کسب و کارهای کلان و خدمات حرفه ای لمفا

کسب و کارهای کلان و خدمات حرفه ای لمفا

قابل توجه شرکت های بزرگ و کسب و کارهای کلان

هیچ فعالیتی نمی‌تواند ابعاد کاری خود را توسعه دهد اما در اینترنت فعالیتی نداشته باشد. دنیای مجازی امروزه به دنیای واقعی زندگی ما انسانها بدل شده است. بنابراین شرکت ها، تولید کنندگان کارخانجات صادر کنندگان هتل ها موسسات بزرگ آموزشگاه ‌ها دانشگاه ها و دانشکده ‌ها بنگاههای توزیع کالا و مواد غذایی فروشگاههای مرکزی باید در کنار فعالیت های معمول خود تمرکز بیشتری بر روی دنیای مجازی داشته باشند.

شرکت های بزرگ و کسب و کارهایی که در سطح کلان فعالیت می‌کنند و نیاز بیشتری به خدمات حرفه‌ای توسعه وب دارند. تا نتایج بهتر در فروش و جذب مشتری دریافت کنند.

اگر شما یک مدیر عامل یا صاحب کسب و کار بزرگی هستید با دقت مطالعه کنید…

انتظاری که از موسسات بزرگ شرکت ها و تولید کنندگان می رود این است که دسترسی ها و ابزارها و رسانه رسمی داشته باشند.

داشتن سایت برای شرکت های بزرگ یک ضرورت است

نکته بسیار مهمی که در ارتباط با فعالیت‌ ‌های کلان وجود دارد و آن این که استفاده از شبکه‌های اجتماعی هرچند به عنوان یکی از محبوب‌ترین رسانه‌ها باید مورد توجه قرار گیرد اما رسمیت این کسب و کارها به گونه ای است که مثلا مردم انتظار دارند آنها سایت اختصاصی داشته باشند. هرچند که عمده فعالیت این مراکز با مشتریان و مخاطبان خود از طریق شبکه‌های اجتماعی باشد.

    

یعنی یک شرکت تولیدی یا مجموعه ای که ابعاد فعالیت هایش گسترده است، نمی تواند به داشتن پیج اینستاگرام بسنده کند. هر چند که همه می دانیم صفحات شبکه‌های اجتماعی از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

با این حال بحث محبوبیت و مقبولیت دو مقوله کاملاً مجزا از هم هستند. مخصوصاً در فعالیت های رسمی که مردم و کاربران انتظار جدیت و رسمیت بیشتری از آنها دارند.

تولید کنندگان و صادرکنندگان را حمایت می کنیم

  • اتوماسیون سازی
  • ابزارهای کاربردی
  • آموزش
  • توسعه وب
  • توسعه اندروید
  • برندسازی
  • کمپین ‌های تبلیغاتی
  • سئو

سرفصل های مهم خدماتی در کسب و کارهای کلان

اتوماسیون سازی: ابزارهای کاربردی و اساسی که فعالیت های اصلی مجموعه را دنبال می کند به عنوان مثال نرم افزاری که برای مدیریت هتل مورد نیاز است به عنوان نیاز

 اساسی این مجموعه تلقی می شود همچنین ساز و کاری که با آن بتوان حقوق کارکنان امور حسابداری و سایر موارد را انجام داد از جمله خدمات ما در این زمینه است.

کارمندان شما نیاز به آموزش دارند

آموزش: یکی از موارد بسیار مهم در فعالیت مجموعه های کلان میزان مهارت و توانایی کارکنان رسید کارگاه شما نیاز به آموزش دارند تا بتوانند با نرم افزار ها برنامه ها اتوماسیون ها پورتال ها و در مواردی همچون مهارت های فروش جذب مشتری روابط عمومی و سایر موارد ایفای نقش کنند.

شما باید در وب یافت شوید

توسعه وب: داشتن سایت و نیاز مجموعه های کلان به صفحات وب و سایت فروشگاه یک نیاز غیرقابل انکار است انواع سایت های اینترنتی را با زبان های مختلف برنامه نویسی برای شما تهیه و بهینه سازی می کنیم.

کاربران می خواهند از طریق موبایل با شما و محصولاتتان مرتبط باشند

توسعه اندروید: کسب و کارهای کلان می باید در اندروید حضور داشته باشند و داشتن یک اپلیکیشن اندروید و ای او اس بعنوان پایگاه مرکزی آنها که می‌توانند نسخه از سایت آنها باشد ضروری است.

همچنین بسیاری از فعالیت‌های کلان برای انجام امور جاری خود به داشتن ابزارهای موبایلی نیاز دارند که همه اینها در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن میسر است.

برای پایداری فروش و بدست آوردن مشتری

برندسازی: معمولاً پیش از آغاز فعالیت های یک مجموعه بزرگ باید فکری برای برندسازی آن کرد شما باید همه چیز را کاملاً حساب شده مورد مطالعه قرار دهید و برند تان را آنگونه که مشتریان بیشتری برای شما جذب کرده و محصولات تان را با راحتی بیشتری به فروش برساند ایجاد و توسعه دهید اینکه شما بتوانید جامعه هواداران داشته باشید و باشگاه مشتریان خود را تاسیس کنید.

شاید یکی از اهداف بسیار مهم در فعالیت های کلان به حساب آید ما خدمات ویژه ای در این زمینه به به شما ارائه میکنیم که با توجه به مختصات که اینگونه فعالیت ها دارد می بایست موضوع مطرح شود و به صورت اختصاصی شرایط و چگونگی آن تعیین گردد به همین خاطر از ارائه توضیحات بیشتر در این زمینه صرف نظر میکنیم.

هنگام رونمایی از محصول جدید

کمپین های تبلیغاتی: در موارد بسیار زیادی مختصر شرکت‌های بزرگ و مجموعه‌های کلان است چراکه همگام رونمایی از یک محصول جدید شما باید برای آن تبلیغات ویژه بکنید و از طرف دیگر در مناسبت‌های مختلف مثلاً سال نو مردم از شما انتظار دارند که خدمات ویژه از شما دریافت کنند و کسب و کارهای همچون خودروسازی ها در ایام نوروز نحوه فعالیت خود را باید به گونه‌ای پیش ببرند که متناسب با نیاز مشتریان آنها باشد همه اینها می تواند در در چارچوب یک کمپین تبلیغاتی قرار گیرد.

برای افزایش فروش و مشتریان

سئو: سئو به عنوان یکی از مسائل مهم و ارکان تجارت امروز همواره باید در کسب و کارهای کلان مورد توجه قرار گیرد این که شما مشتری بیشتری به دست بیاورید و فروش تان را تضمین کنید همه و همه به چگونگی استراتژی سئو شما بر می گردد.

گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن خدمات خود را هم راستا با رفع نیاز شرکت های تولیدی صادر کنندگان تدوین کرده است و خدمات ویژه‌ای به این کسب و کارها ارائه می‌کند. این خدمات عمدتاً چند سرفصل کلی تعریف می‌ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *