خدمات سایت سازی با “وردپرس” در خوزستان

خدمات سایت سازی با "وردپرس" در خوزستان

طراحي سايت حرفه اي

طراحي سايت اينترنتي حرفه اي يعني بررسي تمام مسير طراحي وب. براي بيان راحتتر اين موضوع بايد دانست

که  سايت اينترنتي اصطلاحا به مکاني در اينترنت گفته مي شود که يک صفحه ، يا تعداد بيشتري از صفحات را در خود جا داده است.

طراحي سايت حرفه اي و طراحي سايت اينترنتي حرفه اي دو واژه مشابه يکديگر هستند و در اصطلاح ،  علمي است که درجهان امروزه بيشتر شاهد پيشرفت آن هستيم

براي رقابت با سايرين، بايداقدام به ساخت سايت حرفه اي شخصي خود کنيد. طراحي حرفه اي  هر گونه وب سايت نيازمند تسلط شما به چند عامل مهم است که در ادامه به توضيح اين عوامل مي پردازيم .

پيشنهاد شرکت سايت سازي لمفا , انتخاب طراح سايت حرفه اي در اين زمينه مي باشد تا بتواند در طراحي سايتتان به شما کمک کند.

شرکت تخصصي لمفا با داشتن نمونه کارها و رزومه قوي يکي از قدرتمندترين شرکت ها در طراحي سايت تهران و طراحي سايت در کرج به شمار مي رود.

طراحي وبسايت حرفه اي

اينترنت را بايد بزرگ ترين سامانه اي دانست که تاکنون به دست انسان طرّاحي، مهندسي و اجرا شده است .

 امروزه با درنظر گرفتن اينکه آمار استفاده کنندگان از دنياي اينترنت افزايش يافته است ،ميتوان ادعا کرد اينترنت بستر مناسبي براي ارتباطات و ارائه خدمات فراهم آورد.

اينترنت يک بازار مجازي است.

شما نيز با طراحي حرفه اي سايت اينترنتي مي توانيد سهم به سزايي در اين بازارداشته و راهي جديد را جهت بالابردن و افزايش کسب درآمد خود انتخاب کنيد.

در دنياي امروز داشتن يک سايت به تنهايي کافي نيست، بلکه سايتي مناسب است که شما را به اهدافي که دنبال مي نماييد برساند.

ساخت سايت حرفه اي و مدرن ويژگي هاي زيادي دارد.يک طراح سايت حرفه اي کسي که تمام موارد را رعايت کند و در نهايت با طراحي وبسايت حرفه اي نظر هر ببيننده اي را  به خود جلب کند.

طراحي سايت خود را به چه کسي بسپاريم؟

شرکت هاي  حرفه اي طراحي وب  در تمام زمينه هاي کسب و کار نمونه کار قابل ارائه دارند.

انواع خدمات اين شرکت ها  عبارتند از:
 • وب سايت هاي رزومه اي
 • شخصي
 • شرکتي
 • فروشگاهي
 • و …

شرکت سايت سازي لمفا با طراحي و بهينه سازي سايت ها در ارتباط با هاي متفاوت و گوناگون، اثبات کرده است که در عرصه وسيع رقابت بيزينسي و اينترنتي تا به امروز بسيار موفق بود.

اين امر تنها با داشتن تيمي حرفه اي ميسر خواهد بود. ساخت سايتي حرفه اي در تخصص ماست.

طراح وب کيست؟

طراح سايت اينترنتي کسي است  که با دانش بروز خود در دنياي اينترنت , صفحه اي را براي نمايش به بازديد کنندگان قرار دهد به نحوي که تمامي اطلاعات را به بهترين شکل گرافيکي چينش کرده باشد.

بنابراين يک طراح سايت اينترنتي بايد عوامل متعددي را در کنارهم قرار دهدتا

 • هم کابر پسند باشد
 • و هم از لحاظ بررسي هاي الگوريتم گوگل قابل توجه باشد

در نهايت با رعايت تمامي قوانين و مقررات, مي توان انتظار داشت ،شاهد طراحي وب سايتي حرفه اي در هر کسب و کارباشيم.

براي گزينش اينکه کار خود را به کدام يک از شرکت هاي طراحي وبسايت بسپاريم بررسي رزومه آن مجموعه مي تواند بسيار براي شما اثر گذار باشد .

مطمئنا يک مجموعه باتجربه رزومه کاري موفقي در ارتباط با طراحي وبسايت حرفه اي و بهينه سازي  دارد. بنابراين اين امر در گزينش شما ميتواند بسيار کمک کننده باشد.

ساخت سايت حرفه اي

يک سايت خوب و حرفه اي، ابزاري است که مي تواند محتواي کسب و کار شما را به بهترين نحوه ممکن به مخاطب نمايش دهد.

در واقع با ساخت سايت حرفه اي يا به عبارتي طراحي حرفه اي وب سايت ،مخاطب نه تنها بايد جذب سايت اينترنتي شود، بلکه بايد بتواند به ساده ترين شکل ممکن به محتواي مورد نظر خود دسترسي پيدا کند .

همچنين يک سايت مدرن با سرعت مناسب لود مي شود و در مقياس هاي مختلف بازخورد مناسبي از خود نشان مي دهد . بنابراين براي ساخت سايت حرفه اي بايد عوامل متعددي را در نظر گرفت .

شرکت سايت سازي لمفا با طراحي حرفه اي سايت و با داشتن طراحي سايت در کرج و طراحي سايت تهران به عنوان قوي ترين نمونه کارها در رزومه شخصي خود  ثابت کرده است با رعايت تمامي نکات و موارد , رضايت مشتري را جلب مي نماييد.

ويژگي هاي سايت حرفه اي :
 • طراحي سايت عکس العمل گرا و ريسپانسيو
 • فراهم کردن امنيت سايت
 • سايت در گزينه هاي اول موتور جستجو قرار مي گيرد و نمايش داده شود. اين سايت طبق اصول سئو بهينه سازي شده
 • تجربه کاربري بالا و سابقه طولاني در انواع طراحي سايت
 • آموزش رايگان مديريت محتواي سايت
 • بازديد از صفحات به آساني و با سرعت بالا انجام مي شود
 • تهيه نسخه مويابل سايت
 • آدرس سايت را در کمترين زمان و تنها از طريق جستجو در گوگل مي توانيد پيدا نماييد و به سايت دسترسي داشت.
 • انجام بهينه سازي حرفه اي سايت
 • طراحي سايت ارزان

طراح سايت حرفه اي

يک طراح سايت حرفه اي بايد اين توانايي را داشته باشدتابتواند در ابتدا

 • ظاهر سايت را باتوجه به کسب و کار مرتبط در ذهن خود مجسم و تحليل کند
 • سپس کارايي سايت را مورد بررسي قرار داده

و در نهايت با تحليل و به کارگيري ابزار هاي طراحي وگرافيکي  ،

سايتي را طراحي کند تا هم جذاب باشد و هم معرف کسب و کار مربوطه باشد.

طراح سايت حرفه اي به نوعي عمل مي کندتا

 • در کوتاه ترين زمان ممکن
 • و رعايت نکات گرافيکي

سايت پربازديدي را طراحي کند.به کارگيري تمام قوانين در جاي خود نيازمند هوش خلاقانه طراح است .

امنيت سايت خود را حفظ کنيد

امنيت سايت يکي از موضوع هاي بسيار مهم است و جزو عوامل ادامه حيات و ثبات يک سايت اينترنتي است. متاسفانه صاحبان کسب و کارها به اين موضوع اهميت چنداني نمي دهند و اعتماد کاربران خود را از دست مي دهند. طراح سايت حرفه اي بايد امنيت سايت، اعتبار سايت را بالا ببرد و همچنين باعث مي شود تا کاربران به شما بهتر اعتماد کنند.

ابزارهاي مورد نياز براي طراحي  حرفه اي وبسايت  :

 • تسلط کامل بر HTML
 • تسلط کامل بر CSS
 • آشنايي با JavaScript
 • آشنايي با نرم افزار DreamWeaver به عنوان ابزار اصلي طراحي
 • تسلط نسبي بر Photoshop
 • آشنايي با استاندارد هاي طراحي وب سايت و بکارگيري آنها در طرح هاي خود
 • آشنايي نسبي بر يکي از زبان ها  PHP ,ASP
 • آشنايي با يکي از نرم افزار هاي بانک اطلاعاتي مثل Access , MySql

از جمله فعاليت هاي شر کت تخصصي لمفا :

شرکت لمفا در تمام زمينه هاي کسب و کار از جمله:

وبسايت هاي رزومه اي ، شخصي ، شرکتي و فروشگاهي  نمونه کار قابل ارائه دارد.تجربه ثابت کرده است با طراحي وبسايت حرفه اي اين حس را به مشتريان منتقل مي کنيد

که حتي چنانچه امکان انتقال اطلاعات نادرست وجود داشته باشد

اين امر در مورد شما صادق نبوده و مطمئن هستند که خدمات و دانش در يک راستا به آنها منتقل خواهد شد.

شرکت لمفا

با داشتن تيمي از مجرب ترين و خلاق ترين طراحان به شما اطمينان خاطر مي دهد،طراحي حرفه اي سايت هاي شما را به بهترين نحو بر عهده مي گيرد .

يک سايت حرفه اي بايد در نگاه اول مخاطبين را به خود جذب کند.

از مواردي که منجر به اين امر شده ميتوان به گرافيک زيبا و سرعت لود بالا به همراه در برگرفتن مفهوم و ماهيت اصلي سايت است اما چنانچه اين چنين نباشد اين سايت دو مورد از شاخص هاي مهم جهت ارزيابي از آنها استفاده ميکند از بين خواهد رفت. طراحي سايت حرفه اي بايد به گونه اي باشد که علاوه بر مخاطبين،موتور هاي جست و جو را نير مورد توجه قرار مي دهد. موتور هاي جست و جو نمي توانند همانند گوگل سايت را به شکل يک مخاطب ببينند و در هنگام جست و جو  نتايج دقيق تري نشان دهد. بايد در آنها اطلاعات دقيق تري وارد کرد که ممکن است اين اطلاعات در گوگل ديده نشود.مثلا سايت شما داراي بخشي به عنوان مقالات داشته باشد گوگل نياز دارد بداند تاريخ درج مقاله و يا ويرايش آن چه زماني است ولي اين موارد را به گوگل نشان نميدهيم و اينکه حالت درست آن اين است که موارد را در زمان طراحي و پياده سازي استفاده شوند چنانچه سايت شما محصولاتي نشان دهد که گوگل دوست دارد بداند کدام محصول شما از ديد مشتريان بهتر است و آن را در نتايجش منعکس ميکند. اما در حالت عادي گوگل نميتواند موارد گفته شده را تشخيص دهد مگر اينکه مکانيزمي قرار داده شود تا از گوگل از نتايج مي تواند در بخش هاي مختلف پوشش دهي شود. اين شکل موارد از جمله نکاتي هستند که در بهينه سازي سايت و سئو سايت قلمداد مي شوند.

طراحي سايت شما بسيار مهم است

درعملکرد سايت نقش بسزايي دارد و اين کامل روشن است که به کاربر کمک ميکند تا اطلاعات موردنظر خود را در سايت پيدا کند. عناصر طراحي مشخص ميکند که کاربر از سايت شما خارج شده  يا در سايت مانده و به تعامل با محصول يا خدمات شما مي پردازد . يک طراحي خوب يعني سايت اينترنتي شما خيلي خوب و قابل درک است. مخاطب شما به راحتي اطلاعاتي را که ميخواهد در وب سايتتان پيدا کند،ميزان فروش بالا مي رود.

زيبايي سايت

يکي از عناصر مهم و کليدي هر سايت است بدين معنا که سايت بايد ظاهري زيبا و خوب داشته باشد. بايد عوامل ظاهري کافي براي جذب کاربران در سايت وجود داشته باشد و ميتوان ازتصاوير و رنگ هاي بهينه استفاده کرد.
طراحي سايت اين نکته حائزاهميت است که سايت شما کاملا واضح باشد.زيرا به کاربران کمک ميکند تا اطلاعات مورد نظر خود را به راحتي پيدا کنند يا اينکه نه. عناصر طراحي مشخص کنندها اين هستندکه: کاربر به سرعت از سايت خارج  يا در سايت بمانند و به تعامل با محصول يا خدمت شما مي پردازند.

طراحي خوب

يعني :وب سايت شما به راحتي درک و قابل راهبري باشد. مخاطب بتواند به راحتي اطلاعاتي که ميخواهد را در سايت پيدا کند،ميزان فروش بالا رود.ميدانيم که داشتن يک سايت اينترنتي براي کسب و کار ها در هر صنعت و شغلي مهم است. اما داشتن يک سايت کافي نيست در عوض يک سايت ايده آل با کاربري ساده و بي دردسر براي رقبايتان مورد نياز است. که ميتوانيد با اعتماد کردن به شرکت لمفا اطمينان از طراحي بهترين سايت براي خود داشته باشيد.

