردپرس

این بررسی و آنالیزها که در پروپوزال سئو سایت وردپرس به ترتیب مراحل آورده خواهند شد. دو محور اساسی که در تعیین استراتژی و نیز تدوین ساختار محتوایی شما نقش اساسی دارد:

اهداف پروژه و جامعه مخاطبان شما خواهد بود.

فرایند سئو تولید محتوا و توسعه در پروژه های سئو

با توجه به درخواست مکرر دوستان و برخی مشتریان که خود به بهینه سازی سایت و رسانه خود مشغول هستند و نیز به جهت مشارکت و تبادل اطلاعات با اساتید همکاران و فعالان عرصه سئو و توسعه وب شرح نسبتا کاملی از تمامی مراحل پبش تولید  و اجرا و مدیریت پروژه های انجام شده توسط سایت لمفا در ادامه منتشر خواهد شد. امید که مورد استفاده همگان قرار بگیرد.

پروپوزال سئو

هدف اصلی انتشار این بخش ارائه گزارش و انعکاس بخش هایی از پروپوزال سئو و اطلاع مشتریان سئو سایت لمفا است. تا اطلاع دقیقی از آنچه قرار است در پروژه های محوله صورت گیرد داشته باشند.

بررسی اهداف

اینکه شما چه هدفی را دنبال می کنید و می خواهید به چه نتایجی برسید اولویت اساسی کار ماست. الته در زمینه هدف شناسی و تعیین صحیح آن نیز مشاوره های ارزشمندی خواهیم داشت که در صورت تمایل و تقاضای شما به رایگان اراپه خواهد شد.

جامعه مخاطبان

حال که هدف را شناختیم تعیین شناسایی حامعه مخاطبان کار سختی نیست ما باید اقشار مختلفی که می توانند به نوعی با خدمات و محصولات و منافع شما مرتبط باشند را در شاخص پارامتر های مختلف بررسی کنیم.

مثال: ( خانم / آقا ) ( کودک / نوجوان / جوان / بزرگسال / میانسال / سالمند) ( دیپلم / لیسانس / فوق لیسانس / دکتری / تحصیلات فوق تخصصی)

پرسونای مخاطب

پس از شناخت مخاطب باید پرسونای هر طبقه تعیین شود تا به علاقه ها و تمایلات و نیازهای آنها پی ببریم. تا در تدوین ساختار محتوایی بتوانیم براحتی مطابق پرسونای مخاطبان خود سرفصل های محتوایی را تدوین کنیم.

تدوین ساختار محتوایی

اینکه چه محتوایی قرار است منتشر شود چه ساختار محتوایی بکار گرفته می شود و چه تکنیک هایی برای تولید محتوا در دستیابی به اهداف به ما کمک می کند را استراتژیست محتوا با تدوین ساختار محتوایی تعیین می کند.

تقویم محتوا یکی از دستورالعمل های اجرایی این مرحله خواهد بود.

 چرخه اقدام

این مرحله مهمترین بخش از فرایند سپو و تولید محتواست در این مرحله آنچه برنامه ریزی شده و تولید می شود به مرحله انتشار و توزیع می رسد. این مرحله یکی از چالش های جدی اغلب کسب و کارها و پروژه های سپو است. شما باید بدانید که چرخه اقدام از سه مرحله تالیف . انتشار و توزیع تشکیل می شود که هر مرحله باید با قدرت تمام انجام شود در غیر اینصورت نتیجه زحمات شما در سایر بخش ها نیز تحت شعاع این کاستی قرار می گیرد.

توزیع

در این مرحله تمامی ظرفیت های مجموعه در راستای انتشار و اشتراک گذاری و توزیع هر چه بهتر و کامل تر محتوا و بازتاب دادن فعالیت ها در هر رسانه ای که هست ( سئو سایت یا اپلیکیشن )  خواهد بود. شبکه های اجتماعی نقش اساسی در این فرایند ایفا می کنند و در صورتی که مشتریان گرامی قصد انتشار رپورتاژ و یا تبلیغات گوگل ادوردز و یا تبلیغات بنری داشته باشند طی همین مرحله و یا مراحل پیش از آن قابل اجرا خواهد بود. خدمات سئو فروشگاه و اپلیکیشن سئو محتوایی پروپوزال سئو وردپرس خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای گوکل در سایت لمفا

مدیریت محتوا

پس از انتشار و توزیع موفقیت آمیز نوبت به نخستین مرحله از ازیابی های اولیه البته فقط در سطح محتوای متنی می رسد که اقدامات لازم صورت می گیرد و در صورت نیاز به تغییر کلیدواژه ها توسعه یا ویرایش های احتمالی اقدامات لازم صورت می گیرد. چالش هایی نظیر کنیبالیزیشن و یا هرگونه مشکل در رابطه با کنسول گوگل و انالیتیکس در این مرحله مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت نیاز با استفاده از ویٰرایش انکر تکست ها و یا کنونیکال و ریداریرکت و سایر گزینه ها و امکان های موجود در بهینه سازی همه چیز تحت کنترل به بسمت هدف سوق داده می شود.

استفاده از این پروپوزال رایگان است

این پروپوژال آنلاین نیازمند ویراستاری است و توسط کارگروه پستیبانی اجرایی گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن و سایت لمفا تدوین و منتشر شده است. هرگونه استفاده و نیز انتشار بخش یا تمامی محتوای موجود به انضمام بروزرسانی ها و امکان استفاده از مشاوره اجرایی آن برای سایت‌های ایرانی بلامانع است. در صورت تمایل به مشارکت و تبادل نظر پیرامون سرفصل های اجرایی و مراحل عملیاتی پروپوزال پیش رو از طریق بخش دیدگاه اقدام کنید.

ارزیابی و تحلیل

در این مرحله آمار نسبتا جامعی از آنچه منتشر کردیم و سیاست هایی که اتخاذ کردیم را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و تصمیمات قابل اجرا برای ادامه کار اتخاد می شود. مسلما در تمامی ایام و تایم پیاده سازی پروژه نظارت های لازم بر فرایند توسعه وجود خواهد داشت اما از آنجایی که عنصر زمان یک اصل اساسی سپو و بهینه سازی سایت برای گوگل به حساب می آید ما نمی توانیم تا پش از موعد و به محض مشاهده نتایج ناپایدار تصمیمات زودهنگام بگیریم. این دوره زمانی ۳۵ روز است. یعنی نخستین ارزشابی منجر به تصمیمات عملیاتی پس از ۳۵ روز قابل بررسی خواهند بود.

گزارش

ارائه گزارش پیشرفت پروژه سئو

در این مرحله نتایجی از آنچه که حاصل شده جهت اطلاع کارفرما در قالب گزارش مکتوب به همراه مستندات و توضیحات شفاهی در یک پادکست ویژه ارائه خواهد شد و ادامه بهینه سازیو تصمیمات مقتضی با همین ترتیب و توالی که طرح شد صورت می گیرد.

هر کدام از بخش های فوق خود شامل قسمت های مختلفی است این یکی از افداماتی است که تحت عنوان تجریه تحلیل برای دستیابی به بهترین و موثرترین کلیدواژه ها صورت می گیرد.

تجزیه تحلیل

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی، اولین مرحله برای تعیین رتبه بندی وب سایت شما در وضعیت فعلی آن است. ما این کار را با جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با شغل شما شروع می کنیم. کلمات کلیدی به ما در فهمیدن چگونگی عملکرد وب سایت شما در مقایسه با دیگر رقبا کمک بزرگی خواهند کرد.

  • هدف ما از این بررسی ایجاد یک فایل شامل لیست کلمات کلیدی با ارزش و هدفمند می باشد که برای رسیدن به صفحه اول گوگل به آنها نیاز خواهیم داشت.
  • پروپوزال سئو وردپرس خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای گوکل در سایت لمفا خدمات سئو فروشگاه و اپلیکیشن سئو محتوایی بصورت حرفه ای ارائه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *