آپلود فیلم با رایانه در اینستاگرام

مهارت اینستاگرام

حتما تاکنون پيش امده که بخواهيد از طريق کامپيوتر در خصوص ارسال فيلم و عکس روي اينستاگرام اقدام کنيد. تصاوير به راحتي پست مي شوند ولي در خصوص ويديو با چالش مواجه خواهيد شد. فيلم گذاشتن در اينستاگرام با کامپيوتر چالش برانگيز است. اصولا براي آپلود مستقيم ويديوها بهتر است از کامپيوتر استفاده شود.

ارسال ويديو در اينستاگرام از طريق کامپيوتر

براي گذاشتن ويديو در اينستاگرام با کامپيوتر مي توانيد از روش هاي زير اقدام کنيد:

۱- برنامه پست گذاشتن اتوماتيک در اينستاگرام

مشکلي که وجود دارد اين است که به صورت پيشفرض امکان ارسال ويديو در اينستاگرام از طريق کامپيوتر وجود ندارد. ولي نگران نباشيد برنامه هايي وجود دارند که شما با لينک کردن اکانت خود به اين برنامه ها و ارسال محتوا و حتي نوشتن کپشن، هشتگ گذاري و زمان بندي آن ها مي توانيد به اتوماتيک کردن فعاليت خود در اينستاگرام بپردازيد.

اکثر اين برنامه ها براي خريد در سايت هاي خارجي ارائه شده اند ولي شما مي توانيد ورژن هاي کرک شده آنها را بدست بياوريد يا ورژن هاي ايراني اين برنامه ها را خريداري کنيد. بدين ترتيب مي توانيد پست ويديويي خود را به صورت از پيش آماده زمان بندي کرده تا از طريق کامپيوتر ارسال شود.

 

Gramto نرم افزار طراحي پست اينستاگرام

اين برنامه را جهت پست گذاشتن اتوماتيک در اينستاگرام به صورت ۳ روز تستي امتحان نماييد در نظر داشته باشيد بنابراين از گذشت اين بازه زماني و همچنين براي استفاده از امکانات بيشتر مي بايست آن را خريداري نماييد. از جمله قابليت هاي جذاب آن مي توان به موارد زير اشاره کرد:

 1. پست اتوماتيک عکس يا فيلم در اينستاگرام
 2. فالو/آنفالو اتوماتيک
 3. لايک و کامنت خودکار
 4. محيط کاربري ساده
 5. متصل شده به فضا هاي ابري شما مثل گوگل درايو، دراپ باکس و….
 6. ارسال دايرکت خودکار
 7. و…

ورژن ايراني اين برنامه سرويس تحت وب مي باشد که مي توانيد آن را با سرچ کردن کلمه گرامتو پيدا کنيد.

۲- پست گذاشتن در اينستاگرام با شبيه ساز اندرويد

از ديگر راه کارهاي گذاشتن ويديو در اينستاگرام با کامپيوتر اين است که يک شبيه ساز اندرويد روي کامپيوتر خود نصب نماييد سپس به واسطه آن در خصوص آپلود ويديو اقدام نماييد. در اصل شبيه ساز محيطي همانند گوشي براي شما فراهم مي کند. براي گذاشتن ويديو در اينستاگرام به وسيله شبيه ساز هاي اندرويد کافيست مراحل زير را دنبال نماييد:

 1.  برنامه ي بلواستکس Bluestacks، نوکس / Nox يا meMEmu Android Emulator يا يکي از برنامه هاي شبيه ساز ويندوز را روي سيستم خود نصب کنيد.
 2. سپس برنامه اينستاگرام اندرويد را روي آن ها نصب کنيد.
 3. اکانت خود را روي آنها بالا بياوريد.
 4. فايل مورد نظر را روي شبيه ساز خود منتقل کنيد.
 5. برنامه اينستاگرام را باز نماييد و پست دلخواه خود را آپلود کنيد.

براي مثال ارسال ويديو به اينستاگرام از طريق شبيه ساز بلواستک:

 1. برنامه بلواستک نصب و اجرا کنيد.
 2. فايل مورد نظر با با درگ کردن يا همان کشيدن فايل روي برنامه بلواستک در گالري بلواستک ذخيره کنيد.
 3. برنامه اينستاگرام را از سايت هاي مختلف يا گوگل پلي بلواستک دانلود و نصب کنيد.
 4. حالا جهت گذاشتن ويديو در اينستاگرام با کامپيوتر مي بايست اکانت خود را باز نماييد و روي گزينه ارسال پست جديد کليک و محتواي خود را همانند گوشي موبايل آپلود کنيد.

۳- سايت ارسال ويديو از طريق کامپيوتر

 

سرويس هاي ديگري هم وجود دارند بنام اتوماسيون اينستاگرام که تحت وب هستند و شما مي توانيد آن ها را يافته ولي قبل از استفاده به معتبر بودن آن خدمات مطمئن شويد. اين نوع سايت اينترنتي ها هم مانند برنامه هاي اتوماسيون تمامي خدمات اينستاگرامي شما را انجام مي دهند و بايد براي استفاده از آنها به پنل هاي کنترلي مراجعه نماييد سپس از طريق پنل خود مي توانيد پست اتوماتيک، فالو آنفالو، بازخورد پيج و … را مشاهده نماييد.

۴- ارسال ويديو در اينستاگرام با مرورگر

مرورگرهاي مختلف افزودني هايي براي پست کردن محتوا در اينستاگرام دارند که معمولا براي پست کردن عکس بکار مي روند ولي افزونه اي از مرورگر کروم براي پست اي جي تي وي در اينستاگرام وجود دارد که به سادگي مي توانيد از آن استفاده نماييد و محتواي ويديويي خود را در اينستاگرام نشر دهيد. نام اين افزودني Desktopify مي باشد.

به راحتي مي توانيد افزودني کروم Desktopify را از لينک زير دريافت نموده و بعد از ورود به پيجتان از آن استفاده کنيد. بدين ترتيب خيلي ساده قادر به ارسال ويديو در اينستاگرام از طريق کامپيوتر خواهيد بود.

در نوشته اي که پيش روي شماست سعي کرديم روش پست کردن ويديو در اينستاگرام به وسيله کامپيوتر را به شما ياد بدهيم و همچنين روش استفاده از شبيه سازهاي اندرويد را که براي پست گذاشتن در اينستاگرام به وسيله کامپيوتر را به آساني انجام مي شود. آيا شما هم تجربه ارسال پست از طريق کامپيوتر در اينستاگرام را داريد؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *