آموزشِ خصوصیِ سئو

وقتی که وارد دنیای وب‌مستر و سئو می شوید با مفاهیم جذابی آشنا شده و مقدمات این تخصص را فرا می گیرید.در ابتدا شاید فکر کنید که با در اختیار گرفتن برخی از ابزار ها و مهارت ها از هرگونه دانش دیگر بی نیاز بوده و نیازی به تدریس خصوصی سئو ندارید.

این تصور را بسیاری از افرادی که تازه پا به دنیای پر پیچ و خم این تخصص یعنی به نام سرچ انجین اپتیمازیشن می گذارند دارند.

این افراد به مرور با چالشهای عدیده ای مواجه می شوند که اگر انگیزه کافی نداشته باشند شاید غیر یاد گرفتن طی کردن پله های ترقی را بزنند و خلاصه عطای سئو را به لقایش ببخشند.

پر واضح است سئو نیز مانند هر تخصص دیگری منابع آموزشی فراوانی دارد و افراد زیادی در حوزه آموزش سئو فعالیت داشته و دوره های آموزشی برگزار می کنند.

علاقمندان و کسانی که به دنبال یادگیری هستند در بسیاری از موارد با مراجعه به این افراد و سایت ها به دنبال یادگیری و تکمیل اطلاعات خود می روند اما واقعیت این است که نتیجه چندان مطلوبی دریافت نمی کنند.

••وسعت مفاهیم سئو و مباحث آموزشی

مفاهیم سئو گستردگی بسیار زیادی دارند به گونه ای که اگر شما بخواهید با همه آنها آشنا شوید سالیان سال طول می کشد.از طرفی لازمه مواجهه با تکنیک ها و کاربردهای مختلفی که سئو دارد قرار گرفتن در شرایط آن است.

به عنوان مثال شما تا سایتی با داشتن بیش از ۵۰۰۰ صفحه در اختیار نداشته باشید هرگز نمی توانید شرایط کار با یک سایت چند نقشه ای را تجربه کنید.

همانطور که میدانید در هر نقشه سایت خوب است دو تا سه هزار آدرس قرار دهیم و برای افزودن مطالب بیشتر می بایست از نقشه های جدید استفاده کنیم این مسائل به خوبی بیانگر قرار گرفتن در وضعیت است.

به طور کلی منظور از بیان این موضوع عملی بودن دانش و مهارت های سئو است این دو به طرز پیچیده ای با هم آمیخته شده اند.

••منحصر به فرد بودن آموزه های سئو!

سئو بسیار منحصر به فرد است یعنی شرایطی که برای یک سایت ممکن است مثبت و پیش برنده باشد شاید برای سایت دیگری مخرب و زیانبار به حساب آید.

واقع مجموعه عوامل متعددی برای بهینه سازی دست به دست هم می دهند و در نتیجه یک توسعه را برای سایت ایجاد می کنند.این مسئله موجب می شود که هیچ کارشناس و متخصص سئو نتواند قوانینی را به طور قطعی و مسلم به عنوان عملکرد و توصیه های سئو به دیگران ارائه کند.

به عنوان مثال تولید محتوا کردن همیشه و در همه حال نمی تواند گزینه شماره یک برای پیشرفت و توسعه یک سایت به حساب آید در سایتی که به اندازه کافی محتوا تولید کرده شاید بهینه کردن همان محتوای تولید شده و پرداختن به لینک سازی های داخلی و نیز به روز رسانی هایی که شاید نوشته های شما نیاز داشته باشند اولویت شماره یک چنین سایتی باشد.

از مجموعه مباحث مطرح شده در این زمینه می توان نتیجه گیری کرد که آموزش دادن سئو به صورت تضمینی و متمرکز می تواند قابلیت های بسیار بیشتری برای یادگیرنده داشته باشد از طرفی این مسئله برای مدرسانی که واقعاً به دنبال یاد دادن به دیگران هستند.

و نتیجه کارشان برایشان مهم است نیز بسیار اهمیت دارد چرا که آنها با سهولت بیشتری فرایند آموزشی را پیاده سازی و اجرا می کنند.

وقتی که یک مدرس در حال آموزش دادن به دانشپذیری در یک موضوع مشخص است می تواند از مثال ها نمونه های مربوط به همان پروژه استفاده کند که این مسئله می تواند در کاربردپذیری و سوئیچ شدن به پروژه محور کردن اموزشگاه نیز کمک کند.

••نبود دستورالعمل ها یا راهکارهای واحد و قطعی

تردیدی نیست که برای سئو نمی توان دستورالعمل یا آموزش های کاملاً از پیش تعیین شده و قطعی در همه زمینه ها ارائه کرد این مسئله که سئو بر اساس تصمیمات شخصی متخصص آن انجام می شود حرفی است که بسیاری از کارشناسان به آن معتقدند و در مطالب مطرح شده نیز با مثال ها و توضیحاتی که در این خصوص دادیم به خوبی اختصاصی بودن سئو و آموزش آن برای شما کاربران گرامی روشن شده است.

بحث تعیین سطح کارآموزان نیز مسئله مهمی در آموزش سئو به حساب می آید که شاید بتوان آن را به عنوان یک دغدغه یا چالش فراروی مدرسان دوره های آموزش سئو نیز به حساب آورد.

اگر شما در یک دوره آموزشی شرکت کنید با توجه به اینکه مدرس از میزان اطلاعات و آموخته های شما اطلاعی ندارد شاید روند آموزش آنچنان که باید هدفمند پیش نرود به همین منظور ما این مسئله یعنی تعیین سطح میزان دانش و اندوخته های علمی دانشپذیران را نیز به عنوان یکی از دیگر ویژگی هایی که بیش از پیش لزوم برگزاری آموزش های سئو را به صورت خصوصی اثبات می کند به حساب آورده ایم.

••دوره های خصوصی بهترین شیوه برای آموزش سئو!

با توجه به آنچه که مطرح کردیم به شما کاربران گرامی توصیه می کنیم چنانچه قصد دارید او را یاد بگیرید در صورتی که امکان آن برایتان فراهم است این آموزش را به صورت خصوصی درخواست کنید یادگیری سئو به صورت خصوصی این امکان را برای شما فراهم می کند تا هر زمان مشکلی داشته باشید به راحتی با ارتباط گرفتن با مدرس خود مشکلتان را حل کنید.

همچنین شما برای انجام پروژه های کاری نیز می توانید از مدرس خود بخواهید تا مثال هایی در این زمینه برای آموزش به شما استفاده کنند. شما با پیاده سازی این روش آموزشی برای خود و طرح و تقاضای این موضوع می توانید به صورت همزمان سئو را یاد بگیرید و به اندوخته های خود اضافه کنید و هم پروژه های کاری تان را با کیفیت و ثبات بیشتری به انجام برسانید.

شما در آموزش خصوصی سئو به هیچ وجه از کلاس عقب نمی مانید چرا که تنها دانشپذیر کلاس خودتان هستید و بدون شک تا یک سرفصل آموزشی را به خوبی یاد نگرفته اید فرایند آموزش قابل پیشرفت نیست همین مسئله موجب می شود هم شما و هم درس تمرکز و الزام کارسازی برای موفقیت فرایند آموزش کار داشته باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *