قبلا براي ايجاد يک سايت اينترنتي ميبايست از زبان هاي برنامه نويسي سخت و  پيچيده استفاده ميکرديم. اين روش طراحي سايت اينترنتي با وردپرس ،سايت هايي قدرتمند و با قابليت تغيير پيکسل به پيکسل،جزء به جزء و بدون هيچ چهار چوب و محدوديتي را فراهم مي آورد.

همچنين امنيت بيشتري دارد البته ساخت سايت با سيستم هاي مديريت محتوا(CMS) نيز داراي امنيت مناسبي است. در درجه ي ديگر سايت هايي که با کد نوشته ميشوند انحصاري تر و تخصصي تر هستند و قابليت خصوصي سازي بيشتري از سمت مخاطب خود دارند.

ساخت سايت با زبانهاي برنامه نويسي سرعت بارگزاري سايت را بالا تر ميبرد. در مقابل ساخت سايت با سيستم هاي مديريت محتوا سرعت بارگزاري کمتري به سبب هسته پيچيده تر خود دارند.

طراحي وب با وردپرس ،از نظر سئو بهينه سازي شده است و اين دليل محکمي براي محبوبيت اين cms است.

طراحي سايت با وردپرس

ساخت سايت با وردپرس داراي مزايايي است که همگان را به سمت خود مجذوب ساخته. طراحي سايت با وردپرس داراي هزينه و زمان به نسبت کمتر از سايت هاي طراحي شده با کد نويسي ميباشند.

يکي از مزاياي بسيار مهمي که سايت هاي طراحي شده با CMS دارند،پشتيباني آن است.عموما سايت هايي که با کد نويسي طراحي ميشوند بعد از اتمام ساختشان به سختي ميتوان پشتيباني سايت را به شرکت مد نظر ارجاع داد.

زيرا گروهي که در پشتيباني سايت قرار دارند بايد داراي علم به کد داشته باشند تا بتوانند بدون خطا سايت را به هنگام سازي نمايند.اما در سايت هاي طراحي شده با CMS چنين موردي وجود ندارد و به دليل يادگيري سريعي که در سيستم هاي مديريت محتوا وجود دارد.

کلیک کنید  نحوه ی دریافت URL عکس هایی که در وردپرس بارگذاری می کنید

صاحبان سايت ميتوانند خود پشتيباني را بر عهده گيرند.

مزاياي طراحي سايت اينترنتي با وردپرس 

طراحي وب با وردپرس يکي از قدرتمند ترين،جامع ترين و مورد پسند ترين روش هاي سايت سازي و از نظر متخصصين طراح سايت است .وردپرس همواره داراي قالبهاي متنوع،جذاب و مدرن بوده است که توانسته نظر مخاطبين سايت ها را نيز به خود جلب کند.

قالب هاي وردپرس اغب ريسپانسيو يا به اصطلاح واکنشگرا ميباشند.اين نکته ي بسيار مهمي است تا سايت مورد نظر به صدر جستجو ها راه يابد.زيرا ريسپانسيو بودن سايتها يک عامل بسيار تايين کننده براي موتور هاي جستجوي گوگل است.در طراحي سايت اينترنتي با وردپرس نيز ميتوان تسلط بسيار خوبي بر روي بهينه سازي سئو داشت.

چند زبانه بودن وردپرس:

پشتيباني وردپرس از زبان هاي دنيا ، باعث محبوبيت وردپرس شده است. با استفاده از وردپرس سايت چند زبانه خود را بسازيد.

طراحي سايت اينترنتي با وردپرس:

با هزينه کم و با افزونه ووکامرس امکان راه اندازي فروشگاه اينترنتي را خواهيد داشت.

هزاران قالب سئو شده!

يکي از ويژگي هاي مهم استفاده از وردپرس براي طراحي وب ، قالب هاي سئو شده در هسته وردپرس است.

قيمت سايت سازي حرفه اي با وردپرس

اين سايت ها به دليل عدم استفاده از کد و استفاده از قالب آماده هزينه کمتري دارند. طراحي سايت با استفاده از وردپرس بهترين پيشنهاد براي مشاغلي است که با هزينه کم مي خواهند بيشترين بازدهي را داشته باشند.

طراحي سايت حرفه اي با وردپرس بسيار مدرن و قابل توجه است و در حال حاضر سازمان هاي بزرگ جهان نيز از سايت هايي ساخته شده باCMS بهره ميبرند.انتخاب نحوه ي طراحي سايت به عهده ي مخاطبين است که مطابق مزايا و معايب گفته شده در انتها چه انتخابي داشته باشد.

کلیک کنید  خطر حمله هکرها به سایت های وردپرس

اما طراحي سايت اينترنتي با وردپرس امروزه مقرون به صرفه تر و رايج تر است.

طراحي سايت ارزان با وردپرس با بالترين سطح کيفيت حق شما مشتري عزيز است. هدف ما ارائه بهترين کيفيت در ارتباط با طراحي انواع سايت ها مي باشد.

گروه سايت سازي حرفه اي با وردپرس  لمفا وارد ميشود!

با خواندن اين مقاله اميدوارم به نتيجه موردنظر و انتخابي هوشمندانه برسيد. هدف از نوشتن مقاله ارائه راهنمايي لازم در جهت افزايش دانش شما بود.نمونه کارهاي لمفا راهي است تا بهتر به تخصص و تجربه ما پي ببريد. طراحي سايت ارزان با وردپرس همراه با لمفا معنا ميگيرد.

خدمات سايت سازي لمفا

شرکت سايت سازي لمفا با ايجاد اطمينان سعي در ارائه باکيفيت خدمات خود دارد. لمفا ، آماده ي ارائه ي هر گونه مشاوره در اين زمينه مي باشد. در صورت نياز با مشاورين ما تماس برقرار نماييد تا شما را راهنمايي کنند. در صورت عدم تمايل به همکاري با ما ، در خدمت شما هستيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.