نحوه حمایت آموزشی لمفا و شرایط استفاده از آموزش بدون پرداخت نقدی جهت افرادی که توانایی پرداخت هزینه آموزش را ندارند.

 

این عزیزان می‌بایست از طریق شبکه‌های اجتماعی به یکی از مدیران اجرایی لمفا پیام ارسال نموده و درخواست خود را مطرح کنند. تا دسترسی آنها به آموزش فراهم شود.

ارسال این جمله الزامی است:

 به نام خدا 

اینجانب ………………. ارسال کننده این پیام از خط شماره ………… تقاضای استفاده از حمایت آموزشی لنف آرا دارم و متعهد می‌شوم ظرف مدت دو ماه هزینه آموزش رو پرداخت نمایند این صفحه که به صورت تصویر نزد لمفا ثبت میشود به عنوان تعهد اینجانب آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امکانات و پشتیبانی آموزشی از افراد مورد حمایت هیچ تفاوتی با سایرین ندارد و تمامی خدمات و پشتیبانی‌های آموزشی به طور کامل و یکسان به این عزیزان ارائه خواهد شد.

 

 

رفع مسئولیت مشکلات احتمالی اپلیکیشن‌های ارائه شده

 با توجه به تحریم‌های غیر قانونی علیه ایرانیان استفاده از محصولاتی که امکان خرید آن برای شهروندان ایرانی وجود ندارد در اقدامی چندان دور از از انتظار نیست اپلیکیشن ها و نرم افزارهایی با فرایند هک و مود در دسترس همگان قرار می‌گیرد از نظر فنی و نرم افزاری این مسئله یک امر کاملاً شناخته شده و از نظر نرم افزاری توجیه پذیر است.

 با این حال لنفاوی مسئولیت هیچگونه ایراد یا اشکال احتمالی در دستگاه‌هایی که کاربران این برنامه ها را نصب میکند ندارد.

 

رفع مسئولیت بروزرسانی نرم افزار ها فایل ها و اپلیکیشن ها

 لمفا تعهدی بابت به‌روزرسانی‌های بعدی و تداوم این آپدیت ها ندارد بدیهی است که تا پایان مدت آموزش و پس از معرفی منابع به دانشجویان روند به روز رسانی ها منظم طی خواهد شد اما پس از آن دوره به پایان رسید تعهدی وجود ندارد.

 

رعایت حقوق توسعه دهندگان ایرانی

لنفاوی در ابزارها و اپلیکیشن ها و نرم افزار‌هایی که به دانشجویان معرفی می‌کند طیف وسیعی از موضوعات را جهت سهولت دسترسی به کاربران ارائه می‌کند چنانچه به هر دلیلی محصول یا محتوایی دارای حق نشر از طریق بسته‌های لنف آ منتشر گردد پس از اعتراض و درخواست صاحب امتیاز حسن لنفوم موظف است نسبت به حذف اثر مورد نظر در سایت و شبکه‌های اجتماعی خود اقدام نمایند بدیهی است که مسئولیت تنهایی بر عهده منبع مطلب تشکر کننده اصلی خواهد بود و هیچ گونه تعهدی در رابطه ندارد همچنین در صورت نیاز به پیگیری منابع در اختیار صاحب امتیاز اثر جهت پیگیری‌های بعدی قرار خواهد گرفت.

 

ثبت نام و عضویت در لمفا 

لنفاوی برای سهولت دسترسی و سرعت بخشیدن به به این مسئله تمامی اقدامات دست و پا گیر و زمان بر را از سایت خود در سایت خود محدود کرده است به عبارت دیگر شما برای خرید محصولات یا استفاده از محتوای سایت نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا ورود و مشخصاتی ندارید و ما هیچ گونه اطلاعاتی از کاربران دریافت نمی‌کنیم.

این رویه با توجه به بررسی واقع بینانه لمفا از عدم تمایل کاربران به عضویت و ثبت نام در سایت ها اتخاذ شده است.

 

 

 

خریداران محصولات و دانشجویان و کارفرمایان چگونه اثبات کنند که محصول یا خدماتی از نفا دریافت کرده‌اند و وجه آن را پرداخته اند؟

 تمامی خریداران محصولات آموزشی و کارفرمایانی که از خدمات بمفا استفاده می‌کنند میتوانند از شماره پیگیری خود هنگام پرداخت که از طریق درگاه زرین پال صورت می‌گیرد به عنوان شماره قرارداد و سند اثبات واریز وجه استفاده کنند.

 ما برای فروش محصولات از سیستم لینک طلایی و قابلیت فروشگاهی زرین پال استفاده می‌کنیم تا کاربرانمان راحت‌تر به امکانات لمفا آکادمی دسترسی داشته باشند.

 

 

قوانین و درصد کمیسیون فروش محصولات به صورت همکاری

تمامی همکاران فروش می‌بایست قبل از اقدام به فروش محصولات لفا طی هماهنگی با ادمین ها کد اختصاصی خود را به تعداد مورد نظر دریافت نمایند و هنگام فروش به مشتریان خود ارائه کنند. ما برای حمایت از فروش اشتراکی و در جهت تامین منافع همکاران شرایط ویژه برای این کار تعیین کرده ایم این شرایط به هیچ وجه در سایر موارد اجرا نخواهد شد و منحصر به بخش فروش همکاری است.

 

درصد فروش همکار

درصد حق السهم همکاران از فروش هر محصول آموزشی بین ۲۰ تا ۳۵ درصد است.

 

سیستم همکاری فروش لمفا، ساده و کارآمد 

همکاران می‌بایست یکی از کود ها را به مشتری خود اعلام کرده تا هنگام خرید در صفحه پرداخت آن را ثبت نماید تا مبلغ فروش شرایطی و همکاران منظور گردد.

 

حمایت از حقوق مادی همکاران فروش

 همچنین برای ترغیب خریداران به انجام این مراحل ده درصد از تخفیفات لحاظ شده از فاکتور مشتریان کسر می‌گردد به عبارت دیگر مشتری با ارائه کد به لمفا نه تنها درصد سود واسطه خرید را برای او تضمین می‌کند بلکه خودش نیز ۱۰ درصد تخفیف دریافت می‌کند.

 

 

درصورت ثبت نشدن کد خرید از جانب مشتری آیا درصد همکار قابل پیگیری و اثبات است.

در مواردی که به هر دلیل کد مورد نظر در صفحه خرید ثبت شود همکاران گرامی می‌توانند با اعلام تایید صحت خرید درصد خود را مطالبه نمایند بدیهی است در تمامی مراحل همکاری تا پنج مرتبه امکان استفاده از این ویژگی وجود دارد و پس از آن بدون ثبت کد هیچ مبلغی به همکاران پرداخت ن می‌گردد. جهت انجام استفاده از این بند تایید خریدار مینی بر وارد نکردن کد از جانب وی نیز ضروری است.

 

 

برنامه ها و آموزشهای مربوطه را از کجا دریافت کنیم

لفا جهت سهولت دسترسی کاربران ارتباطات خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی با دانشجویان خود برقرار می‌کند. ما در شبکه اجتماعی تلگرام روبیکا اینستاگرام لیتو و واتساپ با شناسه کاربری lemfair@ در دسترس کاربران هستیم. تمامی فایل ها و ابزارها لوازم اطلاع رسانی از طریق سایت در تمامی شبکه‌های اجتماعی با فاصله زمانی تقریباً یکسان منتشر می‌شود تا کاربران از هرکدام از شبکه‌هایی که مایل هستند برای ارتباط استفاده کنند.

 

 

کاربران خارج از کشور چگونه می‌توانند از محصولات آموزشی استفاده کنند

این افراد می‌توانند با برقراری ارتباط از طریق شبکه‌های مجازی اطلاعات مالی حساب را دریافت نموده و هزینه‌های مربوطه را واریز نمایند تا فایل‌های مربوطه برای آنها ارسال گردد در برخی از کشورها مثل تاجیکستان که امکان پرداخت از طریق زرین پال برای آنها وجود دارد کاربران می‌توانند مستقیما از طریق صفحه پرداخت محصولات را خریداری و به فایل‌های مربوطه دسترسی داشته باشند.

 

کاربران چگونه خرید خود را ثبت و از پشتیبانی ها استفاده کنند.

هر کدام از کاربران برای دریافت پشتیبانی اجرایی و اختصاصی می‌باید کد پیگیری واریزی خود را از طریق ادمین ها ثبت نماید تا بلافاصله در فهرست خریداران قرار گرفته و از طریق شماره تلفن همراه کدهای بخش خصوصی برای شما ارسال گردد.

شما می‌توانید تا مدت دو هفته پس از خرید کاربری خود را به دیگری منتقل نمایید و در این جابجایی هیچگونه هزینه از شما دریافت ن می‌شود.

 چنانچه پس از پایان دوره آموزشی شما قصد داشته باشید کاربری خود را به فرد دیگری واگذار کنید جهت ثبت مجدد کاربر جدید طبق قوانین فروش اشتراکی با شما رفتار خواهد شد و حق السهم شما به عنوان کمیسیون مشارکت در فروش پرداخت می‌گردد.

به عبارت دیگر شما می‌توانید این دوره ها را خریداری نموده و پس از تکمیل شدن آموزش‌تان آن را به فرد دیگری واگذار کنید با این اقدام حدود نیمی از هزینه شما بازگردانده می‌شود و خریدار جدید هم تا ۵ درصد تخفیف مذاهب دریافت خواهد کرد.

 تمامی این تمهیدات به خاطر توسعه آموزش و اهمیت قرار گرفتن این آموزش ها در دست افراد مختلف به عنوان قوانین حمایتی و تشویقی تعیین شده اند.

 

نشانی وب‌سایت ما: https://lemfa.ir.

تمامی دسترسی‌ها از جمله ثبت نام و عضویت در سایت به دلیل عدم کاربرد محدود و هیچ گونه اطلاعاتی از کاربران در سایت ثبت و ذخیره نمی شود