کانون های تبلیغاتی بهترین سایت را از ما بخواهند

چرا شما باید از وردپرس استفاده کنید

اغلب موارد کاربران و اشخاصي که به تازگي وارد دنياي وب و سايت سازي شده اند، اين سئوال را مي پرسند که چرا متن بايد سیستم مدیریت محتوای وردپرس را انتخاب کنم؟! آيا سايت قديمي من به اندازه کافي خوب نيست؟ چرا بايد به سیستم مدیریت محتوای وردپرس مهاجرت کنم؟! در صورتي که اين سئوالات ذهن شما را هم مشغول کرده است در جاي درستي هستيد! در اين مطلب، مجموعه اي از دلايل را براي انتخاب سیستم مدیریت محتوای وردپرس ذکر کرده ايم؛ و اينکه چگونه بايد از سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهره ببريد و نيز چه کساني از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده مي کنند. اولين خطايي که برخي مرتکب مي شوند اين است که فکر مي کنند سیستم مدیریت محتوای وردپرس صرفا يک پلتفرم براي راه اندازي وبلاگ است. شايد اين نظر در مورد سالها پيش صحيح باشد ولي با رشد و توسعه سیستم مدیریت محتوای وردپرس بخصوص در سال هاي اخير ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس تبديل به يک سيستم مديريت محتواي (CMS) همه فن حريف و بي رغيب شده است. زماني شما مي توانستيد از سیستم مدیریت محتوای وردپرس تنها براي راه اندازي يک وبلاگ ساده استفاده نماييد ولي امروزه شما مي توانيد از آن براي راه اندازي يک سايت اينترنتي بسيار پيشرفته و مدرن بهره ببريد. بهترين و جذاب ترين برتري وردپرس  منعطف بودن و به قدر کافي ساده و روان بودن آن در تمام جهات است. و در اصل اين دليل اصلي تبديل شدن سیستم مدیریت محتوای وردپرس به محبوب ترين سيستم مديريت محتوا است. بر طبق آخرين نظرسنجي ۲۲.۵% از کل سايت اينترنتي هاي موجود در دنياي اينترنت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس قدرت گرفته اند! در نتيجه قدرت سیستم مدیریت محتوای وردپرس برندهاي معتبر و معروفي از جمله: Time Magazine, Google, Facebook, Sony, Disney, LinkedIn, The New York Times, CNN, eBay، از سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهره برده اند. بسيار خوب اجازه بديد ببينيم چرا بايد از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنيد.

وردپرس به معناي واقعي رايگان است

وردپرس يک برنامه رايگان است، اين يعني شما مي توانيد آن را به رايگان دانلود کنيد، نصب نماييد ، استفاده نماييد و ويرايش کنيد. در حال حاضر بيش از ۲۶۰۰ قالب وردپرس و ۳۱۰۰۰ پلاگين سیستم مدیریت محتوای وردپرس موجود است و شما مي توانيد رايگان از آن ها در سايت اينترنتي خود استفاده کنيد. براي راه اندازي سیستم مدیریت محتوای وردپرس همه آنچه که نياز داريد عبارت  از يک دامنه اينترنتي و يک سرويس ميزباني وب (هاست)است.   بنا به طبيعت “متن باز”، سیستم مدیریت محتوای وردپرس يک نرم افزار گروهي است. در اصل سیستم مدیریت محتوای وردپرس توسط يک گروه بزرگ از توسعه دهندگان فعال و علاقه مند از سرار دنيا نگهداري و توسعه داده مي شود. هر کسي مي تواند به توسعه سیستم مدیریت محتوای وردپرس کمک نماييد با نوشتن پچ ها و يا پاسخ به سئوالات کاربران و يا نوشتن پلاکين ها، ساخت قالب ها ، ترجمه سیستم مدیریت محتوای وردپرس و يا بروزرساني مستندات. با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما عضوي از اين جامعه شگفت انگيز خواهيد بود. شما مي توانيد در انجمن هاي سیستم مدیریت محتوای وردپرس از ديگر اعضاي جامعه سیستم مدیریت محتوای وردپرس پشتيباني رايگان دريافت کنيد، پلاگين ها و قالب هاي رايگان را دانلود و نصب نماييد و بعد از اينکه در سیستم مدیریت محتوای وردپرس پيشرفت کرديد، شما هم جامعه سیستم مدیریت محتوای وردپرس را حمايت کنيد.

وردپرس ساده و روان است در يادگيري و استفاده

  وردپرس مورد استفاده ميليونها انسان در سرتاسر دنياست و هر روز کاربران و اشخاصي با ساخت اولين سايت اينترنتي خود با قدرت سیستم مدیریت محتوای وردپرس وارد اين جامعه بزرگ مي شوند. علت اينکه افزاد به سرعت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس سازگار مي شوند اين است که آن تقريبا ساده و بسيار کاربرپسند است. وب سايت ما “وردپرس استارت”  در بردارنده مجموعه اي از مطالب اختصاصي براي کساني است مي خواهند سیستم مدیریت محتوای وردپرس را آغاز کنند و نيز قدم به قدم آنها را به سمت حرفه اي شدن پيش مي برد. در صورتي که با هر مشکل مرتبط با سیستم مدیریت محتوای وردپرس برخورد کرديد مي توانيد در وب جستجو نماييد و يا سري به آرشيو ما بزنيد، قطعا به پاسخ خود مي رسيد.

وردپرس توسعه پذير است با استفاده از پلاگين ها و قالب ها

  بيشتر کاربران و اشخاصي که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده مي کنند نه طراح وب هستند و نه برنامه نويس وب، و در بسیاری از موارد اشخاصي که آغاز به کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس مي کنند هيچ تجربه قبلي و يا دانشي در اتباط با سايت سازي ندارند. يکي از دلايلي که سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهترين کانديد براي حضور در وب مي شود وجود هزاران قالب رايگان سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که مي توانيد از بين آنها انتخاب نماييد و سايت خود را با سليقه خود راه اندازي کنيد. قالب هاي وردپرس در تمام زمينه هاي وجود دارند. قالب گالري تصاوير ، قالب مجله خبري، قالب کاتالوگ محصولات، و يا يک قالب براي فروشگاه آنلاين، انتخاب با شما است. قالب هاي شادابي براي استفاده شما در هر زمينه اي وجود دارد کافي است انتخاب کنيد. شخصي سازي قالب هاي سیستم مدیریت محتوای وردپرس کار آساني است به اين علت که اغلب آنها داراي يک پنل اختصاصي براي تنظيمات و شخصي سازي قالب هستند که کار شما را بسيار آسان خواهد کرد. در نتيجه شما به راحتي مي توانيد رنگ هاي به کار رفته و يا تصاويز را ويرايش کنيد، سايدبار هاي پيشرفته بسازيد و سايت خود را به دلخواه خود شکل دهيد، بدون اينکه حتي يک خط کد بنويسيد!! وردپرس بسيار انعطاف پذير است و مي تواند با استفاده از پلاگين هاي گوناگون توسعه بيابد. دقيقا مثل قالب ها، هزاران پلاگين سیستم مدیریت محتوای وردپرس نيز به رايگان در دسترس شماست و مي توانيد از آن ها براي توسعه سايت خود استفاده کنيد.

نه تنها اين پلاگين ها امکانات و اپشن هايي را به سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما اضافه مي کنند بلکه حتي پلاگين هايي هستند که ميتوانند مثل يک پلت فرم جديد به سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما اضافه شوند و آن را متحول کنند.

وردپرس براي موتور هاي جستجو بهينه است

وردپرس مطابق با آخرين استانداردها و بسيار با کيفيت و اصولي نوشته شده است و در نتيجه بسيار جذاب براي موتور هاي جستجو مي باشد. هسته سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسيار براي موتورهاي جستجو بهينه مي باشد و شما مي توانيد آن را با پلاگين هاي مرتبط با سئو (SEO) بهينه تر نماييد. براي اينکه بدانيد چطور مي توانيد سئو سیستم مدیریت محتوای وردپرس خود را ارتقاء دهيد، مقاله “راهنماي سئوي وردپرس” را مطالعه نماييد.

مديريت سیستم مدیریت محتوای وردپرس آسان است

وردپرس از يک بروزرسان توکار بهره مي برد و شما ما را قادر مي نمايد از داخل پنل مديريت سیستم مدیریت محتوای وردپرس خود اقدام به به روزرساني پلاگين ها و قالب هاي خود نماييد. همچنين در صورت وجود بروزرساني جديد هسته سیستم مدیریت محتوای وردپرس نيز شما را آگاه مي کند و مي توانيد با يک کليک سیستم مدیریت محتوای وردپرس خود را بروز کنيد. همچنين مي توانيد با بکاپ گيري منظم از سیستم مدیریت محتوای وردپرس خيال خود را آسوده کنيد.

وردپرس امن و مطمئن است

  وردپرس در حالي توسعه يافته است که امنيت مشغوليت ذهني توسعه دهندگان آن بوده است، در نتيجه تبديل شده است به يک سيستم امن و مطمئن براي برپايي يک وب سايت. اما با اين حال وب يک دنياي ناامن است و در نظر گرفتن تدابير امنيتي براي سايت اينترنتي امري ضروري است.

وردپرس مي تواند انواع مختلفي از رسانه را هندل کند

  با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما ديگر محدود به متن براي انتقال پيام خود نيستيد، سیستم مدیریت محتوای وردپرس ميتواند محتوايي مثل عکس، ويدئو و يا صوت را هندل کند. و حتي مي توانيد از آن به عنوان يک سيستم مديريت اسناد و يا مديريت فايل نيز استفاده کنيد. همينطور سیستم مدیریت محتوای وردپرس از قابليت جاسازي (Embed) پشتيباني مي کند و شما مي توانيد بايد کپي کردن يک کد محتواي وبسايت هايي که اين قابليت را دارند را به سايت خود بياوريد مثل: YouTube, Instagram, Tweets, Soundcloud و يا آپارات.

براي چه کارهايي مي شود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کرد؟

وردپرس مي تواند براي مقاصد متعددي استفاده شود، ما در سايت خود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس براي ايجاد  يک مجله آموزشي کمک گرفته ايم شما هم مي توانيد از آن براي کار خود استفاده کنيد. اميدواريم که اين مطلب پاسخي براي سئوال شما باشد که چرا بايد از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استتفاده کنيم؟ آن را نصب نماييد و تجربه خود را با ما به اشتراک بگذاريد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *