معرفی خدمات و آشنایی با گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن


سلام دوستان!

ما از اینکه میتونیم به کاربران فارسی زبان و هموطنانمون خدماتی رو ارائه بکنیم که موجب توسعه‌ی کسب و کار اون‌ها بشه بسیار خرسندیم.گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن

ما میتونیم برای شما محتواهایی تولید بکنیم که بتونه کسب و کارتون رو با مشتریان شما و جامعه‌ی هدف توسعه بده، تا بتونید ارتباط خوبی برقرار کنید و این ارتباط منجر بشه به تبدیلِ کاربران به مشتری‌هایِ شما 

و به طور کلی کار‌هایی که موجب میشه شما کسب و کار یا برندی که دارید تثبیت بشه و توسعه پیدا کنه!

برای این‌کار شما به خدماتِ تولید محتوایِ متنی،خدمات گرافیکی ،تولید محتوای گرافیکی و تصاویر،محتوای ویدئویی،تخصص سئو نیاز دارید.

 

و به طور کلی تخصص‌ها و ابزار‌های متعددی که ما سعی کردیم اون ها رو در یک قالب مشخص و مدونی تحت عنوان همین پکیج‌هایی که ما شما ارائه می‌کنیم گردآوری بکنیم که شما بتونید به تناسبِ نیازتون اون‌هارو انتخاب کنید و با هم در این زمینه همکاری کنیم و کسب و کارمون رو توسعه دهیم.  

از طرفی ما یک مقدار نگرانی‌هایی که بعضی از مدیر‌ها محترم سایت‌ها و کسب و کار‌های ایرانی ممکنه داشته باشن در راستایِ همکاری با شرکت‌های ارائه‌ی خدمات محتوایی در اینترنت رو درک میکنیم.

بنابراین ما تصمیم گرفتیم کارمون رو اینطوری انجام بدیم که شما اول خدماتتون رو به طور کامل دریافت کنید و بعد از اون تصویه حساب و پرداخت هزینه‌هارو انجام بدید.

ما از این بابت که بخوایم دستمزدمون رو دریافت کنیم نگرانی نداریم،بخاطر اینکه اطمینان داریم خدماتی که ارائه می‌کنیم اگر خدمات مطلوب و با  کیفیتی باشه،کاربر هزینه‌های اون رو با اشتیاق و با کمال میل پرداخت خواهد کرد.

و نکته‌ی دیگری که میخواستم خدمتتون عرض بکنم این بود که ما در زمینه‌ی تولید محتوا سال‌ها تجربه داریم و همه‌ی کسانی که از سراسر کشور با ما همکاری میکنند یک سری نگرانی‌های غیر تجاری و مالی هم دارند،

و همین باعث شده که ما در مجموعمون یک تفاوت بوجود بیاد و بگیم که ما صرفا کارمون برای پول نیست و دوست داریم به جز بحثِ درآمد‌زایی انگیزه داریم که به هم‌وطنان خودمون کمک بکنیم.

پس اگر شما از نظر مالی محدودیت بودجه داشته باشید میتونید رو کمک ما حساب کنید.

و هم‌چنین مجموعه‌هایی که دانش بنیان هستند میتونند بطور خیلی جدی تری روی کمک ما حساب بکنن.

و باز در همین زمینه دوستانی که میخوان کسب و کار خودشون رو راه اندازی بکنن و یک فرد هستند و یک تخصص نصف و نیمه دارند و میخوان براش سایتی ایجاد بکنن و فعلا هزینه‌ای برای این کار در اختیار ندارن هم میتونن روی کمک ما حساب بکنن،

ما حتی اگر نیاز باشه سرمایه گذاری هم براشون انجام میدیم و تلاشمون بر اینه که فارسی زبان ها و ایرانی ها بتونن در حد توانی که ما داریم از خدماتمون بهره مند بشن.

کلیک کنید  آیا تجارت بیت کوین یک مارکتینگ دیجیتالی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.