۱۷ اپلیکیشن کاربردی اینستاگرام

در سال هاي اخير شبکه هاي اجتماعي رشد بسيار زيادي کرده است و افراد بسيار کمي هستند که از اينستاگرام استفاده نکنند! احتمالاً شما هم کاربر اينستاگرام هستيد و مي دانيد که در اينستاگرام، محتوا اهميت بسيار زيادي دارد. اپليکيشن اينستاگرام به شما کمک مي کند تا بتوانيد محتواي تصويري (عکس يا فيلم) را با افکت هاي بسيار زيبا، جذاب تر کنيد؛ ولی چنانچه کاربر حرفه اي اينستاگرام يا بازارياب حوزه ديجيتال هستيد، بايد بدانيد که اپليکيشن هاي کاربردي ديگر هم وجود دارند که مي تواند محتواي شما را بسيار جذاب تر کند! در اين مقاله قصد داريم به بررسي ۱۷ اپليکيشن کاربري اينستاگرام بپردازيم که با استفاده از آن مي توانيد محتواي جذاب تر توليد کنيد و در نهايت، به افزايش تعامل اينستاگرام خود کمک کنيد. چنانچه آماده هستيد، در ادامه همراه ما باشيد!

معرفي بهترين هاي اپليکيشن کاربردي اينستاگرام

با توجه به محبوبيت بسيار زيادي اينستاگرام، افرادي که در زمينه اينستاگرام فعاليت مي کنند، اپليکيشن هاي بسيار کاربردي و جذابي را در اختيار کاربران قرار داده اند! در اين بخش به بررسي اپليکيشن هاي مختلف در زيردسته خودش مي پردازيم. چنانچه به يک يا چند مورد از انواع اپليکيشن هاي اينستاگرام نياز داريد، در ادامه همراه ما باشيد تا به معرفي و بررسي چندين اپليکيشن در هر زمينه بپردازيم. البته بايد توجه داشته باشيد که برخي از آن ها رايگان هستند و برخي ديگر براي امکانات اضافه بايد هزينه هايي پرداخت کنيد. چنانچه تازه کار هستيد يا هنوز از يک اپليکيشن خاص که بايد براي امکانات اضافه هزينه پرداخت کنيد استفاده نکرده ايد، پيشنهاد مي کنم ابتدا نسخه رايگان آن را استفاده کرده و در صورت نياز به امکانات بيشتر، نسخه تجاري آن را خريداري کنيد.  

اپليکيشن ويرايش عکس اينستاگرام

اپليکيشن هاي ويرايش عکس به شما کمک مي کنند تا مشکلات عکس خود را برطرف کنيد، افکت هاي جذاب بر روي آن قرار دهيد و در نهايت عکسي را در اينستاگرام به اشتراک بگذاريد که نظر فالوورهاي شما را جذاب کند.
 1. اپليکيشن VSCO

يکي از اپليکيشن هاي بسيار کاربردي و پرطرفدار، اپليکيشن VSCO است. به کمک اين اپليکيشن کاربردي اينستاگرام مي توانيد تصاوير خود را به صورت کاملاً حرفه اي ويرايش کنيد! حتماً شما هم در اينستاگرام تصاويري را ديده ايد که با وجود کيفيت نه چندان بالا، جذابيت زيادي دارند. اين اپليکيشن رايگان است ولی براي دسترسي به ويژگي هاي اضافي بايد ۱۹٫۹۹ دلار در سال پرداخت کنيد که البته با درنظر گرفتن قابليت هاي آن، ارزش آن را دارد. در نسخه رايگان شما به ۱۰ افکت حرفه اي و جذاب دسترسي داريد و مي توانيد به صورت دستي، عکس خود را ويرايش کنيد!   بنابراين در نسخه رايگان اين اپليکيشن هم مي توانيد تصاوير جذابي توليد کنيد. اين اپليکيشن کاربردي اينستاگرام براي دو سيستم عامل اندرويد و IOS در دسترس است. آمار جالبي از اين اپليکيشن کاربردي در دسترس است؛ بيش از ۱۹۰ ميليون عکس در اينستاگرام با اين اپليکيشن ويرايش شده اند و هشتگ VSCO را در کپشن پست خود قرار داده اند.
 1. اپليکيشن Snapseed

شرکت گوگل را که مي شناسيد؟ يک شرکت پيشتاز در زمينه نرم افزار! يکي ديگر از اپليکيشن هاي بسيار حرفه اي در زمينه ويرايش عکس که توسط گوگل طراحي شده و توسعه يافته، اپليکيشن Snapseed است. به کمک اين اپليکيشن مي توانيد تمام جزئيات عکس خود نظير رنگ، افکت هاي مختلف و… را ويرايش کنيد. کمتر اپليکيشن هاي موبايل از فرمت Raw براي ويرايش عکس پشتيباني مي کنند ولی جالب است بدانيد Snapseed که براي ويرايش عکس است و يک اپليکيشن کاربري اينستاگرام است، از اين قابليت هم پشتيباني مي کند!   بسياري از عکاسان که عکس هاي جذاب و باکيفيتي مي گيرند، از اين اپليکيشن کمک مي گيرند تا بدون نياز به کامپيوتر شخصي خود، بتوانند تصاوير جذابي توليد کنند. چنانچه عکسي داريد که حس مي کنيد عنصر مزاحمي در آن وجود دارد، پيشنهاد مي کنم حتماً اين اپليکيشن را تست کنيد! اين اپليکيشن کاربردي اينستاگرام در زمينه حذف عناصر اضافي هم بسيار قوي عمل مي کند و دقيقاً همان تصوير موردنياز شما را براي شما ايجاد مي کند.
 1. اپليکيشن A Color Story

A Color Story يکي ديگر از اپليکيشن هاي کاربردي اينستاگرام است. قطعاً از عکاسان حرفه اي تر در زمينه ويرايش عکس وجود ندارد! در اصل عکاس ها بيشترين انتظار را از يک عکس دارند و هر عکسي نمي تواند نظر آن ها را جلب کند. جالب است بدانيد اپليکيشن A Color Story ساخته ي يک تيم عکاس بوده که اکنون طرفداران زيادي دارد. در واقعه هر افکت يا جلوه اي که عکاسان از عکس انتظار دارند، در اين عکس وجود دارد. چنانچه شما هم به عکاسي علاقه داريد و با موبايل خود تصاوير زيادي را ثبت مي کنيد، به اپليکيشن نياز داريد. اين اپليکيشن در نسخه رايگان ويژگي هاي محدودي در اختيار شما قرار مي دهد که مي تواند نياز شما را برطرف کند ولی چنانچه نياز به امکانات بيشتر داريد، مي توانيد با پرداخت ۲۴٫۹۹ دلار از تمام قابليت ها و ويژگي هاي اين اپليکيشن بهره مند شويد.   اين اپليکيشن علاوه بر افکت هاي آماده، به شما اين قابليت را مي دهد که بتوانيد افکت هاي موردنياز خود را هم ايجاد کنيد! اين اپليکيشن براي دو سيستم عامل اندرويد و IOS در دسترس است. در نهايت بايد بگوييم که اين اپليکيشن (به خصوص در نسخه تجاري) تمام نيازهاي شما را برطرف مي کند و مي توانيد رضايت فالوورهاي اينستاگرام خود را جلب کنيد.
 1. اپليکيشن Priime
يکي ديگر از اپليکيشن هاي کاربردي اينستاگرام Priime است که تنها براي سيستم عامل IOS در دسترس است! اپليکيشن هاي IOS هميشه حرفه اي بوده است و اين اپليکيشن کاربري اينستاگرام هم مي تواند بيشتر نيازهاي شما را در زمينه ويرايش عکس برطرف کند. در اصل به کمک اين اپليکيشن هر انتظار از عکس خود داريد، برآورده مي شود! از ويژگي هاي برجسته اين اپليکيشن، پشتيباني از فرمت RAW در تصاوير باکيفيت است. جالب است بدانيد اين اپليکيشن رزلوشن تصاوير شما را کم نمي کند و مي توانيد انتظار خروجي با بيشترين کيفيت را از آن داشته باشيد. از قابليت هاي منحصر به فرد اين اپليکيشن مي توان به ويرايش تصاوير متحرک اشاره کرد؛ در اصل شما مي توانيد هر بخشي از تصاوير متحرک را ويرايش کنيد و در نهايت بدون هيچ گونه کاهش کيفيت، خروجي آن را دريافت کنيد. البته بايد بگوييم که اين اپليکيشن رايگان نيست و براي استفاده از آن بايد ۲٫۹۹ دلار پرداخت کنيد تا به امکانات اصلي آن دسترسي داشته باشيد.   همچنين مي توانيد با خريد قابليت هاي حرفه اي آن از طريق خود برنامه، يک ويرايشگر بسيار قدرتمند را در موبايل خود داشته باشيد. چنانچه شما يک متخصص حرفه اي در زمينه ويرايش عکس نيستيد و از جزئيات عکس زياد سر در نمياوريد، مي توانيد به کمک اين اپليکيشن و استفاده از هوش مصنوعي آن، بهترين جزئيات را بر روي آن پياده سازي کنيد. در حقيقت هوشمند بودن اين اپليکيشن به شما کمک مي کند تا رنگ ها، سايه ها و تمام جزئيات يک عکس را روي بهترين حالت ممکن قرار دهيد!

اپليکيشن هاي طراحي و لايه لايه کردن (Layout) عکس اينستاگرام

يکي ديگر از اپليکيشن هاي کاربردي اينستاگرام است که به شما کمک مي کند تا تصاوير زيبايي طراحي کنيد؛ نمونه آن، اپليکيشن Layout اينستاگرام است که مي توانيد تصاوير خود را لايه لايه کنيد و به جاي انتشار چند عکس، يک عکس با چندين تصوير منتشر کنيد.
 1. اپليکيشن Layout from Instagram

يکي از اپليکيشن هاي کاربردي اينستاگرام Layout from Instagram است. به کمک اين اپليکيشن مي توانيد تصاوير خود را لايه بندي کنيد؛ به معناي ساده تر چندين عکس را در يک عکس قرار دهيد و به جاي انتشار چندين عکس، يک عکس که محتوي چندين عکس است را منتشر کنيد. اين اپليکيشن کاملاً رايگان است و يک مکمل براي اينستاگرام به شمار مي رود! به کمک اين اپليکيشن مي توانيد ۹ عکس را در يک عکس جاي دهيد و يک پست بسيار زيبا، جذاب و منحصر به فرد روي اينستاگرام خود منتشر کنيد.   البته اين مورد تنها ويژگي اين اپليکيشن نيست! شما مي توانيد تصاوير خود را در قاب هاي موردنظر خود قرار دهيد، اندازه قاب عکس هاي مختلف را تغيير دهيد. از ويژگي هاي ديگر اين اپليکيشن کاربردي اينستاگرام قابليت عکس گرفتن به صورت زنده است! يعني شما مي توانيد يک يا چند عکس را به کمک دوربين موبايل خود از طريق اپليکيشن بگيريد و بقيه تصاوير را از گالري خود انتخاب کنيد. مزيت اين قابليت اين است که مي توانيد تصاوير را در همان زمان متناسب با قاب انتخاب شده بگيريد و يک قاب جذاب از مجموعه عکس هاي موردنظر خود توليد کنيد.
 1. اپليکيشن Adobe Spark Post

شرکت Adobe يک از شرکت هاي پيشرو در زمينه نرم فزارهاي ويرايش و توليد عکس، گرافيک و ويدئو است. Adobe Spark Post يکي از برترين اپليکيشن هاي کاربردي اينستاگرام است که با استفاده از آن مي توانيد تصاوير بسيار جذاب و منحصر به فرد توليد کنيد. چنانچه به عکاسي علاقه داريد و تصاوير جذابي مي گيريد، يک چاشني به نام Adobe Spark Post مي تواند به شما در زمينه جذاب تر شدن تصاوير شما کمک کند. اين اپليکيشن قابليت هاي گرافيکي زيادي در اختيار شما قرار مي دهد که مي توانيد به عنوان يک مکمل خوب در کنار اينستاگرام استفاده کنيد.   هزينه اين اپليکيشن رايگان است ولی چنانچه نياز به امکانات حرفه اي تر داريد، مي توانيد ۹٫۹۹ دلار براي استفاده شخصي و ۱۹٫۹۹ دلار در ماه براي استفاده تجاري پرداخت کنيد و از تمام قابليت ها و ويژگي هاي اين اپليکيشن کاربردي اينستاگرام استفاده کنيد. البته نسخه رايگان آن هم قابليت هاي بسيار خوبي در اختيار شما قرار مي دهد که ارزش امتحان کردن را دارد!
 1. اپليکيشن A Design Kit

