-جيک جيک  مي دانستيد توييتر در لغت به معني جيک جيک کردن است؟! انتخاب چنين نامي براي اين اپليکيشن بسيار هوشمندانه به نظر مي رسد، چرا که برنامه توييتر براي رد و بدل کردن اخبار است. چه کسي بهتر از يک پرنده ي جيک جيکو خبر مي آورد؟! در اين مقاله ابتدا کمي درباره اين برنامه و ويژگي هاي آن صحبت مي کنم و سپس لينک دانلود توئيتر براي اندرويد، ios و ويندوزفون اينجا مي گذارم.

کمي درباره توييتر

توئيتر قديمي ترين شبکه اجتماعي پرطرفدار در جهان است که توسط جک دروسي (jack dorsey) و در سال ۲۰۰۶ پايه گذاري شده است. اين شبکه اجتماعي در حال حاضر ۳۲۰ ميليون کاربر فعال در سراسر جهان دارد و روزانه ۵۰۰ ميليون توييت(پست) در اين شبکه ارسال مي شود. توييتر ابتدا با شعار  (چه کار مي کنيد؟) شروع به کار کرد. امّا در سال ۲۰۰۹ اين شعار به (چه اتفاقي در حال رخ دادن است؟) تغيير کرد. اين تغيير، نشانه هدفمندتر شدن توييتر و تمرکز آن بر انتشار اخبار است.

توييتر به چه دردي مي خورد؟

  1. با دانلود و نصب توييتر مي توانيد هرآنچه در اطرافتان مي گذرد را با ديگران به اشتراک بگذاريد.
  2. با دانلود و نصب توئيتر مي توانيد هرآنچه در ذهنتان مي گذرد را بيرون بريزيد.
  3. توييتر در لحظه، شما را از آخرين اخبار و اتفاقات جهان آگاه مي کند.
  4. با دانلود برنامه توييتر و عضويت در آن، مي توانيد درباره هر خبري نظر داده و آن را retweet کنيد.
  5. نصب توييتر تاثير شگفت انگيزي در بازاريابي و تبليغات برند شما دارد.
  6. توئيتر با جابه جايي آزاد اطلاعات مي تواند تأثير مثبتي در جهان داشته باشد.
 

دانلود توييتر براي اندرويد

گوشي هاي اندرويدي بيشترين محبوبيت را در بين کاربران ايراني دارا هستند. بنابراين اجازه بدهيد ابتدا، لينک دانلود توييتر براي اندرويد را اينجا بگذارم. لينک زير، لينک دانلود توئيتر براي اندرويد است و شما از طريق آن مي توانيد توييتر براي اندرويد را دانلود نماييد. دانلود و نصب توييتر براي اندرويد و تمام دستگاه هاي اندرويدي با توجه به اينکه توييتر، در ايران فيلتر مي باشد، لينک دانلود آن در کافه بازار موجود نيست. به همين دليل من لينک دانلود توييتر براي اندرويد را، از يک سايت معتبر ديگر گذاشته ام.

دانلود توئيتر براي اپل

من لينکي براي شما مي گذارم که مي توانيد به منظور دانلود و نصب توييتر براي دستگاه هاي اپل از آن استفاده کنيد. اين لينک فقط براي دانلود برنامه توييتر و نصب توييتر براي گوشي هاي آيفون نيست. بلکه شما مي توانيد از طريق آن، توييتر را براي دستگاه هاي (iPhone, iPad, iPod) نيز دانلود نماييد. ممکن است براي دانلود از اپ استور، نياز به ساخت اکانت اپل (يا خريد اکانت از طريق سايت هايي مثل اپل کارت ۲۴ يا سيم پي) داشته باشيد. در اين صورت پيشنهاد من اين است که براي دانلود توييتر از سيب اپ استفاده کنيد. دانلود و نصب توييتر براي iOS و تمام دستگاه هاي اپل از طريق آي تونز دانلود و نصب توئيتر برايiOS و تمام دستگاه هاي اپل از طريق سرزمين دانلود 

دانلود توئيتر براي ويندوز فون

صاحبان گوشي هاي ويندوزفون هميشه جز مظلوم ترين کاربران اينترنت هستند. زيرا نسخه ويندوزفون براي بسياري از اپليکيشن ها موجود نيست و آنها نمي توانند از تمام اپليکيشن ها استفاده کنند. ولی خبر خوب براي کاربران ويندوزفون اين است که آنها مي توانند همانند بقيه کاربران، توييتر براي ويندوزفون را دانلود و نصب نمايند. در پايان لينک دانلود برنامه توييتر براي ويندوزفون را گذاشته ام. دانلود و نصب توييتر براي ويندوز فون  

چطور توييتر براي کسب و کار شما معجزه مي کند

يکي از ويژگي هاي مهم توييتر که آن را از ساير شبکه هاي اجتماعي متمايز مي کند اين است که شما در هر پست، تنها مي توانيد از ۲۸۰ کاراکتر(حرف) استفاده کنيد. همچنين شما با دانلود برنامه توييتر و عضويت در اين شبکه بزرگ؛ مي توانيد ويدئو، عکس، و صدا نيز منتشر کنيد. ولی شايد فکر کنيد که فقط ۲۸۰ حرف؟! اينکه به درد کسب و کار من نمي خورد! حتما برايتان جالب خواهد بود بدانيد که ۶۳% برندهاي معتبر دنيا از همين ۲۸۰ حرف براي بازاريابي و تبليغات استفاده مي کنند و به شدت هم موفق هستند! برندها و اشخاص با استفاده از توييتر، از کالاهاي خود رونمايي مي کنند و درباره خدمات خود توضيح مي دهند. توييتر يک ابزار بسيار قدرتمند براي پاسخ به سوالات، انتشار آخرين اخبار و تبليغات هدفمند براي يک کسب و کار است. چنانچه صاحب يک کسب و کار هستيد و در شبکه هاي اجتماعي فعاليت مي کنيد، به هيچ عنوان توييتر را از ياد نبريد! اين پرنده ي کوچک آبي پيغام شما را به گوش همه مي رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *