طراحي سايت موزيک

  افراد علاقه مند به دنياي موزيک و موسيقي از طريق طراحي سايت اينترنتي موسيقي قادر خواهند بود تا آهنگ هاي جديد و زيبا را با کاربران دنياي مجازي و اينترنت که هر روز تعداد آن ها رو به افزايش است به اشتراک بگذارند.

 اگر با توجه بيشتري وب سايتها را مشاهده نماييد ، حتما متوجه خواهيد شد که منبع اصلي مالي و بيشتر درآمد آنها از انتشار آگهي مي باشد.

به طوريکه تمام ناحيه هاي سايتشان را تعرفه بندي نموده و با قرار دادن آگهي تجارتهاي مختلف، کسب درآمد مي نمايند . همچنين درنظر داشته باشيد تعداد زيادي از افراد به دليل عدم وجود سرعت خوب اينترنتي قادر نمي باشند که مستقيما اقدام به دانلود حتي يک track موسيقي نمايند.

بنابراين مي توانيد با فروش کالاي فرهنگي خود تغيير سايت به يک فروشگاه اينترنتي و عرضه محصولات فرهنگي مخاطبان گسترده اي را پوشش دهيد .

 موزيک و فيلم

حتما خود شما هم که در حال مطالعه همين مطلب هستيد چندين  آلبوم را به طور رايگان از سايت هاي گوناگون دانلود نموده ايد و حتي سايت اينترنتي هاي دانلود سريال و فيلم را هم به آشنايان خود معرفي نموده ايد .

بطور کلي اين سايت ها مطالب مفيد و قابل توجهي در رابطه با کالاي فرهنگي در اختيار کاربران خود قرار ميدهند و سعي دارند تا هرچه بيشتر کاربران آنلاين تعداد زيادي را جذب سايت خود نمايند.

حتي نحوه رساندن کالا به دست مشتري از پيش طراحي و پياده سازي شده است.

به طوريکه شما هرروز و حتي لحظه به لحظه از طريق پلات فرم مديريتي خود ميتوانيد سفارشات را بررسي نموده و اقدام به ارسال محصول مورد نظر نماييد.

افراد علاقه مند به دنياي موزيک و موسيقي از طريق سايت سازي موزيک قادر خواهند بود. تا آهنگ هاي جديد و زيبا را با کاربران دنياي مجازي و اينترنت که هر روز تعداد آن ها رو به افزايش است به اشتراک بگذارند. حتي افراد هنرمند در حوزه ي موسيقي از طريق سايت سازي مي توانند خود را خيلي بهتر به مردم معرفي کنند و آثار هتري خود را در سايت سازي موزيک خود قرار دهند. شايد در نگاه اول طراحي سايت اينترنتي موسيقي چندان مهم و ضروري به حساب نيايد امابا بررسي هاي دقيق در يک زمان کوتاه تاثيرات و ضرورت آن را احساس خواهيد کرد. و حداکثر بهره را در ارتباط با ي موسيقي و هنر و موزيک از سايت سازي خود ببريد

بهترين راه براي سايت سازي موزيک و فيلم

طراحي سايت موزيک و طراحي سايت اينترنتي موسيقي براي موسيقي دان ها و علاقه مندان به موسيقي مشغول به کار در ارتباط با هنر موسيقي ، مي تواند يکي از بهترين راه ها براي ارتباط با دوستداران هنر و معرفي هنرمندان در فضاي مجازي باشد.

هنرمند با طراحي سايت موزيک ، خيلي ساده و ساده و بي دردسر مي تواند از طريق اينترنت به تبليغ محصول هنري خود بپردازد ، و از طريق آن تعداد کاربران خودرا در هر قسمت از دنيا افزايش دهد .

کلیک کنید  افزونه مدیریت کاربران در ووکامرس

همچنين يک هنرمند موسيقي ، مي تواند از طريق فروش مستقيم آثار خود از طريق سايت موزيک ، از کپي شدن محصولاتش تا حدود زيادي ممانعت نمايد .

همچنين مي تواند آثار موسيقي خود را بدون واسطه به فروش برساند.

شاخص ترين مطلبي که در جلب نظر مشتريان و بازديد آنها از موزيک ها و موسيقي هاي شما در اينترنت مهم مي باشد ، حضور شما در موتور جست و جوي گوگل است.

قطعا چنانچه نام سايت شما در ليست هاي اول جست و جو  قرار گيرد، داراي آمار بازديد بيشتر و جذب کاربران فراواني خواهد بود. اين مسئله تنها با طراحي سايت حرفه اي و رعايت اصول سئو و بهينه سازي سايت امکان پذير است.

سرويسهاي قابل ارائه در طراحي سايت اينترنتي موزيک براي جذب بيشتر کاربران
<<  دانلود آلبوم موزيک خواننده <<  امکان دانلود فايل <<  فروش موزيک و موسيقي <<  اعلام خبرهاي موسيقي  <<  دسترسي و جستجوي آسان آهنگ ها <<   عضويت درکانون طرفداران << بيوگرافي هنر يا هنرمندان << دانلود موزيک و پخش آنلاين << دانلود موزيک ويدئو و پخش آنلاين فيلم

معمولا برخي از امکانات و ويژگي هايي که مي توان در سايت سازي موزيک به کار برد عبارتند از:

۱. سرعت بالاي بارگذاري صفحه ها در سايت سازي موزيک از اهميت بسيار بالايي برخوردار مي باشد که اين موضوع در شرکت سايت سازي نونگار يکي از مهم ترين اولويت ها به حساب ميايد ۲. در سايت سازي موزيک به دليل حجم بالايي که موزيک ها وفايل هاي صوتي تصويري دارند. براي فشرده سازي اين فايل ها در سايت سازي موزيک تکنولوژي GZIP مورد استفاده قرار مي گيرد. ۳. ظاهر گرافيکي زيبا و متناسب با محتواي سايت براي همه ي سايت سازي ها در نظر گرفته مي شود. و سايت سازي موزيک نيز شامل اين ويژگي مهم مي شود. ۴. شرکت سايت سازي نونگار متناسب با امکانات و سفارشات شما در ابتدا به طراحي اوليه سايت شما مي پردازد. و بعد از اينکه به تاييد نهايي شما دربيايد به پياده سازي و طراحي کامل آن مي پردازند. که همين موضوع مهم مورد استقبال تعداد زيادي از مشتريان شده است. ۵. يکي از مهم ترين ويژگي ها در سايت سازي موزيک قرار دادن بخش آرشيو براي براي کاربران مي باشد. زيرا به کمک آرشيو کاربران قادر خواهند بود در زماني بسيار کوتاه دسته بندي موزيک هاي مورد نظر خود را پيدا کرده و به موزيک مد نظر خود دستيابي پيدا کنند.
امروزه موسيقي بخشي از زندگي تمام افراد شده است. هر شخص در هرسن و خصوصياتي به نوعي به موزيک علاقمند است. و حتما براي هرکسي پيش آمده که موزيک مورد علاقه خود را در گوگل جستجو کرده، وارد سايتي شود. و آن را دانلود کند، با همين دليل سايت سازي موزيک اهمين تعداد زيادي دارد.

در وب سايت  هاي موزيک علاوه بر انواع موسيقي, موزيک ويدئو و آلبوم آهنگ ها مي توان اطلاعاتي درباره :

زندگي نامه خوانندگان و موسيقي دانان مشهور ايران و همچنين کشورهاي ديگر، عکس و تصاويري از آن ها، پخش مصاحبه هاي خوانندگان، اخبار هاي به روز درباره خوانندگان و نوازندگان و… براي کاربران به اشتراک گذاشت.
کلیک کنید  افزونه صفحه سازی ویژوال کامپوزر و ادان های مربوطه
تا مخاطبان بيشتري را جذب نمايد. سايت هاي موزيک جزو پرطرفدارترين سايت ها هستند. اگر در طراحي آن کمي خلاقيت و ابتکار به خرج دهيد در جذب کاربر بسيار موفق تر خواهيد بود. ظاهر چنين سايت هايي بايد شيک و جذاب باشد و از تصاوير و رنگ هاي شاد و هيجان انگيز استفاده شود تا کاربر را به خود جذب کند.
طراحي سايت موسيقي براي هنرمندان و موسيقي دانان راه مناسبي است تا بتوانند هم خود و هم آثارشان را به ديگران معرفي کنند. و با طرفداران خود در ارتباط باشند. مهم ترين موضوع در وبسايت موسيقي ، داشتن فضاي ذخيره سازي گسترده و همينطور امکان ارائه پهناي باند و سرعت دانلود بالا براي کاربر مي باشد.

طراحي سايت موسيقي و يا همان طراحي سايت اينترنتي موسيقي به دو صورت انجام مي شود:

سايت موسيقي انفرادي و يا وب سايت موسيقي گروهي. در حالت طراحي سايت موزيک انفرادي يک هنرمند که مي تواند خواننده و يا آهنگساز باشد , آثار خود را در سايت موسيقي خود به اشتراک مي گذارد. اين کار براي ارائه هنر آن هنرمند و گرفتن فيدبک از مخاطبان بسيار کار ساز است. در طراحي سايت موزيک گروهي مجموعه آثار خواننده ها و يا نوازندگان مختلف به طور طبقه بندي شده قرار مي گيرد. اين آثار مي توانند به صورت دانلود رايگان يا دانلود پولي در سايت موسيقي ارائه شود.
نکته قابل توجه اين است که تيم طراحي سايت و سئو لمفا با تکيه بر دانش و تخصص خود ،

در ارتباط با :

طراحي پيشرفته سايت و ارتقاي رنک سايت ، مي تواند سايت موزيک شما در موتورهاي جستجوگر گوگل ، بر روي پر کاربرد ترين کلمات مربوط به موزيک به سمت رتبه هاي بالا هدايت کند.

قابل ذکر است که با درنظر گرفتن الگوريتم هاي جديد گوگل مانند:

الگوريتم پنگوئن ، الگوريتم کبوتر، الگوريتم گورخر و يا ساير نکته هاي ظريف در طراحي سايت و بالا بردن سئو سايت موسيقي شما ،  وب سايت  لمفا  شما را تنها نمي گذارد . تمام تلاش خود را مبني بر بالا بردن رتبه سايت شما در صفحه اول گوگل و طراحي پيشرفته و در عين حال ساده و شکيل سايت موزيک شما ، اعمال مي کند.

در ادامه به مواردي اشاره مي کنيم که تيم لمفا به ان در سايت سازي موسيقي اهميت زيادي ميدهد:

 • سرعت بالاي بارگذاري صفحات :

در طراحي سايت موزيک سرعت بارگذاري بالا از اهميت ويژه اي برخوردار است.
 • حجم فايل ها :
به دليل حجم بالاي موزيک ها و موسيقي هايي که در سايت موسيقي وجود دارد براي فشرده سازي اين فايل ها معمولا سايت اينترنتي وب داران از تکنولوژي GZIP استفاده مي کنند.
 • حفظ طراحي هنرمند پسند
کلیک کنید  افزونه ووکامرس فارسی
داشتن ظاهر زيبا و طراحي سايت زيباي موسيقي براي اهل هنر و هنر پسندان يک ويژگي با ارزش است. که اين مهم نيز از چشم تيم مهندسي طراحي سايت ما دور نمانده.
 • طراحي اوليه سايت براي مشتري :

يکي از مواردي که تعداد زيادي از مشتريان وب داران از آن خشنود هستند اين آيتم است .

که ما به مشتريان خود اين پيشنهاد را مي دهيم :

که در صورتي که بخواهند مي توانند يک طرح اوليه از سايت خود را ببينند. در صورتي که از آن راضي بودند و به تاييد نهايي شان درآمد ، با جزئيات بيشتر و طراحي کامل تر سايت را تکميل مي کنيم.
 • صفحات بيوگرافي در سايت موزيک :

زماني که يک کاربر از يک خواننده و يا يک موزيسين استقبال مي کند ممکن است ، براي آن کاربر جالب باشد که راجع به بيوگرافي آن هنرمند نيز بداند.
 • طراحي آيتم دمو براي موزيک انتخابي :

گاهي اوقات شما براي دانلود يک آهنگ ابتدا دوست داريد يک دمو از آن را بشنويد که چنانچه مورد علاقه شما بود آن را دانلود کنيد.
 • پنل مديريتي :

معمولاً خانم ها و آقاياني که سفارش طراحي سايت موسيقي خود را به ما مي سپارند درخواست پنل مديريتي با دسترسي آسان به تمام موقعيت هاي سايت و همچنين دستورالعمل هاي ساده براي کار با سايت موزيک خود را نيز مي خواهند. طراحي سايت لمفا  اين امکان را براي مديران محترم نيز به وجود مي آورد.
 • ريسپانسيو بودن سايت موسيقي يا همان عکس العمل گرا بودن سايت موزيک:

طراحي سايت وب لمفا با ريسپانسيو کردن سايت شما،

اين امکان را به وجود مي آورد:

تا تمامي کاربران با استفاده از هر نوع سيستمي که با آن به سايت مراجعه مي کنند .

اعم از:

موبايل ، تبلت و يا کامپيوتر شخصي بتوانند به راحتي صفحه مورد نظر خود را باز کنند و از سايت اينترنتي موسيقي لذت ببرند.
 • آيتم هاي بيشتر در طراحي سايت موزيک :

 • همچنين ما براي راحتي استفاده کاربران از سايت موسيقي لينک هاي مستقيم براي دانلود را نيز تعبيه مي کنيم.
يا حتي امکان قرار دادن تصاوير يا توضيحاتي براي هر موزيک.
 • امکان اشتراک گذاري موزيک هاي دانلودي نيز از چشم طراحان سايت ما دور نمي ماند.
 • يکي ديگر از آيتم هايي که سايت  لمفا به آن توجه مي کند،
داشتن بخش آرشيو و سرچ براي کاربران مي باشد. زيرا به کمک آرشيو و سرچ کاربران مي توانند، در زمان کوتاه به دسته بندي موزيک مورد علاقه خود دست پيدا کنند.
 • دارا بودن صفحه اخبار و تازه هاي جديد در سايت موزيک :

اگر هنرمند يا هنرمندان بخواهند صحبتي داشته باشند. در رابطه با تاريخ انتشار آلبوم جديد مورد نظر خود و يا قطعه مورد نظر خود در اين قسمت مي توانند با طرفدارانشان صحبت کنند.
 • طراحي صفحه باشگاه هواداران :

در اين قسمت کاربران مي توانند جهت عضويت به عنوان هوادارهنرمند درباشگاه هواداران عضو شوند ،
کلیک کنید  افزونه اشتراک گذاری مطالب درشبکه های اجتماعی
با اين امکان کاربر مي تواند از امتيازات ويژه اي برخوردار شوند،

مانند:

ارسال اهنگ رايگان جديد به صورت هفتگي به ايميل آنها و يا ارسال خبرنامه و يا ارائه تخفيف و ….
 • صفحه توضيحات بيشتر :
در اين صفحه کاربر مي تواند با انتخاب آهنگ مورد نظر خود تمامي جزئيات در رابطه با آن آهنگ ،

از جمله:

متن ، سال توليد ، گروه همنوازان خواننده ، نام آهنگساز و يا اطلاعاتي از اين قبيل را دريافت کند.
 • صفحه سبک هاي مختلف :

گاهي اوقات کاربران سايت موسيقي خود نمي دانند که چه نوع موسيقي را مي خواهند بشنود ، آنها مي توانند به صفحه سبک هاي مختلف موسيقي سايت موزيک شما مراجعه کنند.

و در آنجا به انواع سبک

سنتي ، پاپ ، محلي ، راک ، جاز ، کلاسيک و ساير سبک هاي موسيقي رجوع کنند. تا بتوانند ساده و بي دردسر تر موسيقي مورد نظر خود را پيدا کنند.
 

خدمات لمفا براي طراحي سايت اينترنتي موسيقي

طراحي سايت موزيک براي فروش موزيک و فيلم  و انواع بسته ها . طراحي سايت موسيقي براي نمايش محصولات انتخابي و ارائه سرويس راي گيري براي آنها . طراحي سايت اينترنتي موسيقي  براي ثبت و امتيازدهي و مديريت نظرات کاربران براي هر بسته هنري . طراحي سايت اينترنتي موزيک امکان ايجاد انواع دسته بندي هاي پيشرفته براساس هنرمندان، سبک موسيقي و يا تاريخ و …
صدور پيش فاکتور
گروه مهندسي لمفا اين اطمينان را به شما مي دهد. تا طراحي سايت اينترنتي موسيقي شما را کاملا حرفه اي و مطابق با نياز شما باشد. اگر نياز به مشاوره داريد حتما بدون معطلي با ما تماس بگيريد. حتي چنانچه قصد واگذاري پروژه خود را به ما نداشته باشيد ما در خدمت شما هستيم.

معرفي سايت سازي فيلم

علاقه مندي افراد در رده هاي سني مختلف به ويژه جوانان در سن دبيرستان و دانشگاه به فيلم و سريال و آثار هنري و محدوديتهايي که کاربران براي دسترس به محصولات جهاني ارجينال به کيفيتهاي خوب دارند.

براي اهالي کسب و کار اينترنتي بازار فعالي را ايجاد کرده است.

احتمال زيادي هست که خود شما هم که در حال خواندن همين مقاله هستيد چندين آهنگ و آلبوم را به صورت رايگان يا با پرداخت حق عضويت از وبسايت ها دانلود کرده ايد و شايد وبسايت هاي دانلود فيلم و سريال را هم به دوستان خود معرفي نموده ايد.

عموما در طراحي سايت فيلم طراحي مختصر و تا حد زيادي استاندارد است و در عوض کوشيده مي شود جديدترين و جذابترين و پرمخاطب ترين محصولات فرهنگي-سرگرمي در اختيار مخاطبان خود قرار گيرد.

تا در بازار پررقابت و تا حدودي آشفته دانلود فيلم و آهنگ هرچه بيشتر کاربران آنلاين را جذب وبسايت خود نمايند.

در طراحي سايت فيلم و سريال ممکن است لينکها را به صورت مستقيم از هاست يا سرور اختصاصي ارايه دهند. يا اينکه از لينکهاي کمکي سايتهاي آپلود فايل کمک بگيرند. اغلب لينکهاي مستقيم با عضويت وي آي پي و پرداخت حق عضويت کاربران در دسترسند و براي هزينه ها به اين حق عضويت و در تعداد زيادي موارد تبليغات آنلاين متکي اند.
کلیک کنید  ساخت سایت های نوبت دهی

مزاياي سايت سازي فيلم:

 • صاحبان اين وبسايت ها طبيعتا اين آگاهي را دارند:

که وبسايت آنها در نهايت کاربران زياد خود را دير يا زود خواهند داشت.

