دیجیتال مارکتینگ ایرانی

دیجیتال مارکتینگ هدفمند

می‌خواهید در وب فعالیت کنید؟ سایت دارید؛ فروشگاه شما نیاز به محتوا دارد؟ می خواهید بیاموزید و خودتان با وردپرس کار کنید و با استفاده از سئو درآمد کسب کنید. اینجا مرکزی برای ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ بومی متناسب با اقتضائات کشور ایران است. بطور کلی خدمات توسعه وب، آموزش مهارت‌های کاربردی و پشتیبانی از کسب و کارهای هدفمند اساس فعالیت ماست.

ما در تولید محتوا، وردپرس، اندروید و دیجیتال مارکتینگ قریب به ۱۶ سال سابقه داریم و از دانش و توان اجرایی کارشناسان زبده در حوزه‌های مربوطه برخورداریم؛سایت لمفا وابسته به گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن است که ماهیتی علمی و آموزشی دارد. همکاران ما در کنار فعالیت‌های حرفه‌ای دغدغه‌های غیرتجاری هم دارند؛ آیا این برای موفقیت شما کافی است؟

سایت، فروشگاه، سئو، تولید محتوای متنی، ویدیویی و گرافیکی و بطور کلی خدمات دیجیتال مارکتینگ …

می‌خواهید خودتان کارهای سایت و سئو و بطور کلی توسعه وب را انجام دهید؛ ما به شما می‌آموزیم.

پشتیبانی ماهانه از سایت‌های هدفمند و کسب و کارهای فعال. حالا موفقیت شما به ما مربوط است!

پشتیبانی

برای شروع به انگیزه نیاز دارید؟! این ویدیو را ببینید

پشتیبانی ماهانه از سایت‌های هدفمند و کسب و کارهای فعال. حالا موفقیت شما به ما مربوط است!

آموزش مهارت تدریس

معلمان و مربیان این روزها ناچار به تدریس غیر حضوری هستند. ضمن احترام به دانش و توانمندی‌های این قشر ارزشمند و فداکار، آموزش‌هایی را بنا به درخواست و توصیه برخی مراکز علمی و آموزشی تهیه و تحت عنوان “مهارت تدریس مجازی” منتشر کردیم.

فراتر از انتظارتان خدمات دریافت کنید…

پشتیبان کسب و کار شما

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن یک مجموعه غیردولتی و مردمی است که ماهیتی علمی و پژوهشی دارد. ما می‌کوشیم با ارائه آموزش‌های کاربردی به توسعه مهارت‌های مدیران، کارآفرینان و کسب و کارهای ایرانی کمک کنیم. شما می‌توانید در زمینه طراحی سایت با وردپرس، ساخت فروشگاه ووکامرسی، سئو، تولید محتوای متنی، ویدیویی و گرافیک و دانش دیجیتال مارکتینگ در سه محور خدمات، آموزش، پشتیبانی از این سایت استفاده کنید.

 خدمات هدفمند . آموزش مهارت. پشتیبانی اجرایی

خدمات طراحی سایت، فروشگاه، ساخت اپلیکیشن موبایل، تولید محتوای متنی، گرافیکی و ویدیویی در کنار بهینه‌سازی و سئو سایت و نیز پشتیبانی ماهانه از سایت‌های وردپرسی اساس فعالیت و آموزش‌های ماست.

برای شروع به انگیزه نیاز دارید؟! این ویدیو را ببینید