آموزش آپلود عکس به صورتِ پازلی در اینستاگرام

مهارت اینستاگرام

پروفايل کاربري هر شخص در اينستاگرام ويتريني از او را در معرض نمايش ساير کاربران اينستاگرام قرار مي دهد. حال هرچه اين ويترين زيباتر طراحي شود کاربران زيادي را به سمت صفحه شخص مورد نظر هدايت مي کند.

استفاده از عکس پازلي براي اينستاگرام يکي از روش هاي نظم بخشيدن به پست ها و زيباسازي پروفايل کاربري اينستاگرام است. عکس هاي پازلي اينستاگرام يک روش خلاقانه و در عين حال زيباست که چينش جالبي به پست هاي اينستاگرام مي بخشد. ولي چگونه عکس خود را در اينستا پازلي کنيم؟!

عناوين آموزشي اين مطلب عبارتند از:

نحوه‌ی گذاشتنِ عکس پازلي در اينستاگرام

اگر جزء کاربران فعال اينستاگرام هستيد حتما شما هم بارها با عکس هاي پازلي اينستاگرام مواجه شده ايد. عکس پازلي اينستاگرام يک عکس بزرگ است که به چند تکه کوچک هم اندازه تقسيم شده و در صورتي که درست در کنار هم چيده شود عکس پازلي شما ساخته خواهد شد.

از آنجا که شادابي براي مخاطبين حائز اهميت است استفاده از عکس پازلي اينستاگرام به يکي از روش هاي موثر در رشد و افزايش فالوور پيج هاي اينستاگرام به ويژه برندها و کسب و کارها تبديل شده است.

آموزش ساخت عکس چند تکه در اينستاگرام

براي ساخت عکس پازلي اينستاگرام نيازي به برش تصاوير نداريد تنها کافيست از نرم افزار عکس هاي چند تکه اي که براي اين منظور طراحي شده اند استفاده کنيد.

همانطور که اشاره کرديم اپليکيشن ها و نرم افزارهاي مختلفي به منظور ساخت عکس پازلي اينستاگرام براي هر دو سيستم عامل اندرويد و ios طراحي شده اند. در اين مطلب به آموزش ساخت عکس پازلي در اينستاگرام اندرويد و دو برنامه براي ios مي پردازيم.

انواع برنامه تقسيم بندي عکس

برنامه هاي مختلفي براي تکه کردن کس براي اينستاگرام وجود دارد از محبوب ترين آن ها مي توان به موارد زير اشاره نمود که در ادامه به آموزش هر کدام خواهيم پرداخت.

حال که با استفاده از برنامه هاي معرفي شده عکس پازلي در اينستاگرام ايجاد کرديد در نظر داشته باشيد براي حفظ تصوير پازلي خود در هر بار، پست هاي جديد خود را به صورت ۳ عدد پشت سر هم قرار بدهيد تا ترتيب نمايش آن ها بهم نريزد.

امروزه اکثر برندها و کسب و کارهاي اينترنتي از ترفند عکس پازلي اينستاگرام به منظور جذب مخاطب و افزايش فالوور استفاده مي کنند به اين علت که ظاهر بسيار شادابي براي صفحه شما ايجاد خواهد کرد.

در اين مطلب به آموزش ساخت عکس پازلي اينستاگرام با استفاده از نرم افزارهاي Insta Grid Maker و ۹square for Instagram پرداختيم. شما از کدام برنامه براي ساخت عکس پازلي اينستاگرام خود استفاده مي کنيد؟ نظرات و تجربيات خود را در بخش ديدگاه ها براي ما مطرح کنيد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *