انتشار اپلیکیشن در باراز

انتشار اپلیکیشن در باراز
طراحي اپليکيشن نقش مهمي در جذب هر چه بيشتر مخاطبان بازي مي کند، با استفاده از طراحي اپليکيشن اندرويد و ios شما مي تواند شانس بهتري براي ارائه خدمات و اهداف خود ارائه نماييد و با مخاطبان ارتباط عميق تري بر قرار نماييد. افزايش قابليت هاي گوشي هاي موبايل باعث شده است تا اين وسيله به پرکاربرد ترين و اساسي ترين نياز هر فرد در زندگي روزمره تبديل شود. يکي از مهمترين دلايل کاربردي شدن اين ابزارها قابليت نصب و اجراي اپليکيشن هاي خدماتي، بانکي و رفاهي بر روي تلفن هاي همراه است. طراحي اپليکيشن اندرويد و ios اين توانمندي را به کاربران خود داده است تا بتوانند نيازهاي روزمره خود را مانند سفارش غذا، رزرو بليت، درخواست تاکسي و غيره را به آسان ترين شيوه مديريت نمايند. از اين رو فرصتي مناسب براي صاحبان کسب و کارهاي اينترنتي ايجاد شده است تا بتوانند خدمات خود را با طراحي اپليکيشن اندرويد و طراحي اپليکيشن ios به کاربران خود ارائه نمايند و از اين طريق بتوانند ارتباط مستقيمي با مشتريان خود برقرار کنند. شايد بهترين مثال براي اين نوع از اپليکيشن ها نمونه هاي طراحي اپليکيشن شبکه هاي اجتماعي باشد. شما ميتوانيد با طراحي اپليکيشن مناسب خدمات با کيفيت و منحصر به فردي را ارائه نماييد و در نتيجه مشتريان وفاداري داشته باشيد، زيرا با داشتن اپليکيشن با کاربران خود تنها به اندازه لمس صفحه تلفنشان فاصله داريد. يکي از مهمترين و بزرگترين دلايل براي طراحي اپليکيشن اندرويد پيروزي و کسب موفقيت در بازاريابي ويروسي است. زيرا گامي موثر براي برندينگ و ثبت برند خود در ذهن کاربرانتان برداشته ايد. براي مثال چنانچه مدير يک رستوران هستيد ميتوانيد با سفارش اپليکيشن اندرويد و عرضه رايگان آن همراه با تبليغات رستوران در بين بازار هدف شناخته شويد و مشتريان خود را به تبليغ کنندگان بالاقوه کسب و کار خود تبديل کنيد. حتي چنانچه شما صاحب يک سايت اينترنتي هستيد ميتوانيد با طراحي اپليکيشن دسترسي کاربران را به وب سايتتان را ساده تر نماييد و يا بخشي از تبليغات سايت خود را در اپليکيشن تان قرار دهيد. درهنگام طراحي اپليکيشن اندرويد و ios نکات مهمي مانند ايجاد و طراحي يک تجربه کاربري لذت بخش در نتيجه ايجاد user interface  بودن، حجم المان هاي استفاده شده در طراحي اپليکيشن، استفاده از طيف رنگي مناسب به کار بردن عنوان مناسب براي هر صفحه، حجم بسيار پايين اپليکيشن، سادگي نصب و استفاده، هماهنگي با تکنولوژي هاي روز دنيا، امکان پشتيباني براي تمامي رزولوشن هاي استاندارد، حروف چيني متون فارسي مطابق نوع تلفن همراه و امکاناتي مانند امکان تغيير فونت متون توسط کاربر توجه داشت.

انواع اپليکيشن موبايل

اپليکيشن native

طراحي اپليکيشن native يک برنامه کاربردي تلفن هوشمند است که به يک زبان برنامه نويسي خاص مانند Objective C  است  که براي iOS يا Java براي سيستم عامل هاي Android کدگذاري و استفاده شده است. اپليکيشن هاي native عملکرد سريع و قابليت اطمينان بالايي را به کاربران خود ارائه مي دهند. طراحي  اپليکيشن به صورت native  اين قابليت را دارد که  به دستگاه هاي مختلف تلفن مانند دوربين و ساير بخش ها دسترسي پيدا کنند. علاوه بر اين ، کاربران مي توانند از برخي برنامه ها بدون اتصال به اينترنت استفاده کنند. با اين وجود ، توسعه اين نوع  اپليکيشن ها بسيار هزينه بر است زيرا به يک نوع سيستم عامل گره خورده است ، و شرکتي را که برنامه را ايجاد مي کند ، مجبور به ساخت نسخه هاي تکراري مي کند که روي سيستم عامل هاي ديگر کار مي کنند.

وب اپليکيشن ها

برنامه وب يا وب اپليکيشن ها يک برنامه کامپيوتري است که با استفاده از يک مرورگر وب به عنوان مشتري خود ، يک عملکرد خاص را انجام مي دهد. برنامه وب (برنامه وب) يک برنامه کاربردي است که در يک سرور از راه دور ذخيره مي شود و از طريق رابط مرورگر از طريق اينترنت  به کاربران تحويل داده مي شود. برنامه هاي وب مي توانند براي طيف گسترده اي از کاربردها طراحي شوند و توسط هر کسي قابل استفاده باشد. از يک سازمان گرفته يا اشخاص مختلف به دلايل متعدد ميتوانند از برنامه هاي مختلف وب استفاده نمايند  برنامه هاي وب معمولاً مي توانند شامل ايميل ، حسابگرهاي آنلاين يا فروشگاه هاي تجارت الکترونيکي باشند. بعضي از برنامه هاي وب فقط توسط يک مرورگر خاص قابل دسترسي هستند.

اپليکيشن هاي Hybrid

طراحي اپليکيشن  هيبريدي براي دستيابي به يک نسخه پويا در مرور گر شما تعبيه شده است. بيشتر اين نوع  برنامه ها را مي توان برنامه هاي ترکيبي در نظر گرفت. برنامه هاي وب ، مانند خدمات بانکي آنلاين ، معمولاً برخي از محتوا را به صورت محلي ذخيره مي کنند. و در اصل اين امکان را ميدهد که هنگام استفاده از برنامه هايي مانند ورد امکان اتصال به اينترنت براي کاربران فراهم باشد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *