آموزش دانلود و نصب واتساپ برای اندروید، آیفون و ویندوز

يادش بخير! حتما شما هم يادتان مي آيد که زماني هنوز تلگرام نبود و تقريبا همه از واتساپ استفاده مي کردند! ولی بعد از ارائه شدن تلگرام ديگر واتساپ خيلي کمرنگ تر شد تا همين چند وقت پيش که تلگرام فيلتر شد. با اين اتفاق خيلي ها تصميم گرفتند که به واتساپ برگردند. البته امکانات جديد واتساپ مثل تماس صوتي بين المللي و … هم بي تاثير نبوده اند. به اين دليل بود که ما تصميم گرفتيم کامل ترين راهنماي دانلود واتساپ را براي شما آماده کنيم. در اين راهنما دانلود آخرين ورژن واستاپ براي اندرويد (Android)، آيفون (ios) و کامپيوتر (windows و Mac) را به همراه لينک مستقيم دانلود براي شما گذاشته ايم. اما قبل از اينکه وارد جزئيات بحث شده و نحوه دانلود واتساپ را ياد بگيريم، کمي در مورد نحوه رشد واتساپ هم بدانيم و ببينيم که اين شبکه اجتماعي با اين همه سابقه و محبوبيت با چه سرعتي رشد کرده است!  

دانلود جديدترين نسخه واتس اپ براي اندرويد (Android)

از آنجايي که تعداد کاربران دستگاه هاي اندرويدي مثل گوشي و تبلت در کشور ما بيشتر از کاربران آيفون است بهتر است که اول در مورد آن حرف بزنيم. وقتي صحبت از دانلود اپليکيشن براي اندرويد مي شود دست ما خيلي باز است چون که وبسايت ها و نرم افزارهاي دانلود اندرويدي خيلي زياد هستند. ولی با نهایت تاسف ديگر به همه اين منابع نمي شود اطمينان کرد بنابراين بايد قبل از اينکه از يک وبسايت دانلود مي کنيم حتما از امنيت و صحت آن مطمئن باشيم. البته نگران نباشيد. ما اين کار را به جاي شما انجام داديم و لينک دانلود واتساپ از وبسايت رسمي واتس اپ را براي شما آورده ايم: دانلود آخرين نسخه واتساپ براي اندرويد از وبسايت رسمي واستاپ فقط کافي است که روي اين لينک کليک کنيد. با اين کار مستقيما وارد وبسايت واتس اپ مي شويد و دانلود خودتان را آغاز مي کنيد. خبر خوب اين است که اين وبسايت لوکيشن آي پي شما را تشخيص مي دهد. يعني چه؟ يعني مي داند که شما از ايران وارد اين وبسايت شده ايده و به صورت خودکار زبان وبسايت را بصورت فارسي براي شما مي آورد! حالا که وارد وبسايت شديد روي گزينه “دانلود کنيد” کليک کند تا دانلود واتساپ جديد آغاز بشود. بعد از اينکه دانلود شما انجام شد خيلي ساده و بی دردسر شماره خودتان را وارد کرده و لذت ببريد!

دانلود آخرين نسخه واتساپ براي آيفون (iOS)

خب من گفتم که چون کاربران اندرويدي تعدادشان بيشتر است بهتر است اول لينک آن را ببينيم. ولی اين به اين معني نيست که دستگاه هاي اپل کاربران کمي دارند! بنابراين حالا ديگر نوبت دانلود واستاپ براي آيفون و کلا دستگاه هاي اپل است. همانقدر که منبع براي دانلود اپليکيشن اندرويد فراوان است براي آيفون و اپل کم و دشوار است! افرادي که اپل استفاده مي کنند مي دانند من چه مي گويم! اول اينکه از هر وبسايتي نمي توان دانلود کرد و اگرهم بخواهيد از اپ استور (همان بازار رسمي اپل) دانلود کنيد به خاطر تحريم هايي که شده ايم باز ممکن است به مشکل بخوريد. باز هم يک خبر خوب! اينجاهم ما به فکر شما بوديم و تمام کار گشتن و مطمئن شدن را خودمان انجام داديم تا شما فقط با چند کليک ساده واستاپ را آماده به کار روي گوشي خودتان داشته باشيد! در اينجا ما از لينک فروشگاه “سيب اپ” (sibapp) استفاده مي کنيم. سيب اپ يکي از فروشگاه هاي ايراني است که نرم افزارهاي سيستم هاي اپل را که دانلودشان از اپ استور سخت است به شما مي دهد. دانلود جديدترين نسخه واستاپ براي iOS از فروشگاه سيب اپ براي دانلود واتساپ براي آيفون خودتان فقط کافي است که روي اين لينک کليک بکنيد. البته لازم است بگويم که اين لينک تنها زماني کار مي کند که با گوشي ايفون يا با مرورگر سافاري وارد آن بشويد. در غير اين صورت ارور مي دهد.

دانلود جديدترين ورژن واستاپ براي کامپيوتر

واستاپ و کلا هر شبکه اجتماعي هميشه براي سرگرمي و تفريح نيست. بعضي وقت ها لازم مي شود که براي کسب و کار هم از آن استفاده کرد. يا اصلا دوست داريد واستاپ را هم روي موبابل و هم روي لپ تاپ يا کامپيوتر خودتان داشته باشيد تا هر موقع که خواستيد از آن استفاده کرده و به فايل هاي هر دو دستگاه هم دسترسي داشته باشيد. چنانچه اينطور است بنابراين معطل نکنيد و واستاپ را براي سيستم خودتان دانلود بکنيد! دانلود آخرين ورژن واستاپ براي سيستم ويندوز دانلود آخرين ورژن واتساپ براي سيستم مک دو لينکي که در بالا مي بينيد يکي براي سيستم ويندوز است و ديگر براي سيستم هاي مک (سسيستم عامل اپل). فقط کافي است که روي اين لينک ها کليک کنيد و دانلود شما بصورت خودکار آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هیچ اطلاعاتی از شما ذخیره نمی‌کنیم. همچنین برای ارتباط با ما می‌توانید از تمامی شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی استفاده کنید.