بنابراين سايت در ميان مدت به درآمدزايي مي رسد. چنانچه با دقت بيشتري چنين وبسايت هايي را رصد نماييد:

حتما متوجه خواهيد شد که: منبع اصلي مالي و درآمدزايي آنها بجز فروش فايلهاي فيلم و موزيک از گرفتن تبليغ مي باشد. به طوريکه تمام ناحيه هاي صفحه وبسايتشان را تعرفه بندي نموده و در قبال قرار دادن تبليغات مشاغل مختلف ديگر کسب درآمد مينمايند.
 • در طراحي سايت فيلم و سريال ممکن است علاوه بر دانلود فايل امکان خريد بسته ها و ارسال پستي آنها را نيز در نظر گرفت.
به علاوه معمولاً به دليل حجم بالاي فايلها سايتهاي قويتر نياز به چندين سرور دارند که اجاره چنين سرورهايي راه را براي توجه به کاربردهاي درآمد زاي ديگر نيز باز خواهد نمود.
 • فضاي بحث و گفتگو که از طريق ايجاد سايتهاي جانبي مانند:

فرومها ايجاد مي شود نيز محل مناسبي براي عرضه محصول يا تبليغات يا فعاليت هنري براي اهل سليقه ايجاد مي کند.

تمرکز اصلي در محتواي وبسايتهاي فيلم بشرح زير مي باشد:

 • دسته بنديهاي متنوع و کاربرپسند در جهت جستجو و يافتن فيلم يا موزيک موردنظر توسط کاربر
 • ارائه و معرفي محصولات بهمراه تصوير و جزئيات
 • اخبار، اطلاعيه ها، نرم افزارهاي لازم، زيرنويسها و مطالب آموزشي مرتبط
 • ارتباط آسان با مشتريان و کاربران و راه اندازي بخش پشتيباني
 • امکان اتصال به درگاههاي بانکي و فروش آنلاين محصولات
 • ارائه توضيحات تکميلي در مورد تاريخچه و جزئيات فيلمها و آهنگها
 • نمايش تبليغات متني و بنري و کسب درآمد بيشتر

ساختار پيشنهادي سايت سازي فيلم :

 • طراحي صفحه تماس و بخش پشتيباني
 • ايجاد و مديريت آلبومهاي تصاوير و نمايش عکسها با افکتهاي متعدد
 • دسته بنديهاي مناسب براي تمامي محصولات و ايجاد سهولت يافتن فايل موردنظر
 • نمايش اخبار، اطلاعيه ها، جديدترين ها، محصولات آتي
 • پخش فايلهاي صوتي – تصويري
 • خبرنامه
 • ايجاد صفحه کاربري مجزا و مستقل براي هر کاربر
 • امکان فروش محصولات بصورت آنلاين و اتصال به درگاههاي بانکي
 • ايجاد انجمن گفتگو يا فروم براي تبادل نظرات مخاطبان سايت
 • ايجاد بخشي براي ارايه زيرنويسها
 • مشخص نمودن قالب کلي براي انتشار هر فايل براي سهولت و تسريع انتشار فايلها در آينده شامل لينکها، معرفي، سال توليد، هنرمندان، دسترس دانلود

طراحي سايت فيلم چه ويژگي هايي دارد؟

۱- يک طرح و نقشه راه منطقي براي طراحي و پياده سازي سايت اينترنتي به شکلي که کاربر
پس از ورود به سايت اينترنتي به راحتي متوجه عمکرد سايت اينترنتي و نيز متوجه کاربرد
بخش هاي مختلف آن بشود. داشتن يک طرح و نقشه راه استاندارد
در طراحي سايت فيلم باعث کاربرپسند بودن و امتياز بهتر در سئو سايت اينترنتي شما خواهد شد.
۲- نمايش اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در قسمت هاي مهم سايت اينترنتي :
کاربر در سايت اينترنتي شما به دنبال خدمات و يا محصولات اصلي شما مي باشد.
براي همين بايد به کاربر اين اطلاعات مهم را در قسمت هاي اصلي سايت اينترنتي نمايش دهيم
به جاي اينکه کاربر را با لينک هاي شبيه درباره ما و اطلاعات غيرضروري ديگر کلافه کنيم.
مثلا در سايت اينترنتي رستوران، کاربر به دنبال منو غذا، فضاي رستوران،
ساعات فعاليت و آدرس رستوران ميگردد و به بخش هاي ديگر توجه چنداني ندارد.
۳- در طراحي سايت فيلم اطلاعات تماس با ما را در دسترس و جلوي چشم کاربر قرار دهيد.
هيج چيز بدتر از آن نيست که کاربر در سايت اينترنتي شما به دنبال اطلاعات  تماس بگردد.
در اطلاعات تماس راه هاي تماسي را در سايت اينترنتي قرار دهيد که هميشه به آنها پاسخگو باشيد.
اگر تلفن خود را هرزگاهي از دسترس خارج مي نماييد بهتر است آن را
در اطلاعات تماس سايت اينترنتي قرار ندهيد و فقط از ايميل استفاده نماييد.
حتما از ايميلي استفاده نماييد  که براي آن دامنه مي باشد و از ايميل gmail يا ساير
ايميل هاي شخصي به هيچ وجه استفاده نکنيد.

ويژگي هاي سايت سازي فيلم:

۴- در طراحي سايت فيلم از لينک دهي مشخص و نام هاي واضح براي منوها و لينک ها استفاده نماييد.
استفاده از نام هاي مشخص و استاندارد به کاربر سايت اينترنتي حرفه اي شما حس خوبي خواهد داد
و او را دچار سردرگمي نخواهد کرد. در لينک دهي سعي نماييد نوشته لينک مشخص باشد
که براي ورود به   کدام صفحه و انجام چه کاري است.
۵- امنيت يکي از مهم ترين ويژگي هاي سايت اينترنتي حرفه اي است.
در طراحي سايت فيلم کسب و کارهاي مهم به نکات امنيتي بيشتر توجه نماييد.
مي توانيدبا گذاشتن يک گواهي امنيت ssl بر روي سايت اينترنتي خود اعتبار وب سايت
خود را افزايش دهيد و در نتيجه اعتماد کاربران را به سايت اينترنتي حرفه اي خود افزايش دهيد.
 6- استفاده از امکان نشر مطالب و خدمات سايت اينترنتي شما در شبکه هاي اجتماعي.
رسانه هاي اجتماعي نقش مهمي در بازاريابي اينترنتي کسب و کار شما  خواهند داشت.
پس در طراحي سايت فيلم حرفه اي امکاني را فراهم نماييد که کاربر در صورت تمايل
بتواند صفحه مورد نظرش را در شبکه   اجتماعي دلخواهش به اشتراک بگذارد.
 ۷- نمايش مناسب سايت اينترنتي شما در موبايل يکي از مهم ترين ويژگي هاي سايت اينترنتي حرفه اي مي باشد.
طراحي شما بايد خود را ابعاد نمايشگرهاي مختلف تطبيق دهد
تا همه کاربران بتوانند از سايت اينترنتي شما استفاده نمايند.

فايل دانلود شده از زيپ خارج شده و با هيچ برنامه اي پخش نمي شود؟چرا؟

دليل اين اتفاق دو چيز است : دليل اول ناقص بودن فايل و دليل دوم اپديت نبودن فايل پلير که از آن فيلم يا سريال پخش مي شود.
کلیک کنید  خدمات طراحی سایت برای موسسات مالی و صرافی ها

کيفيت تصوير پيشنهادي براي ديدن فيلم چيست؟

به کيفيت اينترنت, قابليت هاي دستگاه شما و فرمت انتشار نسخه اصلي فيلم بستگي دارد.

چگونه مي توانم کد تخفيف دريافت کنم؟

کدهاي تخفيف فقط در زمان هاي خاص روي محصولات اعمال مي شود و هميشگي نمي باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.