طراحي سايت عکس العمل گرا ( ريسپانسيو Responsive)

طراحي سايت عکس العمل گرا را ميتوان اينگونه تعريف کرد که سايت يا صفحات وب نسبت به دستگاه کاربر چون گوشي تلفن هوشمند،آي پد ، لب تاپ ، انواع مانيتور کامپيوتر خانگي و تلويزيون ها عکس العمل نشان داده و خود را بر مبناي اندازه صفحه و اسکرين نمايش مي دهند. ضريب نفوذ تلفن همراه در ايران اکنون ۱۱۵% است . بنابر اين کاربر حروف و نوشته ها را در صفحه نمايش کوچک بدون زحمت و زوم کردن اسکرول چپ و راست براحتي مي خواند .پر واضح است در صورتي که صفحات وب هوشمندانه براي موبايل طراحي نشده باشند. شما تعداد زيادي از کاربران را از دست خواهيد داد . در گذشته صاحبان کسب و کار ۲ نوع هزينه براي سايت سازي مي کردند. براي موبايل سايت جداگانه بنام موبايل ورژن توليد مي شد که هزينه زيادي داشت.

طراحي سايت ريسپانسيو چيست و چه مزيت هايي دارد

ساخت سايت ريسپانسيو اين روزها اهميت حياتي دارد.

حتما براي شما هم پيش آمده است که با لپ تاپ وارد يک سايت شده ايد و از خدمات آن استفاده کرده ايد؛

اما زماني که با تلفن همراه خود به همان سايت مراجعه کرديد، سايت را با ظاهري متفاوت ولي با همان امکانات ديده ايد؛ به اين ويژگي سايت، واکنش گرايي يا ريسپانسيو بودن مي گويند.
ريسپانسيو يا هماهنگ بودن يک سايت با دستگاه هاي مختلف از جمله موبايل و تبلت اين روزها ضرورت خيلي زيادي دارد و چنانچه يک سايت اين ويژگي مهم را نداشته باشد شانسي براي موفقيت در دنياي وب نخواهد داشت. سايت واکنش گرا (ريسپانسيو) به سايتي گفته مي گردد که نسبت به دستگاهي که کاربر از آن براي ديدن سايت استفاده مي کند عکس العمل نشان دهد. به بيان ساده تر، سايت هاي واکنش گرا (Responsive)در دستگاه هاي مختلف مانند: موبايل، تبلت و يا کامپيتر هاي روميزي به شيوه اي متفاوت به نمايش در مي آيند.
اما اکنون با توسعه پلتفرم هاي ريسپانسيو البته توسط افراد حرفه اي تمام نياز هاي مخاطبين بر طرف مي شود و گاهي سايت اينترنتي ها در گوشي تلفن زيبا تر ديده مي شوند .

نتايج گوگل و سايت عکس العمل گرا

يکي از شاخص هاي امتياز دهي و رتبه گيري در گوگل پارامتر ريسپانسيو بودن است.
از آنجا که امروزه فناوري به يک بخش ضروري از زندگي روزمره تبديل شده است.در نتيجه مي بايست که: طيف گسترده اي از دستگاه هايي که کاربران به واسطه آنها قادر به دسترسي به اينترنت هستند را در نظر گرفت. زيرا انعطاف پذيري، کليد موفقيت در کسب و کار ،به خصوص، کسب و کار آنلاين است.امروزه کاربران از بيشمار نمايشگر در ابعاد بزرگ و کوچک براي دستيابي به صفحات اينترنت استفاده ميکنند.
کلیک کنید  انتخاب بهترین سرویس میزبانی برای وردپرس
تا چندي پيش براي نمايش يک سايت اينترنتي در موبايل، طراحي و برنامه نويسي مجزا تحت عنوان Mobile version يا سايت موبايل محور انجام مي شد.

۷ مزيت کليدي سايت سازي ريسپانسيو

افزايش رتبه گوگل (SEO) و ترافيک سايت

طبق آمار وزارت ارتباطات، تا پايان سال ۹۶ بيش از ۵۳ ميليون ايراني از اينترنت موبايل استفاده ميکنند و ضريب نفوذ آن به ۱۱۰ درصد رسيده است. اين آمارها حاکي از آن است که ارائه سرويس از طريق گوشي ضرورتي انکارناپذير است و چنانچه سايت شما واکنش گرا باشد، رشد سريع و خوبي از نظر سئو خواهد داشت. گزارشات اخير گوگل هم نشان ميدهد که بهينه سازي سايت براي موبايل و تبلت اهميت زيادي براي اين موتور جستجو دارد.

نقش سايت واکنش گرا در بازاريابي اينترنتي

يکي از شاخص هاي کليدي مهم در موفقيت يک کمپين بازاريابي اينترنتي، شاخص نرخ تبديل است. نرخ تبديل گوياي اين است که چند درصد کاربران سايت، تبديل به مشتري شده اندو پايين بودن آن ممکن است دلايل مختلفي داشته باشد. يکي از دلايل که بسيار هم شايع است، تجربه کاربري نامطلوب سايت در موبايل است که به علت کيفيت پايين ريسپانسيو سايت اتفاق مي افتد. تصور نماييد با صرف کلي هزينه، تعداد زيادي بازديدکننده به سايت خود هدايت کرده ايد.اما به دليل نمايش نامطلوب سايت در موبايل، تعداد زيادي از آنها سايت را ترک مي کنند. اين موضوع علاوه بر نارضايتي مشتريان باعث مي شود که نرخ پرش (Bounce rate) سايت شما نيز افزايش يابد که از ديد موتورهاي جستجو پوئن منفي محسوب مي شود.

پويايي سايت

مهمترين مسئله براي تعداد زيادي از کاربران و اصلي ترين ويژگي وب سايت هاي واکنش گرا نسبت به وب سايت هاي قديمي و معمولي، نمايش کليه اجزاي سايت در قالبي کوچک تر به بازديد کننده سايت اينترنتي مي باشد.شايد در ابتدا اين موضوع از ديد شما خيلي مسئله مهمي نباشد ولي موضوع فقط اين نيست. هنگامي که يک نفر از وبسايت شما بازديد مي کند، هر چقدر که سريع تر بتواند به خدمات شما دسترسي پيدا کند، احتمال استفاده از آن خدمات هم بيشتر خواهد بود. در سايت هاي واکنش گرا (ريسپانسيو) شما دقيقاً سايت را با سايز و قالب دستگاه بازديدکننده خواهيد ديد. به عنوان مثال چنانچه بازديدکننده وب سايت شما با يک تبلت ۷ اينچي وب سايت را مشاهده کند دقيقاً سايت شما متناسب با يک نمايشگر ۷ اينچي نمايش داده مي شود و به همان نسبت هم منوها، محصولات، مقالات و هر مورد ديگري که در سايت شما وجود داشته باشد کوچک تر شده و در قالبي جديد ديده مي شوند.

انعطاف پذيري فوق العاده سايت عکس العمل گرا

هنگام پياده سازي يک سايت واکنش گرا (ريسپانسيو) مي توانيد بخشي از سايت را با درنظر گرفتن نظر خودتان
کلیک کنید  بهترین هاست برای سایت شما
در گوشي هاي موبايل نمايش ندهيد و به جاي آن چيز ديگري قرار دهيد. براي مثال چنانچه يک نرم افزار اندرويد و يا IOS براي سايت خود طراحي کرده باشيد، مي توانيد سايت اينترنتي را متناسب با نسخه هاي تبلت و يا موبايل نمايش دهيد و کاربران را به نصب نرم افزار تشويق کنيد.

افزايش سرعت بارگذاري سايت

علاوه بر موارد قبلي، مزيت ديگري که سايت هاي واکنش گرا (ريسپانسيو) دارند اين است که معمولاً با کوچک شدن تمام بخش هاي سايت، با چينش مجدد و حذف برخي از قسمت هاي آن، حجم نسخه موبايل به مراتب کمتر مي شود. دقيقاً همين موضوع باعث مي گردد که سايت شما در گوشي و تبلت بازديدکننده سريع تر نمايش داده شود. با توجه به اينکه بعضاً سرعت اينترنت در گوشي موبايل و يا تبلت ممکن است پائين تر از حد معمول باشد اين موضوع تأثير خوبي در بازدهي وبسايت شما خواهد داشت.
پائين تر از حد معمول باشد اين موضوع تأثير خوبي در بازدهي وبسايت شما خواهد داشت.

