این خدمات برای شما چه کار می کند ؟

در این سرویس شما نویسنده استخدام نمی کنید شما خودتان محتوای مورد نیاز را می نویسید و یا نویسنده دارید و همه چیز در حال اجراست.

اما وقتی که کارشناسی زبده و توانمند به مجموعه شما اضافه می شود تولید محتوای شما متحول می شود و آن استفاده که تاکنون از محتوا داشتید و سودی که تا به امروز نصیبتان شده چند برابر می‌شود.

به طور کلی اگر بخواهیم خدمات کوچینگ تولید محتوای ماهانه را برای شما تشریح کنیم باید اینگونه بگویمخدمات کوچینگ تولید محتوا سایت لمفا

مشاور ناظر و بهبود تولید محتوا

فرض کنید محتوایی نوشته شد اما جایگاه خوبی به دست آورده اید با استفاده از سرویس کوچینگ تولید محتوا تمامی نوشته های شما از ابتدا بررسی می‌شود و ملاحظات سئو و تولید محتوا در آن ها پیاده سازی خواهد شد تا پیش از این یک اتفاق خیلی بهتر و مهم تر برای شما می‌افتد.

استراتژی تولید محتوای شما تدوین می شود

ممکن است شما سالها تولید محتوا کرده‌اید و مقالات بسیاری در سایت خود دارید اما آنگونه که باید استراتژی مشخص و دقیقی در کار خود پیاده سازی نکرده اید و نتیجتاً نتیجه و سودی که باید از این همه تولید محتوا به دست می آوردید حاصل نشده است.

وقتی که از کوچینگ تولید مرتب استفاده می کنید به عنوان نخستین گام استراتژی مشخصی متناسب با اهداف فعالیت ها مخاطبان و آنچه که در کسب و کار خود برای آن تلاش میکنید تدوین می گردد و ادامه اصلاح بهبود و توسعه محتوا با توجه به این استراتژی متد که با هماهنگی شما تدوین می‌شود دنبال می‌شود صورت می پذیرد.

کلیک کنید  پکیج تولید محتوای روزانه

فرض کنید شما مطالب زیادی دارید اما کلید واژه مناسبی برای آنها استفاده نکرده اید با این که از افزونه یواست برای بهینه سازی مطالب خود استفاده می کنید اما نتیجه خوبی دریافت نکردید این به خاطر روح ماشینی و فایده بودن تلاش های ماشینی برای به دست آوردن جایگاه است چراکه در تولید محتوا دویا سه مسئله به هم پیوند خورده هستند.

شما باید دقیقا بدانید چه میکنید و اهداف خود را کاملاً اصولی و تخصصی دنبال کنید مسئله این است که باید هوشمندانه وهدفمند حرکت کرد و گرنه نتیجه حاصل نمی‌شود.خدمات کوچینگ تولید محتوا سایت لمفا

کوچینگ تولید محتوا و ایده های جدید

شما می‌خواهید محتوا تولید کنید اما ایده‌های جدیدی ندارید اساساً ایده مهم‌ترین دغدغه همه نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا است .

وقتی که ما ایده داریم و می‌توانیم موضوع را درست ساختار بندی کنیم نوشتن آن و پرداخت سرفصل‌ها کار چندان پیچیده نخواهد بود.

در چنین شرایطی کافیست شما این سرویس را تهیه کنید و آن وقت مشاوران ما روی کار شما وقت می‌گذارند و موضوعات دقیق تر و پر طرفدار را برای شما درست میکنند.

مشاوره های کاربردی به شما ارائه می کنند تا بتوانید محتوای خوب تولید کنید.

در این سرویس ماحتی گاهی موضوع مشتریانمان را که می شنویم چندین پاراگراف که در برخی موارد به ۵۰۰ کلمه یا هزار کلمه می رسد به آنها محتوا با کیفیت و یونیک ارائه می‌کنیم که در اغلب موارد موجب شگفتی مشتریانم شده است.

در یک کلام اگر بخواهیم این سرویس را برای شما دسته بندی کنیم و فایده و مزیت آن را مطرح کنیم باید بگویم همه آن که به تولید محتوا و نوشتن سایت شما مربوط می شود را با این سرویس به شما ارائه می‌کنیم .

کلیک کنید  رپورتاژاگهی

شاید محتوای شما نیز با خدمات این سرویس تولید شود اما لازمه آن این است که شما یک نفر به عنوان اپراتورها ویرایشگر داشته باشید که وظیفه پیاده سازی و انتشار مطالب را بر عهده بگیرد.

تفاوت این سرویس با دریافت خدمات تولید محتوا در همین نقطه است.

در واقع ما ایده به شما می دهیم حتی برای شما می نویسم اما باید یک نفر باشد تا همه چیز را مرتب کند و این کار چندان پیچیده و سختی نیست.

اگر می خواهید این سرویس را تهیه کنید و محتوای خود را متحول کنید  به بخش فروشگاه مراجعه کرده‌،  پس از پرداخت به پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا فعالیت بر روی سایت شما یا موضوعی که دارید آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.