نصب چند اکانت همزمان در یک کامپیوتر

ببينم شما هم مي خواهيد اکانت هاي کاري و شخصي تان را در اينستاگرام جدا کنيد و به دنبال راهي هستيد که بتوانيد همزمان دو اکانت اينستاگرام يا حتي چند اکانت اينستاگرام را در يک گوشي نصب کنيد؟ خب جاي درستي آمده ايد، در مقالۀ امروز لمفا مي خواهيم ببيينم که چگونه مي توانماينستاگرام دوم، سوم، چهارم و پنجم را روي يک دستگاه گوشي نصب کرد. خب قبلاً اين کار کمي مشکل بود. قبلاً براي اين که بتوانيم همزمان دو اينستاگرام روي يک گوشي نصب کنيم مجبور بوديم از برنامه هاي متفرقه اي که امنيتشان هم تضميني نبود استفاده کنيم. ولی الان اينطور نيست؛ خودِ اينستاگرام قابليتي را اضافه کرده است که بتوانيم همزمان ۵ اکانت اينستاگرام روي يک گوشي نصب کنيم و همۀ آن ها را به راحتي در کنار مديريت کنيم. در ادامه مرحله به مرحله روش جديد را به شما توضيح خواهم داد.

مرحلۀ اول: وارد صفحه پروفايل اينستاگرامتان شويد

همانطور که مي بينيد در بالاي صفحه، سمت چپ گزينه اي وجود دارد. اين گزينه را لمس کنيد.  

مرحلۀ دوم: Add Account را بزنيد

منويي در اين مرحله باز مي شود. از منوي باز شده اضافه کردن اکانت يا همان Add Account را انتخاب کنيد.  

مرحلۀ سوم: يا اکانت جديد بسازيد يا با اکانت قبلي تان وارد شويد

در اين مرحله چنانچه از قبل اکانت خودتان را ساخته ايد و مي خواهيد با آن وارد اينستاگرام شويد بايد همين جا نام کاربري و رمز عبورتان را وارد کنيد. در اينجا کار براي شما تمام شده است و وارد اکانت دوم اينستاگرامتان مي شويد. ولی چنانچه هنوز اکانت دومتان را نساخته ايد از پايين صفحه گزينۀ Sign up را انتخاب کنيد.

مرحلۀ چهارم: انتخاب کنيد که چگونه مي خواهيد عضو شويد

اگر از قبل در فيسبوک عضو شده باشيد و حساب  کاربري تان فعال باشد، مي توانيد با لمس کادر آبي به راحتي عضو اينستاگرام هم بشويد و وارد محيط کاربري اينستاگرامتان شويد. ولی ما فرض را بر اين مي گذاريم که فيسبوک نداريد و مي خواهيد با ايميل يا شماره تلفنتان عضو اينستاگرام شويد. بنابراين عبارت Sign up with email or phone number را لمس کنيد.

مرحلۀ پنجم: ايميل يا شماره تلفنتان را وارد کنيد

در اين مرحله نتخاب با خودتان است که شماره تلفنتان را به اينستاگرام بدهيد يا آدرس ايميلتان را. البته دقت کنيد که از شماره يا ايميل معتبري استفاده کنيد چون ممکن است براي دريافت کد تاييد يا حتي در صورت فراموشي رمز عبور به آن نياز پيدا کنيد. و ولی يک نکتۀ ديگر: شما از ايميل تکراري (يعني اکانتي که قبلاً با آن در اينستاگرام ثبت نام کرده ايد) هم نمي توانيد استفاده کنيد و براي اکانت جديد بايد ايميل جديدي داشته باشيد.

مرحلۀ ششم: نام و پسوردتان را وارد کنيد

در کادر اول نام (و نام خانوادگي) خودتان و در کادر دوم يک رمز عبور (پسورد) وارد کنيد.

مرحلۀ هفتم: يک نام کاربري انتخاب کنيد

در اينجا خود اينستاگرام با درنظر گرفتن نام و ايميل شما يک نام کاربري پيش فرض برايتان انتخاب کرده، چنانچه با اين نام کاربري مشکلي نداريد Next را بزنيد ولي چنانچه مي خواهيد نام کاربري دلخواه خودتان را داشته باشيد گزينۀ Change username را انتخاب کنيد.

مرحلۀ هشتم: چنانچه دوست داشتيد مخاطبانتان را دنبال کنيد

خب حالا اکانت جديد شما ساخته شده است و اينستاگرام با درنظر گرفتن مخاطبين تلفن همراه شما، دوستان فيسبوکتان يا ايميل هايتان مخاطباني را که ممکن است بشناسيد براي فالو کردن پيشنهاد مي کند. در ليستي که اينستاگرام به شما نشان مي دهد چنانچه دوست داشتيد افراد را فالو کنيد و چنانچه نه گزينه skip را بزنيد.

مرحلۀ نهم: عکس پروفايلتان را قرار دهيد

در اين مرحله اينستاگرام از شما مي خواهد که يک عکس براي حساب کاربري خود انتخاب کنيد. چنانچه دوست داريد عکس پروفايل داشته باشيد روي گزينۀ Add a Photo و چنانچه دوست نداشتيد روي گزينۀ skip ضربه بزنيد.

مرحلۀ دهم: ذخيره اطلاعات ورود

اينجا اينستاگرام از شما مي خواهد تا چنانچه دوست داشتيد اطلاعات ورودتان ثبت شود و براي هر باز ورود نياز به وارد کردن رمز نداشته باشيد گزينه save و چنانچه تمايلي به اين کار نداريد skip را بزنيد.

مرحلۀ يازدهم: تاييد حساب کاربري

در مرحله آخر اينستاگرام به شما مي گويد که ايميل و يا شماره تلفن خود را تاييد کنيد تا چنانچه رمزتان فراموش شد و يا مشکل ديگري براي اکانت اينستاگرامتان پيش آمد از طريق ايميل يا شماره تلفن قادر به حل آن باشيد. در اينجا نيز Next را بزنيد و در مرحۀ بعدي کدي را که به ايميل يا شماره تلفنتان ارسال مي شود در کادر مشخص شده وارد کرده و ثبت کنيد.

سخن آخر

امروز نحوۀ اضافه کردن اکانت دوم به اينستاگرام را ياد گرفتيد. اضافه کردن اکانت هاي سوم، چهارم و پنجم نيز به همين شکل است و همين مراحل براي آن ها نيز بايد طي شود. چنانچه سوالي داشتيد يا هنوز قسمتي هست که خوب متوجه نشده ايد در بخش نظرات حتماً مشکلتان را مطرح کنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هیچ اطلاعاتی از شما ذخیره نمی‌کنیم. همچنین برای ارتباط با ما می‌توانید از تمامی شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی استفاده کنید.