با اینترنت پیامک انبوه بفرستید

در دنياي امروز که گجت هاي موبايلي به بخشي جدايي ناپذير از افراد تبديل شده و استفاده از پيامک براي عموم افراد جامعه در دسترس است، بازاريابي پيامکي از ساده ترين و بهترين روش هاي تبليغات است که مي توانيد براي رونق کسب و کار خود از آن استفاده کنيد. بر خلاف ساير روش هاي تبليغاتي هزينه و سخت افزار آنچناني براي ارسال و دريافت پيامک نياز نيست. آيا تا به حال اين سوال براي شما پيش آمده است که ارسال پيامک انبوه از طريق اينترنت به چه شکلي انجام مي گيرد؟ آيا لازم است که از يک نرم افزار ارسال پيامک انبوه استفاده کنيم؟ چنانچه اينطور است هزينه هاي لازم براي ارسال اس ام اس انبوه به چه صورتي محاسبه مي شود؟ ما در اين مقاله همراه شما هستيم تا به همه سوالاتي که در رابطه با ارسال انبوه اس ام اس تبليغاتي ممکن است براي شما پيش آمده باشد پاسخ دهيم و در نهايت به آموزش نحوه ارسال پيامک انبوه از طريق اينترنت با کمترين هزينه ممکن و بيشترين امکانات بپردازيم.

ارسال پيامک انبوه از طريق اينترنت چگونه انجام مي شود

همانطور که براي ارسال پيامک از طريق تلفن همراه خود نياز به يک شماره داريد، در روش ارسال اس ام اس انبوه هم نياز است تا ابزار مناسب براي اين کار را داشته باشيد. اين روزها پيامک هاي اطلاع رساني و تبليغاتي مختلفي را در تلفن همراه خود دريافت مي کنيم که با شماره هايي مثل ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و… ارسال شده اند. هيچ فکر کرديد که اين شماره ها را بايد از کجا تهيه کنيم؟ چنانچه فکر مي کنيد بايد به مخابرات محله تان مراجعه کنيد، سخت در اشتباهيد. شماره هاي ارسال پيامک انبوه توسط شرکت هايي ارائه مي شوند که به عنوان يک زير مجموعه از شرکت مخابرات فعاليت دارند. اين شماره ها به صورت مجازي هستند و براي تهيه آنها لازم به داشتن سخت افزار مانند موبايل نداريد. ارسال پيامک در چنين شماره هايي از طريق نرم افزار ارسال پيامک انبوه اينترنتي انجام مي گيرد. خب، بنابراين تا اينجا متوجه شديد که براي ارسال پيامک انبوه تبليغاتي ابتدا نياز به نرم افزار ارسال پيامک انبوه و سپس يک شماره اختصاصي داريد که آن هم به صورت مجازي ارائه مي شود. ولی اين نرم افزار را بايد از کجا تهيه کنيم؟ سامانه پيام کوتاه ملي پيامک يکي از ارائه دهندگان اين نرم افزار است که مي توانيد شماره ارسال اس ام اس انبوه را نيز از آن تهيه کنيد. اين سامانه پيام کوتاه با استفاده از قابليت هاي ويژه اي که در خود دارد امکان ارسال و دريافت اس ام اس انبوه را از طريق اپراتورهاي پيامک در اختيار شما قرار مي دهد. براي استفاده از اين سامانه بايد به وب سايت ملي پيامک به آدرس اينترنتي www.Melipayamak.com مراجعه کنيد. سپس از بين بسته هاي ارائه شده يکي از تعرفه ها را انتخاب کرده و در سايت ثبت نام کنيد. بنابراين از ثبت نام يک نام کاربري و رمز عبور از طريق پيامک براي شما ارسال مي شود که با استفاده از آن مي توانيد وارد نرم افزار ارسال پيامک انبوه از طريق اينترنت شويد که با صفحه اي مشابه زير مواجه خواهيد شد.   همانطور که در تصوير مي بينيد قابليت هاي متنوعي براي ارسال و دريافت پيامک در نظر گرفته شده است. حال براي ارسال پيامک انبوه بايد از بخش ارسال روي گزينه منطقه، هدفمند کليک کنيد تا صفحه اي مشابه تصوير زير نمايش داده شود. سپس براي ارسال پيامک انبوه روي دکمه ارسال جديد کليک کنيد.   در اين مرحله پنجره اي مشابه تصوير زير نمايش داده مي شود که مي توانيد متن پيامک خود را وارد کنيد. سپس از بين بانک شماره موجود که به صورت دسته بندي شده در اختيار شما قرار گرفته است، دريافت کنندگان را انتخاب کرده و ارسال خود را انجام دهيد.   بانک شماره موبايل ملي پيامک اين امکان را در اختيار کسب و کار شما قرار مي دهد تا مشتريان بازار هدف خود را به راحتي پيدا کنيد. شماره هاي موجود در اين سامانه، به صورت کاملا منظم دسته بندي شده که مي توانند دقيقا مشتريان کسب و کار شما را هدف قرار دهند.
  • بانک شماره موبايل مرتب شده به صورت استاني
  • بانک شماره موبايل مطابق کد پستي
  • بانک شماره موبايل مطابق سن و جنسيت
  • بانک شماره موبايل مطابق منطقه و محله
  • بانک شماره موبايل اپراتور ايرانسل
  • بانک شماره موبايل اپراتور همراه اول
  • بانک شماره موبايل مطابق مشاغل و اصناف
  • امکان ارسال پيامک انبوه از روي نقشه
  • و…
مي توانيد به هر تعداد از دسته بندي هاي فوق پيامک انبوه خود را از طريق اينترنت و بدون نياز به داشتن سخت افزار خاص ارسال کنيد. ارسال اس ام اس انبوه از طريق اينترنت با بيشترين سرعت انجام گرفته و ظرف مدت کمتر از يک دقيقه پيامک شما به بيش از هزاران نفر ارسال و تحويل داده خواهد شد.

چرا از سامانه پيام کوتاه ملي پيامک استفاده کنيم

اگر از روش سنتي(ارسال پيامک با موبايل) استفاده کنيد، نياز به يک گوشي داريد که قابليت ارسال اس ام اس انبوه به تعداد شماره زياد را داشته باشد. همچنين يک سيم کارت که اعتبار حساب کافي نيز داشته باشد لازم است. خب، در ظاهر همه چيز درست است. ولی بياييد نگاهي به هزينه ها و قابليت اين روش بيندازيم. براي داشتن يک گوشي با چنين قابليتي نياز به پرداخت رقمي بيش از يک ميليون تومان خواهيد داشت. چنانچه هم فرض کنيم همين گوشي که در دست داريد نياز شما را برطرف مي کند، بايد به سرعت ارسال پيامک دقت کنيد. به صورت متوسط در اين روش شما مي توانيد در هر دقيقه نهايتا ۴۵ پيامک تک صفحه اي(۱۶۰ کاراکتر انگليسي يا ۷۰ کاراکتر فارسي) ارسال کنيد. با اين حساب فرض کنيم که به ۱۰۰۰ نفر ارسال پيامک انجام مي دهيد به بيش از ۲۲ دقيقه زمان لازم است تا فقط اين پيامک ها ارسال شوند. اما با استفاده از پنل اس ام اس ملي پيامک، نهايت هزينه اي که براي خريد پنل، خريد شماره اختصاصي و شارژ اعتبار براي همين تعداد پيامک نياز خواهيد داشت کمتر از ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود. به محض اينکه ارسال پيامک آغاز شود، براي اين تعداد مخاطب پيامک شما در کسري از ثانيه ارسال شده و تحويل داده خواهد شد.   در بالا تنها به يکي از مزاياي استفاده از سامانه پيام کوتاه پرداختيم، حال بياييد به ساير مزاياي ارسال اس ام اس از طريق اينترنت بپردازيم.

امکان افزودن بي نهايت مخاطب در دفترچه تلفن

در روش ارسال پيامک با گوشي محدوديت در تعداد انتخاب مخاطبين و همچنين تعداد ارسال با سرعت بالا وجود دارد. ولی ما در ملي پيامک اين امکان را فراهم کرده ايم که در يک محيط با فضاي بسيار بالا بتوانيد هر تعداد مخاطب را در هر گروهي دسته بندي کرده و در هر بار به هر کدام از گروه مخاطبين ارسال پيامک انبوه داشته باشيد. دفترچه تلفن پيشرفته ملي پيامک اين امکان را خواهد داد که از انواع فيلدها مثل تاريخ تولد، آدرس محل کار، تلفن ثابت، آدرس ايميل هر فيلد دلخواه ديگري براي داشتن يک دفترچه تلفن هوشمند برخوردار باشيد.

امکان ارسال پيامک به صورت هوشمند

داشتن همين دفترچه تلفن هوشمند با امکان درج انواع اطلاعات مخاطبين، ارسال پيامک هوشمند را به شما مي دهد. در محتواي پيامک ارسالي خود از نام و ساير اطلاعات افراد براي اينکه تعامل بهتر و صميمي تري با مخاطب داشته باشيد استفاده کنيد. سلام {جنسيت} {نام} {نام خانوادگي}، جشن معرفي دانش آموزان نمونه در سالن ميلاد برگزار خواهد شد. خوشحال مي شويم ميزبان شما باشيم.

امکان ساخت نظرسنجي و قرعه کشي پيامکي

طراحي يک مسابقه يا ايجاد نظرسنجي براي انجام کاري در هر کسب و کار روش هاي مختلفي دارد. بهترين و در دسترس ترين روش براي اين کار استفاده از پيامک است. مي توانيد در محتواي پيامک انبوهي که ارسال مي کنيد، يک نظرسنجي يا مسابقه برگزار کنيد. مخاطبين شما از طريق ارسال کدهاي دستوري مي توانند در مسابقه يا نظرسنجي شرکت کنند. بنابراين از اتمام کار از بين افرادي که شرکت کرده اند، به صورت سيستمي تعداد مشخصي را انتخاب کرده و با دادن جايزه به آنها روي برند کردن کسب و کار خود تمرکز کنيد.

امکان ارسال پيامک از خطوط رند و تلفن ثابت

تا به حال به اين فکر افتاديد با خط ثابت خود پيامک ارسال کنيد؟ شما مي توانيد با ارائه مشخصات تلفن ثابت خود يک شماره پيامکي با همان شماره ثابت دريافت کنيد. خطوط ثابت اين امکان را به شما مي دهد که ارسال و دريافت براي پيامک و تماس تلفني را داشته باشيد. مخاطبين شما مي توانند به پيامکي که براي آنها ارسال مي کنيد از طريق پيامک يا تماس تلفني عکس العمل مثبت نشان دهند. شماره شما را ذخيره کرده و در فرصت مناسب هم امکان تماس و هم امکان ارسال پيامک به شما را به صورت همزمان خواهند داشت. در صورتي که با استفاده از سيم کارت اين کار کمي ابتدايي به نظر خواهد رسيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *