استارتاپها و سایت مرجع Startupik

استارتاپها و سایت مرجع Startupik

استارتاپ يا Startup به خاطر ماهيت جديدي که به کسب و کار ها داده است جزو داغ ترين موضوعات دنياست. مطالعه و به روز ماندن در اين حوزه حرف اول را ميزند. استارتاپ هايي که:
  • هميشه در حال مطالعه و پيشرفت هستند (چه در ايران چه خارج از ايران)
  • از جديدترين ابزارها خبردارند
  • داستان موفقيت و شکست بقيه استارتاپ ها را ميخوانند
  • از تجربه هاي ارزشمند و گرانبهاي بقيه استفاده ميکنند
ميتوانند به راحتي گوي سبقت را از رقيبان خود (در هر کشوري که فعاليت ميکنند) بربايند. پيداکردن يک منبع معتبر و بروز در فضاي اينترنت، در حقيقت کار کمي دشواري است و چنانچه در ايران هستيم و استارتاپ داريم نبايد منتظر ترجمه شدن و کتاب شدن داغ ترين آموزش ها و مقالات استارتاپي بمانيم. براي همين امروز تصميم گرفته ايم تا با معرفي يکي از معتبرترين منابع استارتاپي، شما را در مسير پيشرفت، ياري رسانيم.

رسانه استارتاپيک

مجله Startupik يکي از رسانه هاي معتبر و محبوب استارتاپي در دنيا ميباشد که در زمينه هاي مختلف (که در ادامه همين مقاله معرفي ميکنيم) سطح آگاهي و علم و تجربه شما را در بالاترين و بروز ترين سطح ممکن نگه ميدارد.

مقالات استارتاپي

با Startup Articles استارتاپيک ميتوانيد از جديدترين مقالات و آموزش هاي حوزه استارتاپي آشنا شويد. اين آموزش ها شما را در پيشرفت و توسعه فردي و استارتاپ شما کمک شاياني خواهد کرد.

اخبار استارتاپي

در قسمت Startup News ميتوانيد اخبار استارتاپ هاي بزرگ دنيا را دنبال کنيد. ولي چرا دنبال کردن اين اخبار مهم است؟ چون استارتاپ هاي بزرگ دنيا به صورت مستقيم و غيرمستقيم روي روند کاري شما نيز تاثير ميگذارد و ممکن است، يک خبر فرصت ها و تهديدهاي بزرگي را به همراه داشته باشد. بنابراين اخبار استارتاپي را از دست ندهيد.

ابزارهاي استارتاپي

قسمت  Startup Tools ويژه کساني است که به دنبال ابزار هايي ميگردند تا سريعتر بتوانند کسب و کارشان را توسعه دهند يا دقيقتر موارد مختلف استارتاپشان را رصد نمايند. اين ابزارها بوجود آمده اند تا شما راحتر تر و دقيقتر و با کيفيت تر ايده هاي خود را عملي و يا در مسير توسعه آن پيشرفت نماييد.

موسسين استارتاپي

کساني که تصميم ميگيرند يک استارتاپ را راه اندازي نمايند و آن را به درخشش برسانند تفکرات جالبي دارند که ميتوانيد چکيده بهترين تفکرات اين افراد الگو را (ضمن آشنايي با خودشان و دستاوردشان) در قسمت Startup Founders بخوانيد. آغاز و رشد و تفکرات موسسين بزرگترين استارتاپ ها براي شما ميتواند بسيار بسيار الهام بخش باشد. بنابراين خواندن اين قسمت را از دست ندهيد.

و …

براي دسترسي به مجله استارتاپيک ميتوانيد از آدرس Startupik.com استفاده نماييد و فراموش نکنيد که داشتن منابع معتبر، ميتواند سرعت رشد شما را ۲ برابر نمايد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هیچ اطلاعاتی از شما ذخیره نمی‌کنیم. همچنین برای ارتباط با ما می‌توانید از تمامی شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی استفاده کنید.