اپليکيشن A Design Kit يکي ديگر از اپليکيشن هاي افکت گذاري و ويرايش عکس است! به کمک اين اپليکيشن مي توانيد تصاوير خود را شخصي سازي کنيد و افکت هاي دلخواه خود را بر روي آن قرار دهيد. ويژگي منحصر به فرد اين اپليکيشن کاربري اينستاگرام اين است که مي توانيد متن دلخواه خود را با فونت هاي جذابي که در اختيار شما قرار مي دهد، روي تصاوير خود بنويسيد. گاهي اوقات صفحات مربوط به کسب وکارها نياز دارند تا متني را بر روي عکس خود قرار دهند که اين اپليکيشن کمک زيادي به شما چنين صفحاتي مي کند. نمونه ساده آن، تصاويري است که عکاسان براي کپي رايت روي عکس هاي خود قرار مي دهند! چنانچه شما هم عکاس هستيد يا به هر دليلي مي خواهيد کپي رايت صفحه خود را بر روي عکس ها قرار دهيد، مي توانيد از اين اپليکيشن استفاده کنيد.   اين اپليکيشن تنها براي IOS در دسترس است و قيمت پايه آن رايگان است! همچنين مي توانيد ويژگي هاي مختلف آن را خريداري و استفاده کنيد. البته نسخه رايگان هم امکانات بسيار خوبي در اختيار کاربران قرار داده است و خريد ويژگي هاي اضافي اين اپليکيشن ضروري نيست.
 1. وب سايت و اپليکيشن PromoRepublic

PromoRepublic يکي ديگر از ابزارهاي بسيار کاربردي است که به کمک آن مي توانيد تصاوير مختلفي را انتخاب کنيد و محتواي موردنظر خود را با آن ادغام کنيد. PromoRepublic علاوه بر سايت، اپليکيشن خود را هم در اختيار کاربران قرار داده است که ديگر نيازي به مراجعه به سايت نداشته باشيد! در حال حاضر اين ابزار بيش از ۱۰۰,۰۰۰ قالب و نمونه دارد که با استفاده از آن مي توانيد محتواي موردنظر خود را طراحي کنيد.   ويژگي بسيار عالي اين ابزار اين است که براي مناسبت هاي مختلف تمپلت هاي مرتبط به شما ارائه مي کند که مي توانيد رويدادهاي مختلفي را به کاربران تبريک بگوييد. چنانچه مديريت يک کسب وکار اينترنتي را برعهده داريد که از اينستاگرام براي افزايش فروش استفاده مي کنيد، تمپلت هاي مربوط به رويدادهاي اين سايت به شما کمک زيادي در جلب نظر مخاطبان مي کند. اين سايت و اپليکيشن آن کاملاً رايگان است و مي توانيد از آن در جهت بهبود کسب وکار يا حتي صفحه شخصي خود استفاده کنيد.

اپليکيشن هاي ضبط و ويرايش ويدئو

بسياري از کاربران در اينستاگرام ويدئو منتشر مي کنند ولی گاهي ويدئوهاي آن ها نياز به ويرايش دارد! فعالان حوزه اپليکيشن اينستاگرام به شما کمک کرده اند تا بتوانيد ويدئوهاي خود را ويرايش کنيد.
 1. ابزار Boomerang

براي توليد محتوا جذاب هميشه نياز به اپليکيشن هاي غيرمرتبط با اينستاگرام نيست! Boomerang يک اپليکيشن کاربري اينستاگرام که به کمک آن مي توانيد محتواي بسيار جذابي توليد کنيد. چنانچه زياد اهل اشتراک گذاري ويدئو در اينستاگرام هستيد، حتماً با ويژگي بومرنگ در استوري آشنا هستيد. با کمک اپليکيشن Boomerang شما مي توانيد ويدئوهاي جذابي به سبک بومرنگ استوري توليد کنيد. البته بومرنگ استوري نيازي به اپليکيشن ندارد ولی براي توليد و اشتراگ گذاري ويدئوهاي بومرنگ در اينستاگرام به اين اپليکيشن نياز داريد.   استفاده از اين اپليکيشن بسيار ساده است! کافي است اپليکيشن را باز کنيد و دکمه آن را فشار دهيد تا بومرنگ شما آماده شود. اساس کار اين اپليکيشن اين است که ۱۰ عکس پشت سرهم مي گيرد و با کنار هم قرار دادن اين عکس ها، يک فيلم متحرک (GIF) در اختيار شما قرار مي دهد. شما مي توانيد از دوربين عقب يا جلوي موبايل خود براي توليد ويدئوي بومرنگ در اينستاگرام خود استفاده کنيد.
 1. اپليکيشن LifeLapse

LifeLapse يک اپليکيشن کاربردي اينستاگرام است که به کمک آن مي توانيد ويدئوهاي آهسته (Stop motion) تهيه کنيد. اين اپليکيشن براي نمايش محصولات کسب وکارتان بسيار عالي حرفه اي عمل مي کند. جالب است بدانيد شما مي توانيد تصاوير خود را به اين اپليکيشن بدهيد تا به شما ويدئويي بسيار جذاب و حرفه اي تصاوير بدهد. مشخصاً هرچقدر کيفيت تصاوير شما بالاتر باشد، ويدئوي شما هم جذاب تر خواهد بود. همچنين مي توانيد بر روي ويدئوي توليدشده يک موسيقي متناسب با تصاوير قرار دهيد تا کاربران از ديدن آن لذت ببرند.   اين اپليکيشن براي دو سيستم عامل IOS و اندرويد رايگان است ولی چنانچه نياز به امکانات بيشتر داشته باشيد، بايد از طريق اپليکيشن ويژگي هاي اضافي آن را خريداري کنيد.
 1. اپليکيشن InShot

اگر به دنبال يک اپليکيشن کاربردي اينستاگرام هستيد تا تصاوير و ويدئوهاي خود را جذاب تر کنيد، InShot يک اپليکيشن بسيار عالي و حرفه اي است. به کمک اين اپليکيشن مي توانيد سايز تصاوير خود را مطابق اندازه اينستاگرام تنظيم کنيد و از آن جالب تر اين است که مي توانيد افکت هاي بسيار عالي روي تصاوير يا ويدئوهاي خود قرار دهيد. در اصل اين اپليکيشن، قابليت هاي مختلف براي ويرايش عکس، ويدئو، قرار دادن صدا بر روي آن و ده ها ويژگي ديگر را که براي داشتن آن ها بايد اپليکيشن هاي مختلفي نصب کنيد را هم زمان دارد. چنانچه نياز به تغيير سرعت ويدئوهاي خود داريد، باز هم اين اپليکيشن کار شما را راه مي اندازد.   شما مي توانيد اين اپليکيشن را بر روي دو سيستم عامل اندرويد و IOS داشته باشيد که هزينه آن رايگان است! ولی چنانچه نياز به قابليت هاي اضافه و بيشتر اين اپليکيشن داريد، مي توانيد نسخه تجاري آن را خريداري و استفاده کنيد.
 1. اپليکيشن Clipomatic

Clipomatic يک اپليکيشن کاربري اينستاگرام است که به شما اجازه قرار دادن زيرنويس در ويدئوها را مي دهد. بسياري از کاربران در اينستاگرام ويدئو را بدون صدا مي بينند و چنانچه در ويدئو چيزي به آن ها بگوييد، متوجه نمي شوند! بنابراين استفاده از زيرنويس يک راه حل بسيار عالي براي افزايش بازدهي و تعامل کاربران است. چنانچه ويدئوي شما انگليسي باشد، خود اپليکيشن حرف هاي شما را به نوشته تبديل مي کند و مي توانيد همان متن ايجاد شده را به ويدئوي خود اضافه کنيد. البته گاهي ممکن است برخي کلمات با درنظر گرفتن نوع گويش شما اشتباه باشند که به راحتي مي توانيد آن را ويرايش کنيد. همچنين چنانچه مي خواهيد نوع نمايش زيرنويس متفاوت باشد، خيلي ساده و بی دردسر بر روي صفحه موبايل خود ضربه بزنيد تا نوع نمايش متن زيرنويس تغيير کند.   اين اپليکيشن تنها براي IOS در دسترس است و البته رايگان هم نيست! يعني براي استفاده از آن بايد ۴٫۹۹ دلار پرداخت کنيد و اين هزينه به صورت ماهانه است. چنانچه محتواي ويدئويي شما حاوي حرف هاي خودتان است، پيشنهاد مي کنم زيرنويس ويدئو را با اين اپليکيشن يا اپليکيشن هاي ديگر اضافه کنيد تا تاثير بيشتري بر روي مخاطبان داشته باشد.
 1. اپليکيشن GoPro

يکي ديگر از اپليکيشن هاي کاربردي اينستاگرام، اپليکيشن GoPro است. با استفاده از اين اپليکيشن شما مي توانيد ويدئوها و عکس هاي خود را ويرايش کنيد؛ ويژگي منحصر به فرد اين اپليکيشن اين است که شما مي توانيد عکس يا فيلم خود را به کمک همين اپليکيشن و به صورت کاملاً بهينه بگيريد و در همان لحظه ويرايش کنيد! همچنين بنابراين از ويرايش ويدئوهاي خود به راحتي مي توانيد پيش نمايشي از آن را ببينيد تا چنانچه مشکلي پيش آمد، آن را دوباره ويرايش کنيد تا به نتيجه دلخواه برسيد. به کمک اين اپليکيشن مي توانيد فيلترهاي مختلفي را اضافه کنيد تا جلوه ويدئوي شما جذاب تر شود.   اين اپليکيشن براي دو سيستم عامل اندرويد و IOS در دسترس و کاملاً رايگان است.

اپليکيشن هاي آناليز اينستاگرام و افزايش تعامل کاربران

اگر مديريت يک صفحه مربوط به کسب وکار را برعهده داريد، مهم ترين اپليکيشن براي شما، اپليکيشن هاي آناليز اينستاگرام است. البته چنانچه صفحه شما، يک صفحه تجاري اينستاگرام است، مي توانيد از ابزارinsights  اينستاگرام است. به کمک اين ابزار مي توانيد اطلاعات خوبي از کاربران و فالوورهاي صفحه خود داشته باشيد ولی اپليکيشن هاي ديگري هم وجود دارند که اطلاعات بيشتري در اختيار شما قرار مي دهند. در ادامه به بررسي اين دسته از اپليکيشن ها مي پردازيم:
 1. اپليکيشن Hootsuite

اگر به يک اپليکيشن حرفه اي براي آناليز اينستاگرام نياز داريد، Hootsuite يک گزينه عالي است! به کمک اين اپليکيشن مي توانيد تا ۳ اکانت را به صورت رايگان اضافه کنيد و چنانچه به تعداد بيشتري نياز داريد، با پرداخت هزينه مناسب آن تمام حساب هاي کاربري خود را به اين اپليکيشن اضافه کنيد. چيزي که براي بازاريابان اينستاگرام اهميت دارد، آناليز دقيق و البته ارسال منظم پست است! اين ابزار هر دوي آن را در اختيار شما قرار مي دهد و مي توانيد به راحتي از آن استفاده کنيد. به کمک اين اپليکيشن شما مي توانيد پست هاي اشتراک گذاري شده توسط کاربران را در صفحه خود منتشر کنيد؛ به اين روش بازنشر پست هاي توليدشده توسط کاربران (UCG) گفته مي شود! اين اپليکيشن تا ۳ عدد حساب کاربري را پشتيباني مي کند ولی بنابراين از آن بايد هزينه بپردازيد.
 1. اپليکيشن Iconosquare

يکي ديگر از اپليکيشن هاي کاربري اينستاگرام Iconosquare است که اطلاعات بسيار ريز و دقيقي از فالوورهاي شما مي دهد. به کمک اين اپليکيشن شما مي توانيد رفتارهاي کاربران و فالوورهاي صفحه خود کاملاً آناليز کنيد و مطابق آن در صفحه خود فعاليت کنيد! مثلاً مي توانيد بهترين زمان پست گذاشتن در اينستاگرام را بدانيد و دقيقاً در همان ساعت پست بگذاريد؛ منظور ما از بهترين زمان براي پست گذاشتن، زماني است که فالوورهاي بيشتري از صفحه شما فعال و آنلاين هستند.   اين اپليکيشن رايگان نيست ولی قابليت هاي بسيار خوبي در اختيار شما قرار مي دهد! چنانچه يک صفحه شخصي يا تجارت کوچک داريد، مي توانيد ۲۹ دلار و چنانچه يک تجارت بزرگ داريد، ۵۹ دلار در ماه پرداخت کنيد تا از امکانات بسيار عالي اين ابزار بهره مند شويد.
 1. اپليکيشن Panoramiq Insights

اين اپليکيشن هم مانند قبلي، يکي از بهترين اپليکيشن هاي کاربردي اينستاگرام است که با استفاده از آن مي توانيد تمام فعاليت هاي صفحه خود را مديريت کنيد. جالب است بدانيد به کمک آن مي توانيد بهترين پست هاي خود را به همراه آمار دقيق از تعامل کاربران بدست آوريد.   اين اپليکيشن داراي دو نسخه رايگان و حرفه اي است که در زمينه اطلاعاتي که به شما مي دهد، تفاوت دارد. نسخه تجاري آن ۸ دلار در ماه هزينه دارد! نکته مهم براي اين اپليکيشن اين است که شما مي توانيد اطلاعات و گزارش هاي ارائه شده را به صورت فايل PDF دانلود کنيد و هر ماه، گزارش هاي خود را با قبلي مقايسه کنيد.
 1. اپليکيشن Command Instagram Analytics
يکي ديگر از بهترين اپليکيشن هاي کاربردي اينستاگرام که براي آناليز صفحه به کار مي رود، Command Instagram Analytics است. به کمک اين اپليکيشن مي توانيد نمودارهاي بسيار عالي در دسترس داشته باشيد تا ببينيد که در کدام روزها بازخورد بهتري دريافت کرده ايد و کاربران فعاليت بيشتري داشته اند. از طرف ديگر اين اپليکيشن بهترين هشتگ ها را به شما پيشنهاد مي دهد تا بتوانيد بازديد بيشتري براي پست هاي خود دريافت کنيد. همچنين افراد معروف در حوزه فعاليتي شما را براي استفاده از اينفلوئنسر مارکتينگ به شما پيشنهاد مي دهد که براي افزايش تعامل و فالوورهاي صفحه بسيار عالي است!   اين اپليکيشن براي IOS در دسترس است و هزينه آن رايگان است! البته چنانچه نياز به امکانات بيشتر داشته باشيد، بايد ۹٫۹۹ دلار در ماه پرداخت کنيد. نتيجه گيري اپليکيشن هاي کاربردي اينستاگرام به شما کمک مي کنند تا بهتر بتوانيد صفحه خود را مديريت کنيد. اپليکيشن هاي کاربردي اينستاگرام در دسته هاي مختلفي قرار مي گيرند که در اين مقاله ۴ مورد از دسته هاي پرکاربرد را به همراه اپليکيشن هاي پرطرفدار آن معرفي کرديم. اکنون شما بگوييد! چنانچه مديريت يک صفحه اينستاگرام را برعهده داريد، به نظرتان کدام اپليکيشن ها کاربرد بيشتري دارند؟ در بخش نظرات، از تجربيات خود به ما و ساير کاربران بگوييد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هیچ اطلاعاتی از شما ذخیره نمی‌کنیم. همچنین برای ارتباط با ما می‌توانید از تمامی شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی استفاده کنید.