حذف فالوئر و فالوئینگ در اینستا

در اينستاگرام هميشه فالوورها و فالوئينگ هايي هستند که مثل خوره روح آدم را مي خورند و به انزوا مي کشانند! جملۀ بالا را خيلي جدي نگيريد، فقط بگوييد ببينم در اينستاگرام کسي هست که روي اعصابتان باشد و بخواهيد از شرّش ساده و بی دردسر شويد؟ 😒 اگر بله، با خواندن اين مطلب کوتاه، حذف فالوور و فالوئينگ در اينستاگرام را ياد بگيريد. (يک نکته کوچک: چنانچه فرق بين فالوور و فالووينگ در اينستاگرام را مي دانيد بخش بعدي را نديد بگيريد و يک راست به سراغ آموزش حذف آن ها برويد.)

فرق فالوور و فالووينگ در اينستاگرام چيست؟

به معاني زير توجه کنيد: Follower = فالوور (دنبال کننده): يعني کسي که يک صفحه را دنبال مي کند. وقتي کسي صفحه شما را دنبال مي کند فالوور يا دنبال کننده شماست. توجه: فالوورها پست هاي شما را مي بينند. Following = فالوئينگ (دنبال شونده): يعني کسي که شما صفحه او را دنبال کرده ايد. وقتي شما صفحه کسي را دنبال مي کنيد، آن شخص مي شود فالوئينگ يا دنبال شونده شما. توجه: شما پست هاي فالوئينگ ها را مي بينيد.  

حذف following در اينستاگرام؛ چطور و چگونه؟

براي حذف فالوئينگ در اينستاگرام دو راه داريد: راه اول: چنانچه خيلي از شخص مورد نظرتان متنفريد و دوست نداريد او را در هيچ جاي اينستاگرام ببينيد و مي خواهيد نظراتش از پست هايتان پاک شود، بلاک کنيد.   راه دوم: چنانچه مشکل خاصي نداريد و فقط خوشتان نمي آيد پست هاي او را ببينيد، آنفالو کنيد. فقط اول بايد به صفحۀ شخص مورد نظر برويد.  

حذف follower در اينستاگرام؛ چطور و چگونه؟

خُب، گاهي وقت ها هم کسي شما را در اينستاگرام دنبال مي کند که هيج دل خوشي از او نداريد و يا اصلاً درخواست او را براي دنبال کردن به اشتباه قبول کرده ايد و پشيمانيد. اينجور وقت ها فقط چندتا نفس عميق بکشيد و بعد به قسمت فالوورهاي صفحه خودتان برويد. چنانچه دقت کنيد کنار نام هر فالوور يک علامت  قرار دارد. اين علامت را لمس کنيد و بعد گزينه Remove به معني پاک کردن را انتخاب کنيد.  

حرف آخر…

همانطور که خودتان ديديد به همين راحتي مي شود از دست فالوورها و فالوئينگ هاي مزاحم اينستاگرام خلاص شد. ولی يک سوال از شما دارم؟ خود شما چه رفتاري در اين شبکه اجتماعي داريد؟ آيا براي مردم مزاحمت ايجاد مي کنيد يا هر محتواي نامناسبي که دلتان خواست منتشر مي کنيد؟ اميدوارم هيچکدام از شما خواننده هاي عزيز لمفا، جزو اين دسته افراد نباشيد و فرهنگ استفاده از فضاي مجازي را به خوبي بدانيد. به نظرم چنانچه همه ما اصلاح را از خودمان آغاز کنيم، نه تنها فضاي مجازي، بلکه جهان جاي قشنگتري براي زندگي مي شود. باز هم چنانچه سوالي داشتيد، در همين پست از ما بپرسيد 😊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هیچ اطلاعاتی از شما ذخیره نمی‌کنیم. همچنین برای ارتباط با ما می‌توانید از تمامی شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی استفاده کنید.