برای دسترسی به این آموزش باید در سایت ثبت نام کرده و به پشتیبانی پیام ارسال کنید. قالب و استفاده از دموها در دوره سایت سازی کار چندان پیچیده ای نیست. این دوره آموزشی به شما همه نکات مروط به ساختن سایت را آموزش می‌دهد. گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به دلیل ضعف آموزشی فعالان عرصه وردپرس در صدد ایجاد دوره جامع آموزش سایت سازی به زبان فارسی است. امیدواریم دوره سایت سازی به زودی تکمیل و موجب رشد و پویایی کسب و کارهای ایرانی گردد. این آموزش‌ها کاملا پروژه محور بوده و بصورت ویدیویی است. این ویدیو یک آموزش نمونه برای آشنایی کلی با نحوه آموزش دوره است.

همه چیز درباره مفهوم قالب در وردپرس

در سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما میتوانید از قالبهای مختلف برای سایتتان استفاده کنید. مانند کاربری و موضوعیت یک ساختمان است ،که شما از یک ساختمان مثلا برای پاساژ استفاده میکنید نحوه قرار گرفتن دیوارها و نقشه کار متناسب با یک فضای فروشگاهی قرار میگیرد. وقتی که می خواهید از یک ساختمان به عنوان ساختمان مسکونی استفاده کنید طبیعتاً ماجرا فرق خواهد کرد. قالب های وردپرسی کارکردهای مختلفی دارند اما به معنی آن نیست که شما نمی توانید در یک قالب شرکتی کار فروشگاهی انجام دهید بلکه به خاطر استاندارد کار کردن  و رابط کاربری است .

همچنین تصاویر که تاثیر بسیار زیادی در جذابیت و ظاهر یک سایت دارد برای اینکه بتوانید رابط کاربری مناسب برای سایت خود ایجاد کنید می توانید از نرم افزار ادوب xd استفاده کنید. کار کردن با آن بسیار راحت است می تواند نمای سایت شما را پیش از آنکه بازسازی بارگذاری شود برایتان ترسیم کند .همچنین در اپلیکیشن های موبایلی هم می توانید از برنامه های ساخت ui استفاده کنید سرویس های آنلاین بسیار زیادی هم برای این کار وجود دارد.

کلیک کنید  ویرایشگر گوتنبرگ

إذا كنت مستخدمًا سوريًا ، فلا تقلق. يمكنك الدردشة معنا على WhatsApp باللغة العربية.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.