اگر شما یک سایت وردپرسی دارید یا فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات خود ایجاد کرده اید نیاز به پشتیبان دارید که مشکلات احتمالی سایت شما را برطرف کند.

کسی که اشراف کامل به وردپرس ووکامرس داشته باشد و بتواند آنچه شما می خواهید را برایتان پیاده سازی کند بدون اینکه نیاز باشد شما هزینه های آنچنانی برای انجام این کارها پرداخت کنید.

پشتیبان شما کلیه بهینه سازی ها را برایتان انجام می دهد و از بروز مشکلات جلوگیری می کند تمامی بروزرسانی ها را برای قالب و افزونه ها انجام داده و اقداماتی نظیر بهینه سازی تصاویر رفع ارور ها فونت کانفیگ امنیت بهبود سرعت ساخت صفحات و اضافه کردن قابلیت های جدید به سایت مرگ و مورد دیگری که به سایت شما مربوط باشد یا فروشگاه شما نیاز داشته باشد را برایتان انجام می دهد.

انواع پشتیبانی در سایت لمفا

در هر صورت پاسخ گویی به شما به صورت آنلاین انجام می شود یعنی شما به محض اینکه بخواهید با پشتیبان خود تماس بگیرید کافی است از طریق واتساپ یا به صورت ارتباط آنلاین از طریق سایت به ما پیام بدهید بین ۱۰ دقیقه تا نهایتاً  دو ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.

اما این پاسخ ها به دو صورت انجام می شود ما به شما توصیه‌های لازم و دستورالعملی که باید انجام دهید را ارائه می‌کنیم و شما خودتان باید دستورالعمل اعلام شده را پیاده سازی کنید.

البته برای تمامی موارد تصاویر آموزشی مربوطه و حتی ویدیو در صورت نیاز به شما داده می شود تا شما مشکلی برای اجرای آن نداشته باشید.

کلیک کنید  محتوای ثابت

پس در این نوع پشتیبانی شما به صورت آنلاین آنچه باید انجام دهید را از ما دریافت می کنید.

نوع دیگری از پشتیبانی پشتیبانی اجرایی است که ما خودمان بدون اینکه شما چه بخواهید در اجرای کار دخالت کنید تمام این موارد را برایتان انجام می دهیم.

این مورد شاید برای کسانی که هیچ اطلاعاتی از دنیای وردپرس ندارند و قصد ندارند که یاد بگیرند مناسب باشد و گرنه تفاوت چندانی با پشتیبانی نوع اول ندارد چرا که در هر دو صورت ما تمام تلاشمان را برای اجرای آن چه که نیاز است به کار می بندیم.

در پشتیبانی نوع دوم یا همان پشتیبانی اجرایی ممکن است شما هیچ اطلاعی از اقدامات انجام شده نداشته باشید و ما به صورت یک جانبه بین سازی ها را بر روی سایت اعمال کنیم که مطمئناً پس از انجام گزارش آن برایتان ارسال خواهد شد.

آنچه که مسلم است در هر دو نوع پشتیبانی ما در فواصل زمانی برنامه‌ریزی شده و منظم نسبت به بررسی سایت اقدام می‌کنیم و دستورات لازم را برای شما ارسال و یا مراتب را جهت اقدام به کارشناسان اجرایی خود ارسال نموده و در نهایت در هر دو نوع پشتیبانی گزارش عملکرد به صورت هفتگی برای شما ارسال می شود.

شما با داشتن پشتیبان اجرایی و چه پشتیبان آنلاین خیالتان راحت است که هر کاری دلشان بخواهد می توانید در سایت تان انجام دهید و دیگر هیچ مانعی برای توسعه یا پیاده سازی در دنیای وردپرس نخواهید داشت چرا که ما موظف به ارائه راهکار و پیاده سازی آن که شما می‌خواهید هستیم.

کلیک کنید  تولید محتوای گرافیکی

پکیج های پشتیبانی وردپرس بصورت ماهانه و قابل تمدید است. برای مشاهده پکیج ها، سفارش، پرداخت و عقد قرارداد به بخش پشتیبانی ماهانه وردپرس مراجعه کنید. 

در توصیف این خدمات می توان گفت شما برای خودتان کارشناس استخدام می کنید بدون اینکه مسئولیت ها و هزینه ها و دردسر های استخدام نیرو را داشته باشید.

خدمات پشتیبانی ماهانه وردپرس سایت لمفا دقیقاً مانند این است که شما کارفرمای ما هستید و ما موظف به اجرای آن چه که شما دستور میدهید خواهیم بود.

البته در برخی موارد ممکن است شما مواردی را که کارشناسی نیستند تقاضا کنید که در این صورت مشاوره و روشنگری های لازم به شما ارائه خواهد شد تا شما از عواقب و نتایج کاری که میخواهید انجام دهید اطلاع پیدا کنید سپس با توجه به تصمیم که شما انتخاب می کنید کار دنبال می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.