طراحي کاربر محور

در سايت سازي حرفه اي بايد ضمن بازتاب هويت برند، ميزان وفاداري و اعتماد به برند شما را نيز ارتقاء داده شود. به همين علت، وظيفه خود مي دانيم که سايت اينترنتي شما را بگونه اي طراحي کنيم که هر بازديد براي مخاطب شما تجربه اي لذت بخش و رضايت مند باشد.

سئو مهم تر است يا محتوي ؟

شايد براي کساني که تازه وارد اين حيطه از کار افتاده اند سوالي پيش بياييد که سئو مهم است يا طراحي سايت؟ اول از همه بايد مفهوم دروني يکا يک اين لغات را بدانيد. اگر مفهوم سئو و سايت سازي را بدانيد بهتراست از مقاله هاي مربوط به سئو استفاده کنيد. وقتي مفهوم اين دو را کاملا متوجه شويد که سئو بدون محتوي معنايي ندارد . يک محتوي مي تواند اصول سئو را خواه ناخواه در خود جاي دهد.در نهايت بيشتر روي توليد محتوي تمرکز کنيد.

طراحي وبسايت حرفه اي

براي طراحي سايت حرفه اي مي بايست پارامترهاي زيادي را رعايت کرد که اين موضوع باعث پيشرفت سايت شما مي شود.زمان انجام پروژه زياد مي شود از اين رو هزينه زيادي براي پروژه صرف مي شود.

طراحي سايت اينترنتي حرفه اي

امروزه طراحی سايت از اهميت بالايي برخوردار است. فرض نماييد که اسم شرکت را شنيده است و تمايل دارد که در مورد شما و برندتان بيشتر بداند.معمولا اولين کاري که انجام مي دهد بايد در فضاي اينترنت جستجو در فضاي اينترنت است.مسلما زماني که در اينترنت از شما نامي پيدا نکند.نسبت به شما دلسرد مي شود و همين باعث مي شود که رفته رفته از بين مي رود. طراحي سايت امروزه امري پيچيده است و به راحتي نمي شود آن را به کسي فروخت .براي اينکه سايتي به رتبه هاي بالا برسد تيم هاي زيادي از صفر تا صد روي آنها کار مي کنند. اعم از تيم هاي گرافيکي تا تيم هاي محتوي که اين تيم محتوي شما را بروز رساني ميکند. پس طراحي وب سايت را هر کسي نمي تواند انجام دهد. براي داشتن وب سايتي قوي بايد انجام چند نکته را ضروري دانست:
 1. طراحي گرافيکي سايت
 2. پياده سازي طراحي گرافيکي
 3. توليد محتوي نوشتاري و بصري
 4. بهينه سازي سايت

اصلا کسب و کار ما نياز به سايت دارد؟

اغلب اين جمله را شنيده ايد که عصر،عصر ديجيتال است بنابراين اهميت فراواني دارد در حوزه ديجيتال .هر روزه چندين سايت در حال رقابت با يکديگر هستند و مي توانند از اين طريق مي توانند در فضاي ظاهري ديده شوند و از شما سبقت بگيرند.

و حالا بزرگترين مشکل در سايت سازي

پيش مي آيد که مثلا تعدادي از شما با مشکلاتي مواجه شوند . مشکلاتي از اين قبيل که شما در جريان کار نباشيد . با توجه به تمامي امکاناتي که در اختيارشما قرار مي دهيم مي توانيد درکوتاه ترين زمان از ميزان پيشرفت پروژه خود مطلع شويد.

چه نوع وبسايتي مناسب کسب و کار شماست؟

شما براي راه اندازي سايت اينترنتي حرفه اي که براي کسب و کار خود انتخاب مي نماييد بايد ۳ نکته را در نظر بگيريد؟ طراحي سايت شرکتي طراحي سايت فروشگاه اينترنتي طراحي سايت اختصاصي

توليد محتوي در طراحي سايت اينترنتي حرفه اي شما بسيار مهم است

يکي از موضوعاتي که تمامي مديران براي کسب و کار اينترنتي با آن سرو کار دارنداين سايت چگونه فروش خود را افزايش دهيم. يکي از ساده ترين راه حل هايي که اين مديران مي توانند به آن اکتفا کنند تمرکز بر روي توليد محتوي است .

توليد محتوي

شما بايد قبل از هر چيزي معني و مفهوم توليد محتوي را درک نماييد و اينکه چه وظايفي داريد که بايد به آن اکتفا کنيد. شما با يک سرچ در گوگل به يک سري متن و عکس برخورد مي کنيد. در واقع با کار کردن و انجام المان هاي مبتني بر کلمه کليدي خود محتوي سايت را شکيل تر مي کنيد اين ها همگي جزو توليد محتوي محسوب مي شود. در نتيجه کارشناسي انتخاب مي شود که اين عکس هاي گرافيکي را وارد سايت کند.
طراحي سايت حرفه اي براي داشتن يک سايت حرفه اي به يک طراح سايت حرفه اي يا يک شرکت طراحي سايت حرفه اي نياز داريد.يک وب سايت حرفه اي باکيفيت ،نياز به طراحي گرافيکي عالي،انواع مختلف طراحي وب، برنامه نويسي، کد نويسي و بازاريابي اينترنتي يک سايت در موتور هاي جست و جو را بداند.

عوامل کليدي در انتخاب سايت سازي حرفه اي

۱_کدنويسي

کدنويسي يا به اصطلاح رمز گذاري يک واژه رايج در برنامه نويسي است. برخي در سايت هايي که  در کد نويسي سايت هايي که طراحي مي کنند مهارت دارند.برخي ديگر از سايت ها ممکن است به برنامه نويسي جدا و اختصاصي بپردازند. شما بايد قابليت هاي وب سايتتان را مشخص نماييد تا طراح وب بتواند بفهمد که از چه روشي براي کد گذاري در سايتتان استفاده کند.

۲_تجربه

به نمونه هايي که يک شرکت طراحي سايت در سايت خود قرار مي دهد برويد و آنها را بررسي کنيد. آيا رنگ ها در سايت هماهنگي دارد؟ آيا تمام لينک ها به درستي درج شده است؟ آيا سرعت بارگذاري خوب است؟ آيا حرکت در آن سايت ها ساده و بي دردسر است؟

۳_سبک

تمامي طراحان وب سبک خاص خود را دارند. همه نمونه کار ها را بررسي نماييد و بسنجيد که چنانچه سايتشان مرتبط با کار شما هم نبود براي شما جذاب است يا خير؟ سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنيد.

۴_تکنولوژي

شما بايد به دنبال شخصي باشيد که در ارتباط با پيکربندي سايت و انتخاب زبان براي سايت شما،به روز باشيد و امکان استفاده از سايت هاي پيشرفته را در سايتتان لحاظ کنيد.

۵_سئو

بهينه سازي موتور جست و جو(بهبود سئو) يک ضرورت مهم است. اگر شما خواهان ديده شدن سايتتان در گوگل باشيد حتما به ياد داشته باشيد که سايت سازي حرفه اي شما بايد از نظر سئو کاملا بي عيب و نقص باشد.

۶_خدمات

اطمينان حاصل نماييد شرکت طراحي سايتي که انتخاب مي نماييد تمام نياز هاي شما برطرف رفع خواهد کرد.

۷_قيمت گذاري

هزينه سايت سازي معمولا به نياز هاي و خواسته هاي شما بستگي دارد. که قطعا طراحي سفارشي يک سايت،قيمت بالاتري دارد  و شما با صرف هزينه  بيشتر قطعا يک سايت اينترنتي بهتر خواهيد داشت.

۸_شرايط پرداخت

شرايط پرداخت براي هر شرکت سايت سازي با طراحي وب مغايرت دارد. تقريبا بيشتر طراحان وب قبل از آغاز پروژه ۵۰ درصد از کل هزينه سايت سازي را از متقاضي دريافت کند.مسلما زماني که بازديد کنندگان از صفحه اصلي شما خوششان بيايد وارد صفحات داخلي شده و جذب سايت اينترنتي شما مي شوند.
پس در نتيجه مشخص مي شود که توليد محتوي خودي نشان مي دهد و براي ديگران جذاب مي شود. در اينجا چنانچه افراد سايت شما را ديدن کنند و مورد پسندشان قرار گيرد سفارش مي دهند.ضمننا چنانچه سايت سازي شخصي خوبي در صفحات داشته باشيد به راحتي مي توانيد کاري بکنيد که کاربران مشتاق ديدن سايت شما شوند. مهم ترين نکته در کسب و کار هاي اينترنتي همين است که در سايت خود تغييراتي انجام بدهيد که سئو شما عالي شود و باعث افزايش فروش تجارت شما مي شود.

 ويژگي سايت اينترنتي حرفه اي :

۱- يک طرح و نقشه راه منطقي براي طراحي سايت حرفه اي و پياده سازي سايت اينترنتي به شکلي که کاربر بنابراين از ورود به سايت اينترنتي به راحتي متوجه عمکرد سايت اينترنتي و نيز
 متوجه کاربرد بخش هاي مختلف آن بشود. داشتن يک طرح و نقشه راه استاندارد در سايت سازي باعث کاربرپسند بودن و امتياز بهتر در سئو سايت اينترنتي شما خواهد شد.
۲- نمايش اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در قسمت هاي مهم وب سايت : کاربر در سايت اينترنتي شما به دنبال خدمات و يا محصولات اصلي شما مي باشد.
براي همين بايد به کاربر اين اطلاعات مهم را در قسمت هاي اصلي سايت اينترنتي نمايش دهيم به جاي اينکه کاربر را با لينک هاي شبيه درباره ما و اطلاعات غيرضروري ديگر کلافه کنيم.
مثلا در سايت اينترنتي رستوران، کاربر به دنبال منو غذا، فضاي رستوران، ساعات فعاليت و آدرس رستوران مي  گردد و به بخش هاي ديگر توجه چنداني ندارد.
۳- در طراحي سايت حرفه اي اطلاعات تماس با ما را در دسترس و جلوي چشم کاربر قرار دهيد. هيج چيز بدتر از آن نيست که کاربر در سايت اينترنتي شما به دنبال اطلاعات  تماس بگردد.
در اطلاعات تماس راه هاي تماسي را در سايت اينترنتي قرار دهيد که هميشه به آنها پاسخگو باشيد. چنانچه تلفن خود را هرزگاهي از دسترس خارج مي کنيد
بهتر است آن را در اطلاعات تماس سايت اينترنتي قرار ندهيد و فقط از ايميل استفاده نماييد.
حتما از ايميلي استفاده نماييد که براي آن دامنه مي باشد
و از ايميل gmail يا ساير ايميل هاي شخصي به هيچ وجه استفاده نکنيد.

ويژگي سايت سازي حرفه اي:

۴- در طراحي سايت اينترنتي از لينک دهي مشخص و نام هاي واضح براي منوها و لينک ها استفاده نماييد.
 استفاده از نام هاي مشخص و استاندارد به کاربر وب سايت حرفه اي شما حس خوبي خواهد داد و او را دچار سردرگمي نخواهد کرد.
در لينک دهي سعي نماييد نوشته لينک مشخص باشد که براي ورود به   کدام صفحه و انجام چه کاري است.
۵- امنيت يکي از مهم ترين ويژگي هاي طراحي سايت حرفه اي است. در طراحي سايت اينترنتي کسب و کارهاي مهم به نکات امنيتي بيشتر توجه نماييد.
مي توانيد با گذاشتن يک گواهي امنيت ssl بر روي سايت اينترنتي خود اعتبار سايت اينترنتي خود را افزايش دهيد و در نتيجه اعتماد کاربران را به سايت اينترنتي حرفه اي خود افزايش دهيد.
 6- استفاده از امکان نشر مطالب و خدمات سايت اينترنتي شما در شبکه هاي اجتماعي.
 رسانه هاي اجتماعي نقش مهمي در بازاريابي اينترنتي کسب و کار شما  خواهند داشت.
پس در طراحي سايت اينترنتي حرفه اي امکاني را فراهم نماييد که کاربر در صورت تمايل بتواند صفحه مورد نظرش را در شبکه   اجتماعي دلخواهش به اشتراک بگذارد.

براي داشتن يک سايت حرفه اي بايد چه کاري انجام داد؟

ابتدا مي بايست اطلاعات درستي از اهداف و چشم انداز هاي خود جهت سايت سازي داشته باشيد. با درنظر گرفتن اينکه سايت سازي مناسب مي تواند تجارت کوچک را بزرگ جلوه داده بايد با استفاده از تجزيه و تحليل آناليز سايت اينترنتي هاي فعال در فضاي کاري شما تمامي آنچه نياز اس را از اين طريق تهيه کرده .

داشتن سايت حرفه اي براي چه کساني نياز است؟

با توجه به اينکه هيچ شرکت يا سازماني بدون اهداف خلق نمي شود, بنابراين مي توان گفت که همه آنها نيازمند يک سايت حرفه اي براي نوع فعاليت خود هستند تا بتوانند خدمات خود را به مخاطبان عرضه کنند.

هزينه سايت سازي چقدر است؟

هزينه هاي سايت سازي معمولا شامل: هزينه ثبت يک دامنه هزينه ميزباني وب يا هاست هزينه طراحي و پياده سازي سايت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *