دانلود و نصب اینستاگرام پلاس

دوست عزيز و قديمي مان اينستاگرام را که مي شناسيد! همه ما تا اندازه اي در دنياي رنگارنگ و بامزه اينستاگرام بوده ايم و کم و بيش مي دانيم که چه خوبي ها و چه بدي هايي دارد و چگونه مي تواند دنياهاي مختلفي را در خودش جا بدهد. ولی اينستاگرام پلاس (Instagram Plus) چطور؟ آيا اسم + Instagram را قبلا شنيده بوديد؟ در اين مقاله مي خواهيم ببينم که اينستاگرام با اينستاگرام پلاس چه تفاوتي دارد .

اينستاگرام پلاس چه تفاوتي با اينستاگرام دارد؟

شايد شما هم مثل من تعجب کرده ايد که اينستاگرام که فيلتر نشده است و تازه همين اخيرا، اينستاگرام تي وي را ارائه داده است، بنابراين چه دليلي دارد که اينستاگرام پلاس ارائه شود؟ چنانچه بدانيد که اينستاگرام پلاس چه ويژگي هايي دارد، مي فهميد که واقعا دليل خوبي وجود دارد! بنابراين بيايد ببينم اينستاگرام با اينستاگرام پلاس چه تفاوتي دارد.
  • دانلود عکس: در نرم افزار اينستاگرام شما مي توانيد همه عکس ها را ببينيد ولی گزينه دانلود اين عکس وجود ندارد. براي اين کار يا مجبور بوديد اسکرين شات بگيريد و يا لينک آن را به اشتراک بگذاريد. حتي بعضي افراد از نرم افزار هاي جانبي هم براي اين کار استفاده مي کنند. ولی در اينستاگرام پلاس ديگر اين گزينه اضافه شده است و بدون نياز به هيچ نرم افزار جانبي، خيلي ساده و بی دردسر مي توانيد عکس ها را دانلود کنيد.
  • دانلود ويدئو: مثل عکس ها، قابليت دانلود در اينستاگرام پلاس براي ويدئو هم وجود دارد!
  • دانلود استوري: چنانچه به جاي اينستاگرام از اينستاگرام پلاس استفاده کنيد حتي استوري هم مي توانيد دانلود کنيد!
  • عکس پروفايل: يکي از نقاط ضعف اينستاگرام اين است که شما نمي توانيد عکس پروفايل شخصي را باز کرده و در اندازه بزرگتر ببينيد. مثلا بعضي وقت ها ممکن است شخصي که صفحه خصوصي (Private) دارد براي شما درخواست فالو ارسال کرده است و شما هم مي خواهيد قبل از پذيرفتن، پروفايل او را ديده و بشناسيد. ولی ديگر اين کار در اينستاگرام پلاس به راحتي ممکن است!
  • نشان دهنده فالو: چنانچه از اينستاگرام پلاس استفاده کنيد، خيلي ساده و بی دردسر مي توانيد ببينيد که آيا يک شخص شما را فالو مي کند يا نه. چطور؟ فقط کافي است که به صفحه شخص مورد نظر برويد! همين! چنانچه وارد صفحه بشويد و اين شخص شما را فالو کرده باشد، به راحتي خواهيد ديد!
  • زبان هاي جديد: در اينستاگرام پلاس، زبان هاي جديدي اضافه شده اند که در اينستاگرام وجود ندارند (براي مثال عربي).

منتظر چه هستيد؟

به نظر شما الان منطقي تر نيست که به جاي اينستاگرام از اينستاگرام پلاس استفاده کنيم؟ چون به هرحال همين کار را انجام مي دهد، با اين تفاوت که امکانات بيشتري در اختيار شما قرار مي دهد! بنابراين هر چه سريعتر دانلود اينستاگرام پلاس را آغاز کنيد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هیچ اطلاعاتی از شما ذخیره نمی‌کنیم. همچنین برای ارتباط با ما می‌توانید از تمامی شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی استفاده کنید.