طراحي سايت کودکان با پيشرفت تکنولوژي و افزايش کاربران در فضاي مجازي ، کودکان نيز پا به پاي بزرگسالان بخشي از مخاطبان کوچک اينترنت هستند.

با توجه به رده سني کودکان و مطالب نامناسب فضاي مجازي ، تصميم گرفته ايم تا براي کودکان فضايي امن و شاد ايجاد کنيم.با طراحي سايت اينترنتي کودک و هدايت کودکان به اين گونه سايت ها ، اينترنت را براي آن ها منبعي از سرگرمي و آموزش قرار داده ايم.

مخاطبين اين گونه سايت ها تنها کودکان نيستند بلکه والدين نيز از مقالات آموزشي مربوط به کودکان مي توانند بهره ببرند. مهم ترين بخشي که در طراحي سايت اينترنتي کودک مشترک است ، ظاهر جذاب و رنگ بندي سايت اينترنتي کودک مي باشد.با توجه به رده سنتي کودکان استفاده از رنگ هاي مناسب اين سنين، براي ساخت سايت کودک  الزامي مي باشد.

ويژگي هاي سايت سازي کودکان

ويژگي هاي مهمي که توسط کارشناسان تيم لمفا ، براي ساخت سايت کودکان قابل اجرا است شامل موارد زير مي باشد:

طراحي گرافيکي سايت : به دليل اينکه مخاطبان اين گونه سايت ها کودکان و والدين هستند، طراحي گرافيکي و جذاب سايت کودکان بسيار مهم است تيم طراح ما شما را در اين زمينه ياري مي کنند.

کتابخانه کودکان: در اين بخش شما با قرار دادن کتاب در دسته بندي مناسب شامل رده سني و نوع کتاب.

مقالات در مورد بيماري هاي کودکان: در اين بخش مي توانيد به معرفي بيماري کودکان و معرفي روش هاي درماني بپردازيد. فايل هاي صوتي : بخشي از سايت اين امکان را به شما مي دهد تا فايل هاي صوتي شامل شعرهاي کودکانه ، داستان ، آموزش زبان و… را قرار دهيد.
کلیک کنید  بهترین هاست برای سایت شما

بخش هاي مورد نياز براي طراحي سايت اينترنتي کودک

بخش مقالات آموزشي : شما در اين بخش مي توانيد مقالات آموزشي مربوط به کودکان را در اختيار والدين گرامي قرار دهيد و هم چنين پاسخ گوي سوالات والدين باشيد. مقالات آموزش فقط مختص والدين نيست و مي توانيد مقالات آموزشي کودکانه را براي مخاطبين هدف خود يعني کودکان قرار دهيد. بخش سرگرمي : در اين قسمت شما مي توانيد از بازي هاي جذاب اينترنتي مخصوص کودکان ، آموزش نقاشي ، کاردستي و هم چنين شعرها کودکانه را در اين قسمت قرار دهيد. فروشگاه : در اين قسمت شما مي توانيد فروشگاه اينترنتي راه اندازي نماييد و محصولات خود که شامل پوشاک بچه گانه ، اسباب بازي ، سي دي هاي آموزشي و… است را از اين طريق به فروش برسانيد.

ساخت سايت کودک براي والدين

مهم ترين دغدغه افراد بعد از مراقبت و نگهداري از فرزند، چگونگي و راه هاي تربيت آن ها است. والدين براي آموزش راه و روش هاي تربيت ،از کتاب ها و مقالات آموزشي در اين زمينه استفاده مي کنند.

طراحي سايت کودکان و قرار دادن مقالات آموزشي تربيتي در سايت ، والدين را جذب سايت شما مي کند و شما هم چنين مي توانيد کتاب هايي در حوزه تربيت کودکان و کتاب مختص کودکان مانند آموزش نقاشي ، کاردستي و… در سايت خود به فروش برسانيد.

هزينه ساخت سايت کودکان

براي ثبت سفارش از طريق صفحه ثبت سفارش سايت مي توانيد فرم مربوطه را پر کنيد و يا قبل از ثبت با مشاورين ما صحبت نماييد و از راهکارهاي کارشناسان ما بهره مندشويد. هزينه سايت سازي بسته به نوع سايت و امکانات درخواستي شما محاسبه مي شود. طراحي سايت ارزان و با قيمت مناسب بودجه شما انجام مي پذيرد. براي کسب اطلاعات بيشتر و هزينه هاي سايت سازي در کرج ، با ما تماس بگيريد. منتظر شنيدن صداي گرم شما عزيزان هستيم.

کلیک کنید  نحوه ی استفاده از ویرایشگر بلوک جدید وردپرس (آموزش گوتنبرگ)

امکانات عمومي طراحي سايت اينترنتي کودک

راه هاي ارتباطي با شما : بخش تماس با ما بخشي است که مي توانيد تلفن محل کار خود را قرار دهيد و يا ايميل کاري خود را درج نماييد و از اين طريق با والدين در ارتباط باشيد سئو و بهينه سازي سايت : براي اينکه کاربر با سرچ کلمه ” سايت کودک ” در گوگل ، سايت شما به نماش گذاشته شود نياز به سئوسازي سايت مي باشد و اين کار توسط تيم سئو کار لمفا روي سايت شما قابل اجرا مي باشد. ريسپانسيو : ريسپانسيو يا عکس العمل گرا به اين معنا است که سايت شما در دستگاه هاي مختلف با سايزهاي متفاوت ، هماهنگ شود و طبق اندازه استاندارد به مخاطب نمايش داده شود

علاوه بر امکانات ذکر شده در بالا ، اين امکان براي شما مشتري گرامي وجود دارد تا :

امکانات و ويژگي هاي خود را ليست نماييد و در بخش سفارش سايت اعلام نماييد تا سايت مورد نظر خود را تحويل بگيريد. مهد کودک هاي مي توانند با سفارش سايت سازي کودکان ، امکانات بي نظيري در اختيار والدين قرار دهند. معرفي برنامه هاي آموزشي مهد کودک ، اخبار سايت مهد کودک ، قرار دادن عکس و ويديو از برنامه هاي مهد کودک جز ويژگي هاي است که در سايت سازي لحاظ مي شود.

کودکان

طراحي سايت کودکان يک راهکاربرنامه ريزي شده و هدفمندبراي پاسخ به اشتياق کودکان است. والدين با استفاده از فناوري هاي نوين ميتوانند تمايل لازم براي فراهم کردن جديدترين سرگرمي ها را بيشتر کنند.

طراحي سايت کودکان به منظور آشنايي و استفاده کودکان از دنياي مجازي و با هدف يادگيري و کاربرد کامپيوتر و اينترنت و همچنين يادگيري مهارت ها و بازي ها با در نظر گرفتن رده سني آنها راه اندازي مي شود،دنياي کودکان با همه سادگي و شيريني پيچيدگي هاي خود را دارد.

کلیک کنید  خرید هاست برای ساختن سایت و کار با سی پنل

در همگام سازي دنياي کودکان با فضاي وب امکانات متنوعي را در طراحي سايت کودکان با فضاي وب امکانات متنوعي را در سايت کودکان مي توان پياده سازي کرد. استفاده ازکارکترهاي کارتوني براي جذابيت بخشي به سايت سازي کودکان توسط پيام آواانجام ميگيرد. قراردادن انواع مهارتهاميتوان تاثيرگذارباشد،ازجمله اين مهارتها:کاردستي،نقاشي،سفالگري،پخش موسيقي،پخش کارتون است.

طراحي سايت اينترنتي هاي کودکان

بايدمشخص کنيم چه بخش هايي درون طراحي سايت کودکان پوشش داده شود و چه رده سني براي شما اهميت دارد. بعدازمشخص شدن اين مواردميتوان طراحي و پياده سازي را با بالاترين کيفيت آغاز نمود. يکي ازمهمترين دوران هر فرد دوران کودکي اوست،اين دوران از جمله پراهميت ترين دوران شخصيتي کودک است. بنابراين بايددراين دوران حساس ودقيق بودزيراکودکان تحت تاثيرافرادمختلف،سرگرمي هاي گوناگون وبازي هاقرار مي گيرندکه در رشدوتربيت آنهابسياراهميت دارد.

سايت مخصوص کودکان چه ويژگي هايي بايد داشته باشد؟

داراي ظاهري زيبا از نظر گرافيکي مرتبط با کودکان داراي قابليت ارائه مقاله براي والدين و کودکان داشتن قابليت گذاشتن انواع سرگرمي هاي اينترنتي آموزش روش هاي صحيح مراقبت قبل از تولد کودک داراي قابليت فروش محصولات و اسباب بازي براي خردسالان

طراحي بخش آموزش در سايت اينترنتي کودکان شامل چه چيز هايي است؟

آموزش هاي موسسه يا مهدکودک داستان هاي صوتي و يا انيميشن ها

دلايل اهميت يک سايت اينترنتي کودکانه چيست؟

قرار دادن يک بستر امن و مفيد براي کودکان و نه حذف کامل تکنولوژي سبب مي گردد آن ها از پيشرفت تکنولوژي و مزاياي آن محروم نمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.