صرفه جويي در هزينه

قبل از اينکه ويژگي واکنش گرا بودن (Responsive) به صورت گسترده مورد استفاده قرار گيرد (گرچه هنوز هم بعضي ها استفاده نمي کنند!)، چنانچه کسي ميخواست نسخه موبايل براي سايت خود طراحي کند، براي هر نوع دستگاه مجبور بود يک طرح خاص داشته باشد. تصور نماييد چنانچه آن شخص مي خواست مثلا براي ۳ دستگاه آي پد، آي فون و کامپيوتر هاي معمولي قالب طراحي شود چه هزينه اي بايد پرداخت مي کرد. نکته جالب اينجاست که اگر روزي دستگاه جديدي به بازار معرفي و به سرعت فراگير شود، دوباره بايد هزينه شود تا براي اين دستگاه جديد قالب طراحي گردد. مزيت قالب عکس العمل گرا آنجا خود را نشان مي دهد که سايت شما براي هر ابزاري که در بازار وجود دارد هماهنگ مي شود و نيازي به طراحي دوباره قالب نيست.

سبقت از رقيبان

از آنجايي که طراحي واکنش گرا هنوز کاملاً فراگير نشده است، احتمال دارد که رقيبان شما از اين ويژگي بهرمند نباشند. سايت ريسپانسيو شما به مشتريان نشان ميدهد که در کار خود حرفه اي هستيد و از رقيبان خود جلو تر حرکت مي کنيد. وقتي سايت شما در تمام مانيتورها بلکه در همه دستگاه هاي موجود در بازار به شادابي نمايش داده شود، معنيش اين است که از رقيبان خود سبقت خواهيد گرفت.

سخن آخر

تنوع تبلت ها و موبايل هايي که روانه بازار مي شوند بسيار است و عملاً بدون داشتن يک سايت واکنش گرا نمي توانيد رضايت همه مخاطبان را جلب کنيد. طراحي سايت هاي واکنش گرا يک ضرورت محسوب مي گردد و چنانچه وبسايتي از اين فناوري برخوردار نباشد،
کلیک کنید  افزونه درج مطالب مرتبط در وبلاگ

بخشي ازراه حل:

لينکي مرتبط براي همه موارد سال ها پيش هنگامي که آرايش منعطف براي سايت اينترنتي ها تجملاتي بود, تنها چيزي که در طراحي استفاده ميشد نشانه هاي (المان هاي ساختاري) و يا متن بود. تصاوير به راحتي ميتوانند ارايش طراحي را خراب کنند حتي ميتوانند باعث ضربه به آراستگي هاي منعطف شوند. طراحي هاي منعطف آنقدر هاهم قابل انعطاف پذيري نيست, به طوري که ميتواند يک و يا صدها پيکسل را در خود جاي بدهد. اما به طور معمول نميتوانند خود را از صفحه کامپيوتر به نوت بوک تطابق دهند. وحالا ميتوانيم همه چيز را منعطف کنيم. تصاوير ميتوانند به طور خودکارقابليت تطابق داشته باشند و ما بايد روي اين موضوع کارکنيم بنابراين با اين راه کارها آرايش ها خراب نميشوند. (اگرچه اين موضوع باعث نامفهوم وتکه تکه شدن پردازش ميشوند)باوجود اين که اين موضوع راه کار کامل نيست ولي امکانات بيشتري دراختيارما قرار ميدهد. اين مسئله فوق العاده ميباشدکه دستگاه ها قابليت وصل شدن از پايگاه عمودي به افقي درهمان لحظه و يا هنگامي که کاربران ازصفحه کامپيوتر به آيپد وصل ميشوند رادارند. در مقاله اتان مارکوت او يک طراحي نمادين ايجاد کرده که ويژگيهاي آرايش منعطف بهتري دارند.

انعطاف پذيري بيشتر

طراحي بي عيب ترکيبي جذاب از شبکه متغير را دار است، تصاويرمتغيرملزوم علامت گذاري هوشمند است . ايجادشبکه متغير يک تکنيک رايج است .واينجاتعدادي تکنيک براي ايجاد تصوير متغير نام برده شده است. مخفي سازي و آشکار بودن بخشي ازتصاوير

ايجاد تصاوير متحرک

تصاوير پيش زمينه که مقياسي است براي نماي صفحه ايجاد نماي صفحه سليلس ومنعطف با  css نوشته  Zoe Mickley Gillenwater  ودانلودفصل نمادين به نام “ايجاد تصاوير منعطف”به علاوه بخش بزرگي از فهرست منابع آموزش، را که باعث ايجادانگيزه وبهترشدن تمرين براي ايجادشبکه هاي منعطف و نماهاي صفحه به نام “منابع ضروري براي ايجادنماهاي صفحه سليس ومنعطف” در حاليکه از نظر تکنيکي اين موضوع به راحتي ممکن است، اين موضوع فقط به پلاگين کردن ويژگي ها بسنده نميشود. به لوگو اين طراحي ها نگاهي بيندازيد:

لينک تصاويرمتغير

کاربا تصاوير مشکل بزرگي است که نيازبه حل شدن توسط طراحي سايت ريسپانسيو وب دارد. تعدادي تکنيک براي اندازه گيري تصاوير به صورت نسبي وساده وجوددارد،پرطرفدارترين آنها در مقاله اتان مارکوت قيدشده، که اولين بار توسط ريچاردروتر تجربه شده است استفاده ازحجم بالاي css براي يک تنظيم ساده ميباشد. تازمانيکه سبک هاي ديگر از قانون ويث بيس سرپيچي نکنند تمام تصاوير در اندازه اصلي خود لود ميشوند. مگراينکه محدوده بينايي ازاندازه اصلي تصوير باريک تر شود. حداکثر پردازش عکس برروي عرض صفحه ۱۰۰درصد ميباشد، زماني که اين محدوده باريک تر شود تصوير نيز باريک ترميشود.

همانگونه که جيسن گريگزباي نقل کرده که

“ايده عکس متغيراين است که شما تصاوير را همانگونه که به حداکثر اندازه خود استفاده ميشود دريافت ميکنيد.
کلیک کنید  خدمات سایت سازی با "وردپرس" در خوزستان
“شما طول و عرض عکس را در کدخود تعريف نميکنيد.” و اجازه دهيدکه پردازش گردرصورت لزوم با استفاده از  css  واندازه مرتبط با آنها اندازه گيري کند. عرض خارج ازمحدوده توسط IE  پشتيباني نميشود ولي استفاده درست از عرض ۱۰۰درصد مشکل درخصوص  IE  راحل ميکند.

يک موضوع ديگر که نيازبه رسيدگي دارد اين است

که زماني که يک تصوير در ابعاد کوچک اندازه گيري ميشود در پردازشگر ويندوزهاي قديمي کيفيت آن به آن واضحي که بايدباشد، نيست. در اينجا جاوا اسکريپ براي حل اين مشکل استفاده ميشودکه درمقاله اتان مارکوت نيز بيان شده است. درحاليکه موضوع گفته شده دربالايک راه حل بزرگ وسريع براي ويرايش تصاوير ريسپانسيو ميباشد، وضوح تصاويروزمان بارگيري آنها جزرسيدگي مقدماتي به حساب مي آيد. اين درحاليست که اندازه گيري تصاوير با موبايل ميتواند بسيار ساده باشد، چنانچه اندازه اصلي تصوير براي دستگاه بزرگ باشد، ميتواند زمان کمتري براي بارگيري واستفاده کندوفضاي غيرضروري را حذف کند.
در اين نوع طراحي، سرور با درنظر گرفتن شناسه مرورگر کاربر تشخيص مي داد که کاربر سايت را با موبايل بازديد مي کند در اين حالت محتواي موبايل را در همان آدرس به او نشان مي داد يا او را به URL مخصوص موبايل هدايت مي نمود.

اهميت طراحي سايت اينترنتي عکس العمل گرا يا طراحي سايت ريسپانسيو (RESPONSIVE)

با سايت سازي عکس العمل گرا ديگر نيازي نيست که براي هر گجت موجود در بازار يک سايت اختصاصي طراحي کرد. در طراحي سايت عکس العمل گرا که Responsive Web Design مشهور است
ساختار لايه هاي سايت به صورت شناور طراحي مي گردد که باعث تنظيم عرض صفحه، سايز متن و … در ابعاد مختلف مي شود که اين کار به صورت کاملا خودکار انجام مي شود. سايت عکس العمل گرا براي عکس العمل سايت نسبت به تغيير دستگاه هاي مختلف مانند تبلت، موبايل، لپ تاپ، تلويزيون هاي هوشمند و همچنين تغيير رزولوشن ها مورد استفاده قرار مي گيرد. يک شرکت پيشرو و موفق بايستي اطلاعات کسب و کار خود را به بهترين نحو ارايه ونسبت به تغيير دستگاه کاربران عکس العمل مناسب دهد.
با توجه به اين امکان بي نظير کاربر تعامل بهتري با سايت برقرار کرده و اين تکنيک تاثير مثبت و جذب بيشتري روي کاربر خواهد داشت. هم اکنون موقع تغيير و ارائه سايت در محتوايي جديد و قالبي پيشرو مي باشد.

زنگ خطر

ضريب نفوذ تلفن همراه در ايران اکنون ۱۱۰% است . وزارت ارتباطات در خرداد ۱۳۹۶ درباره نفوذ تلفن همراه در بين مردم اماري اعلام کردند. که طبق امار هاي رسمي سازمان فناوري اطلاعات در ايران به ازاء هر ۲ نفر يکي داراي گوشي هوشمند است . بنابر اين ۴۰ ميليون نفر کاربر گوشي هوشمند در کشور داريم و آمار رو به تصاعد است .
کلیک کنید  پلاگین چیست
تا ۴ سال آينده دست کم ۳۴ ميليون کاربر گوشي هوشمند به جامعه اماري افزوده خواهد شد . سايت هاي غير واکنش گرا و يا نيمه خوش پوش  Bounce Rate کاربر را در تلفن همراه و تبلت افزايش داده و بنابر اين شما به سادگي مشتري را در فضاي مجازي از دست خواهيد داد .

لينک فيلامنت گروهي تصاوير ريسپانسيو

اين تکنيک توسط گروه فيلامنت ارائه شده واين تکنيک نه تنها تصاويررابه طور نسبي اندازه گيري ميکند، بلکه وضوح تصاويررا برروي دستگاه هاي کوچک کاهش داده که اين عمل باعث ميشود. که تصاوير بزرگ فضاي غيرضروري برروي صفحه هاي کوچک را از دست نميدهند. صفحه دمو را اينجا چک کنيد.

اندازه گيري تصاويرتوسط گروه فيلامنت

اين تکنيک مستلزم تعدادي فايل است که همه آنها درگيتاب موجود است. اولافايل java script،فايل htaccess وفايل تصاوير و ما ميتوانيم فقط ازمقادير بسيار کمي html براي ريفرنس هر دوا ندازه بزرگتر و کوچکتر در وضوح تصاوير استفاده کنيم. اولا تصاوير کوچک با پيشوند r جهت واضح ترشدن ريسپانسيو و ثانيا ريفرنسي براي تصاوير بزرگتر با استفاده ازداده full src- داده full src  يکي ازشيوه هاي   HTML5  ميباشدکه درلينک بالا توضيح داده شده است براي صفحه هاي بزرگتراز ۴۸۰  پيکسل تصاويربا وضوح بيشتري لود خواهد شد. صفحات کوچکتر نيازي به بارگيري تصاوير بزرگتر ندارند بنابراين تصاوير کوچکتر لود خواهند شد. javascript  المان هاي فايل اصلي را درج ميکنندکه به صفحه اين امکان را ميدهد تا در صورت لزوم تصاوير ريسپانسيو را از بقيه تصاوير تفکيک کند. زمانيکه صفحه لود ميشود تمام فايل ها دوباره به شکل اصلي نوشته خواهند شد و فقط تصاوير بزرگ و کوچک در صورت لزوم لودميشوند. با تکنيک هاي ديگر تصاويري باوضوح بالا بارگيري ميشوند حتي چنانچه نسخه هاي بزرگتر هرگز استفاده نشوند.

مزاياي طراحي سايت ريسپانسيو طراحي شده بوسيله پارس نمودار

  • تجربه سابقه طولاني در طراحي قالب و معماري وبسايت عکس العمل گرا (ريسپانسيو )

  • کاملا منطبق بر الگوريتم هاي گوگل و سئو محور

  • گرافيک خلاق و بر پايه اصول روانشناسي رنگها

  • لودينگ يا بارگذاري صفحات سريع (حداقل انتظار )

طراحي سايت اينترنتي عکس العمل گرا (Responsive)

اخيرا”،استفاده از متد طراحي سايت ريسپانسيو ، رشد چشمگيري داشته است. احتمالا”در مقاله هاي ما با واژه ي عکس العمل گرا يا ريسپانسيو برخورده ايد که شايد تعريف دقيقي از آن را نمي دانستيد.

براي راحتي کار شما، در نوشته اي که پيش روي شماست ، لمفا ، مرجع تخصصي طراحي سايت عکس العمل گرا در اهواز ،معناي طراحي سايت اينترنتي عکس العمل گرا را توضيح مي دهد.ريسپانسيو در لغت يعني عکس العمل گرا و سايت اينترنتي عکس العمل گرا ،سايتي ست که نسبت به دستگاهي که براي ديدن سايت از آن استفاده مي شود، عکس العمل نشان مي دهد.

کلیک کنید  افزونه اشتراک گذاری مطالب درشبکه های اجتماعی

يعني در دستگاه هاي مختلف، ظاهر سايت حفظ شده و کاربر به راحتي مي تواند محتواي سايت را بخواند، بدون اينکه نياز به اسکرول صفحه در جهات چپ و راست ياشد. سايت اينترنتي ريسپانسيو ، مخصوصا” براي کاربراني که معمولا” براي خواندن محتواي سايت ها از گوشي موبايل استفاده مي کنند، بسيار کاربر پسند مي باشد.

براي شناسايي سايت اينترنتي ريسپانسيو در صورت عدم دسترسي به موبايل يا تبلت:

پس از بازکردن سايت در مرورگر خود,عرض مرورگر را به آهستگي کم و زياد کنيد.اگر سايت عکس العمل گرا باشد:

اندازه ي سايت طبق اندازه ي عرض مرورگر تغيير کرده و نياز به اسکرول افقي صفحه نيست.

پيش از مطرح شدن متد طراحي سايت اينترنتي عکس العمل گرا ،ميبايست يک سايت مناسب با گوشي موبايل طراحي مي شد و يک سايت نيز براي دسکتاپ.اين کار اتلاف وقت و هزينه زيادي در بر داشت.

براي اين که به روزرساني ها بايد در هر دو سايت انجام مي شد.

ضمن صرف وقت و هزينه ي بالا، اين سايت ها شانس داشتن رتبه ي بالا در گوگل را از دست مي دهند.

تيم لمفا با طراحي وب سايت ريسپانسيو در تهران،

همه ي سايت هايي که طراحي مي کند عکس العمل گرا هستند.

مزاياي طراحي سايت اينترنتي ريسپانسيو (Responsive)

از آنجا امروزه استفاده از اينترنت،دوستداران زيادي پيدا کرده است.

استفاده از دستگاه هاي مختلف همچون موبايل و تبلت براي مشاهده ي محتواي سايت ها نيازمند يک طراحي سايت ريسپانسيو حرفه اي ست.

با رشد چشمگير

اينترنت و استفاده از گوشي هاي موبايل يک طراح سايت بايد سايتي مناسب براي همه ي کاربران خود طراحي کند.

با توجه به مزاياي سايت عکس العمل گرا، در سال هاي اخير، ريسپانسيو بودن سايت اهميت تعداد زيادي پيدا کرده است.

در ادامه مزاياي طراحي وب سايت عکس العمل گرا را به صورت تيتر وار بيان مي کنيم:

  • عدم نياز به نسخه ي جداگانه ي موبايل سايت
  • سازگار با بيشتر مرورگر ها
  • سازگار با سايز هاي نمايشگر هاي مختلف مانند لپ تاپ،تبلت،موبايل
  • سئو و بهينه سازي،افزايش رتبه ي سايت در گوگل
  • افزايش کاربران سايت، محبوبيت بيشتر سايت در بين کاربران
  • صرفه جويي در وقت و هزينه

ذکر اين نکته ضروري ست که ممکن است طراحان سايت اينترنتي از متد طراحي ريسپانسيو استفاده کنند ولي به دليل متن هاي طولاني در سايت هاي خود توجه کاربر را جلب نکنند، زيرا موبايل ها صفحه نمايش کوچکتري نسبت به ساير دستگاه ها دارند و خواندن متن هاي طولاني ممکن است براي کاربر دشوار باشد،که تکنيک هاي مختلفي براي حل اين مشکل وجود دارد.

لمفا ،تيم تخصصي سايت سازي عکس العمل گرا در اهواز ، قادر به طراحي انواع سايت هاي ريسپانسيو با متد هاي پيشرفته ي روز، کيفيتي بالا و هزينه اي مناسب مي باشد.

لمفا :

با تيم تخصصي سايت سازي ريسپانسيو در اهواز و ايران اين اطمينان کامل را به شما مي دهد.

با سايت سازي شما توسط افراد کاملا ماهر و حرفه اي ،مطابق با نياز شما باشد.

لمفا ، آماده ي ارائه ي هر گونه مشاوره در اين زمينه مي باشد.

در صورتي که نياز به مشاوره داريد بدون معطلي با ما تماس بگيريد.

حتي چنانچه قصد واگذاري پروژه خود را به ما نداشته باشيد، لمفا در اختيار شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.