وردپرس،شبکه‌ی بینهایت سایت همزمان

وردپرس شبکه یا وردپرس چندسایتِ،یک قابلیتی است که برای دوستانی که علاقه‌مند هستند به داشتن قالب‌های زیاد یا اینکه به صورت حرفه‌ای دارن کارِ طراحی سایت انجام میدنو نیاز دارند که بتونن قالب های مختلف رو یک سایت همزمان داشته باشند. که اگر مشتریشون خواست یک سایتی رو با یک قالبی ببینه بتونن سریع براش انجام بدن.

بروزرسانی و نسخه‌ی جدید وردپرس شبکه

بروزرسانی‌هایی که به تازگی در نیم سال اخیر انجام شده استحکام زیادی به وردپرس شبکه داده و اصلا دچار مشکل نمیشید توی استفاده ازش. شما بعد از نصب وقتی کاراشو انجام میدید و وردپرستون شبکه میشه میتونید یک سایت رو، مثلا سایتتون lemfa.ir میاید همون لحظه یک سایت تعریف میکنید مثلا film.lemfa.ir صدتا سایت هم بخواید بسازید میتونید!

در واقع شما با وردپرسِ شبکه یک سرویس ارائه دهنده‌ی وبلاگ ایجاد میکنید. میتونید چندین قالب روش نصب کنید،افزونه‌های مختلف و روی هر سایتی که خواستید قالبی که مد نظرتونه یا افزونه‌هایی که میخواید رو بهش بدید و روش فعال بکنید. استحکام خوبی هم داره، یعنی اینطوری که فکر کنید چون سریع ساخته میشا ممکنه همه چی خراب بشه، نه به این شکل نیست.

احتمالا قبل از اینکه وردپرس شبکه رو نصب کنید باید توی هاستتون تیکشو بزنید و بگید که من میخوام وردپرس شبکه رو نصب کنم و ببینید که میشه روی هاستتون اینکار رو انجام بدید یا نه که به احتمال زیاد باید بشه!

کارایی بالای وردپرس شبکه 

وردپرس شبکه برای کسایی که دارن یاد میگیرن،میخوان به چند نفر همزمان سرویس بدن،برای مجموعه‌هایی که میخوان نمایندگی های مختلفی داشته باشن و یا برای کسایی که کار مطالعاتی انجام میدن خیلی خوبه. هم‌چنین برای کسانی که میخوان همزمان چندتا سایت داشته باشن ولی وقت نمیکنن که یکی یکی درستشون کنن و هاست ایجاد کنن.

 خصوصا برای کسایی که طراح وب هستند و دارند تجاری سایت سازی میکنن برای مردم،خیلی خوبه که بتونن سریع دموهای مختلفی به مشتری‌هاشون بدن و اون ها رو presentation بکنن. چندتا تنظیمات داره که به راحتی یک کد اضافه میکنید به یه فایل توی هاستتون و کار سختی نیست ک به راحتی انجام میشه!  

کلیک کنید  نحوه‌ی طراحیِ سایت با وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.