نصب گوگل پلاس روی گوشی اندروید و آیفون

بعد از محبوب شدن فيس بوک و توييتر بود که گوگل هم تصميم گرفت وارد ميدان رقابت با شبکه هاي اجتماعي شود و به همين منظور در سال ۲۰۱۱ سرويسي را تحت عنوان گوگل پلاس (گوگل +) عرضه کرد. گوگل پلاس يک شبکه اجتماعي قدرتمند و خفن مانند فيسبوک است و به شما اين امکان را مي دهد که پست هاي متني، عکس و ويدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذاريد. با دانلود و نصب گوگل پلاس ديگر نياز نيست براي ورود به اين شبکه، حتما از مرورگرهاي استفاده کنيد. بنابراين همين الان از طريق لينک هاي زير اقدام به دانلود گوگل پلاس و نصب گوگل پلاس کنيدراستي… مي دانستيد با عضويت در گوگل پلاس مي توانيد از مزاياي شگفت انگيز کمپاني گوگل براي رشد کسب و کار خود استفاده کنيد؟!

ويژگي ها و امکانات برنامه +Google

برنامه گوگل پلاس با دارا بودن ويژگي حلقه ، قابليت هاي بيشتري نسبت به رقيب خود يعني فيسبوک دارد و روز به روز بر کاربران آن افزوده مي شود. چنانچه به عضويت در گوگل پلاس دربياييد با استفاده از اين ويژگي مي توانيد دوستان، همکاران و خانواده خود را از هم تفکيک کنيد و در دايره هاي مجزا قرار دهيد. اينطوري مي توانيد پست هاي خود را متناسب با دايره هايتان منتشر کنيد. بالاخره شايد دوست نداشته باشيد رئيستان بداند که ديشب او را پيچانده ايد و با همکارانتان به مهماني رفته ايد! يکي از بخش هاي هيجان انگيز ديگر در برنامه گوگل پلاس نيز، بخش What’s Hot يا کاوش است. در قسمت «کاوش» شما مي توانيد فعاليت هاي باحال ميليون ها کاربر را يکجا و در کنار هم ببينيد.  

دانلود گوگل پلاس براي اندرويد

سايت رسمي گوگل اعلام کرده است که درصد زيادي از کاربرانش را ايراني ها تشکيل مي دهند. برنامه Google Plus بيش از ۲۱ ميليون بار از کافه بازار دانلود شده است که نشان مي دهد اين شبکه اجتماعي چقدر ميان ايراني ها محبوب است. در ادامه لينک دانلود و نصب گوگل پلاس براي اندرويد را مي گذارم تا بتوانيد از طريق آن گوگل پلاس را براي دستگاه اندرويد خود دانلود کنيد. اين نرم افزارنزديک به ۵ ميليارد بار از گوگل پلي دانلود شده و امتياز فوق العاده ۴٫۲ از ۵٫۰ را کسب کرده است.

دانلود گوگل پلاس براي iOS

نوبتي هم باشد، نوبت آيفوني ها است. در اين بخش مي خواهم لينک هاي دانلود و نصب گوگل پلاس براي iOS را برايتان بگذارم. دانلود گوگل پلاس براي iOS به دوصورت انجام مي شود. روش اول دريافت از طريق خود سايت App store مي باشد که به دليل تحريم ها و نداشتن آيدي ممکن است براي شما سخت باشد. در صورتي که نتوانستيد از App store دانلود کنيد، مي توانيد گوگول پلاس را از سايت سرزمين دانلود، دانلود کرده و نصب کنيد. حالا که اين برنامه را دانلود کرديد و به عضويت گوگل پلاس درآمديد، اجازه بدهيد که يک نکته هيجان انگيز درباره اين شبکه به شما بگويم! يادتان هست که در فيسبوک به دنبال دوستان قديمي خود مي گشتيم؟ خب… بايد بگويم که برنامه گوگل پلاس ديگر جاي اين کارها نيست! گوگل پلاس بيشتر جاي آدم هاي ماجراجو است. در گوگل پلاس بايد به دنبال آدم هاي جديد بگرديد و دوست هاي تازه پيدا کنيد!  

گوگل پلاس چه فايده اي براي کسب و کار من دارد

در اينجا هم من مي خواهم چند نکته درباره مزاياي عضويت در گوگل پلاس براي کسب و کار شما بگويم تا با استفاده از آنها فروش خود را افزايش دهيد. با درنظر گرفتن اينکه ايراني هاي بسيار زيادي در گوگل پلاس حضور دارند و فعاليت مي کنند، اين شبکه ميتواند يک فضاي بسيار مناسب براي بازاريابي و فروش کالا و خدمات شما باشد. از جمله قابليت هاي اين شبکه اين است که:
  1. مي توانيد يک صفحه اختصاصي براي کسب و کار خود بسازيد و دسته بندي آن را نيز مشخص کنيد.
  2. آمار بازديدهاي صفحتان را ببينيد. با ابزار Analytics مي توانيد فعاليت هاي انجام شده توسط بازديد کنندگانتان را بررسي کنيد.
  3.  کسب کارتان را بهبود ببخشيد. ويژگي Local Presence يک قابليت عالي براي جستجوي محلي است.
  4. حلقه ها را مديريت کنيد. مي توانيد بسته به کسب و کار خود، دايره هاي متفاوتي از مديران، مشتري ها و ديگران بسازيد.
  5. انجمن بسازيد. براي دريافت بازخورد بيشتر از سوي کاربران مي توانيد انجمن بسازيد و نظراتشان را آنجا دريافت کنيد.
  6. کلکسيون بسازيد. ساخت کلکسيون يکي ديگر از ويژگي هاي منحصر به فرد گوگل پلاس براي جذب کاربران در هدف هاي مشخص است.
  7. Google Hangout را فراموش نکنيد! اين امکان، براي تعامل بيشتر با کاربران در اختيار شما قرار گرفته است. از آن استفاده کنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *