خدمات حرفه ای طراحی ساست

خدمات طراحی سایت برای موسسات مالی و صرافی ها

صرافي

امروزه نياز به پولهاي رايج در جهان  مثل يورو و دلارو …  براي تعداد زيادي از اشخاص امري مهم و ضروري مي باشد. از خريدهاي اينترنتي و رزرو هتل و اقامتگاه هاي تفريحي تا ثبت نام براي آزمونهاي دروس علمي ميتواند از مهم بودن اين مسئله اطلاع بدهد.

با نهايت تاسف در ايران تعداد سايت صرافي خيلي کم هستند و آنهايي هم که وجوددارند  نماي ظاهري چندان مطلوبي ندارند و نمي توانند توجه کاربران را  حتي براي چند لحظه جلب سايت خود نمايند.

جالب اينکه موارد مربوط به ارز و خريد و فروش آن ميتواند در دنياي امروز به صورت آنلاين اتفاق بيافتد، فقط به شرطي که درخواست مشتريان  را شناسايي نموده و تقاضاي آنها  طراحي و پياده سازي شود.
شرکت لمفا  داراي سابقه و تجربه گرانبهايي در پياده سازي و طراحي سايت صرافي ميباشد.

علاوه بر طراحي ميتوانيم از روشهايي استفاده کنيم که در کلمات کليدي که بيشتر اشخاص در موتور جستجوي گوگل که براي پيدا نمودن چنين  سايت هايي استفاده مينمايند، سايت شما بالاترين نتيجه ورتبه را در بين همه رقيبان خود داشته باشد.

بطور کلي  سايت صرافي بايد پياده سازي خاصي داشته باشد. چراکه کاربران بايد مدت زمان زيادي را در سايت شما سپري کنند و همچنين بعد از ترک سايتتان به صورت خودکار دوباره به سايت شما بازگردند. به نمايش درآوردن عکسهاي ارزهاي رايج کشورها به همراه نوسان قيمتهاي آن همراه با نمودارها و همچنين آناليزهاي موجود در بازار ايران ميتواند از  جالب تربن بخشهاي موجود در طراحي سايت صرافي شما باشد.

در آخر ميتوانيد با قرار دادن آدرس و شماره تلفن و همچنين شماره حساب خود در  سايت، اين خدمات را در اختيار کاربران قرار دهيد  که آسانتر بتوانند از شما ارز مورد نظر را خريداري نمايند.

در سايت صرافي فروش سکه و ارز اين خدمات را به کاربران ميتوان ارائه نمود

<< قابليت طراحي صفحه کليه سرويس هاي مربوط به امور بانکي و …

<< قابليت طراحي صفحه  آخرين اطلاعات و اخبار مربوط به تغييرات نرخ سکه و ارز در بازار ايران و حتي جهان

<< قابليت طراحي صفحه محاسبه اينترنتي هزينه پرداختي براي ارز مربوطه

<< قابليت طراحي صفحه  اعلام ليست قيمت به همراه طراحي سيستم جستجوي ساده و پيشرفته براي آسان پيدا

نمودن اطلاعات توسط مشتريان

<< قابليت طراحي صفحه  بهينه سازي سايت شما در موتورهاي جستجو  در جهت جلب توجه متقاضيان 

<< قابليت طراحي صفحه دريافت تبليغات و کسب درآمد از کاربران 

<< قابليت طراحي صفحه  سيستم تبديل ارزهاي کشورهاي مختلف و محاسبه هزينه هاي آن به تومان

صدور پيش فاکتور

گروه مهندسي لمفا اين اطمينان را به شما مي دهد تا سايت سازي صرافي شما را کاملا حرفه اي و مطابق با نياز شما و آماده ارائه هر گونه مشاوره در اين زمينه مي باشد. چنانچه نياز به مشاوره داريد حتما بدون معطلي با ما تماس بگيريد حتي چنانچه قصد واگذاري پروژه خود را به ما نداشته باشيد ما در خدمت شما هستيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هیچ اطلاعاتی از شما ذخیره نمی‌کنیم. همچنین برای ارتباط با ما می‌توانید از تمامی شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی استفاده کنید.