سفارش تولید محتوا چگونه انجام می شود

روش تولید محتوا در سایت لمفا

چگونه سفارش شما را انجام می‌دهیم

کلید واژه را تعیین کرده برای هر کلید واژه سه مترادف و سه کلید واژه جانبی انتخاب می‌کنیم.در سفارش تولید محتوا هر پست پنج تصویر و یک پوستر برای عکس شاخص خواهد داشت.یک منبع انگلیسی و یک منبع فارسی جهت لینک خارجی و دو لینک در وسط و انتهای پست به سایر مطالب ایجاد می‌کنیم. دکمه مربوط به اشتراک در شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌کنیم و از کاربران خواهیم خواست ضمن مشارکت، موضوع را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

برای اینکه از امکانات سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهتر بهره بگیریم ما از گوتنبرگ برای انجام سفارشات تولید محتوا استفاده می‌کنیم.

اما برای توسعه این محتوا چه کارهایی می توانیم انجام دهیم؟!

برای توسعه این محتوا می‌توان در یک فاز پادکست و در فاز بعدی ویدیو آن پست را تولید و به آن افزود.

اقدامات ویژه برای سئو کردن وردپرس

 همچنین می‌توانیم یک پوستر ویژه در ابعاد ۱۰۸۰ جهت اطلاع رسانی و معرفی پست در شبکه‌های اجتماعی تولید کنیم. ما بلافاصله پس از انتشار به شما اطلاع می‌دهیم تا به سرچ کنسول گوگل بروید و از ربات‌ها بخواهید بیایند و محتوا را بررسی و ثبت و نمایه سازی کنند تا سرقت نشود!

اصول حرفه ای تولید محتوا
اصول حرفه ای تولید محتوا

شما می توانید با آسودگی تمام انجام تمامی امور مربوط به تولید محتوای متنی و انتشار آن در سایتتان را به گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن بسپارید

انتشار حرفه‌ای چه سودی دارد

وقتی شما پیش از رفتن به ویرایشگر و سردرگمی احتمالی شروع می کنید به برنامه ریزی این یعنی موفقیت حتمی شما در انتشار آن پست. همانطور که گفته شد ما قبل از اینکه به سراغ ویرایشگر متن در وردپرس بیاییم کلمات کلیدی را برای آن پست انتخاب می کنیم. همچنین انتخاب مترادف های این کلید واژه نیز بسیار مهم است. ما این مترادف ها را در بخش مربوط به افزونه یواست آنجایی که از ما می خواهد مترادف ها را مغرفی کنیم قرار می دهیم.

همچنین بر هیچ وبمستر و سئوکار حرفه ای پوشیده نیست که در حال حاضر کلمات کلیدی ال اس آی در درک ربات ها از محتوای ما بسیار موثر است. پس ما چند کلمه کلیدی جانبی هم خواهیم داشت.

  • انتخاب کلید واژه
  • انتخاب مترادف های کلید واژه
  • انتخاب کلید واژه جانبی
  • انتخاب تصاویر
  • تولید پوستر و تصویر شاخص جذاب اختصاصی
  • اقدامات بعدی که از طریق سرچ کنسول گوگل توسط شما انجام می شود

محتوای موثر محتوایی است که کامل باشد

اینکه فکر کنید اگر متن شما تولیدی باشدو خودتان با عرق جبیین آن را بدست آورده باشید همه کار است اشتباه است! شما باید پس از مرحله تالیف محتوا حتما انتشار خلاقانه و پس از آن توزیع فعالانه ای برای محتوای خود داشته باشید. این دقیقا همان چیزی است که ما در سفارش تولید محتوا به آن توجه داریم. مطمئنا شما حالا می دانید که با یک تیم حرفه ای تولید محتوا طرف هستید. اگر شما مشتری تولید محتوا هستید باید بدانید که نویسنده بودن به تنهایی کمک چندانی به شما نمی کند.

ما اینجاییم برای کمک به کسب و کارها و سایت های هدفمند. واقعا بدسلیقگی است که شما کارهای مهم خود را رها کنید و درگیر تالیف و انتشار محتوا مربوط به کارتان باشید.

گروه فرهنگ و تمدن

اگر در زمینه نویسندگی و انتشار آن در وردپرس تخصص چندانی ندارید هم که دیگر جایی برای تردید باقی نمی‌ماند که شما نیاز دارید به خدمات حرفه ای  تولید محتوا و انتشار آن توسط یک شرکت تولید محتوا 

حالا اگر نگران هزینه های کارتان هستید می توانید با ما مذاکره کنید تا نهایت همکاری و مساعدت را با شما داشته باشیم. نکته ای که همواره به آن تاکید کرده ایم این است که گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در کنار اهداف اقتصادی خود دغدغه های غیر تجاری هم دارد.

همین امروز برنامه ریزی کنید و سرفصل های محتوایی خود را بشناسید. اگر هم در این کار تخصص چندانی ندارید عیبی ندارد آن را به ما بسپارید. ما در تمامی مراحل کار با شما هماهنگ خواهیم بود. بلاخره قرار نیست که برای جای دیگر کار کنیم! ما در نهایت سنگ شما را به سینه می زنیم و از شما دستمزد می گیریم. به نظر می رسد اعتماد به یک تیم با انگیزه و مسول نتیجه مثبی برای فرایند تولید محتوای شما در بر خواهد داشت.

خب! چه می کنید؟ تولید محتوای کارتان را به ما می سپارید؟ تا هم خودتان توسعه بیشتری شاهد باشید هم ما فعالیتمان را توسعه دهیم.

هزینه های تالیف و انتشار محتوا در سایت لمفا

اگر دغدغه پرداخت هزینه های نوشتن متن و انتشار در سایت خود را دارید ما فهرست هزینه ها را با نهایت ملاحظه برایتان آماده کرده ایم. بررسی کنید و حتما برای این کار برنامه ریزی لازم را انحام دهید. روی مشاوره های ما هم حساب کنید.

اینکه مشاوره قبل از تولید و انتشار مقالات و مطالب رایگان است اصلا به معنی غیر ضروری بودن آن نیست

همچنین فراموش نکنید حجم فعالیت شما و نیز تعداد محتواهایی که برای انتشار مد نظر دارید در میزان هزینه های شما بسیار موثر است. شما نیاز دارید که هدفمند باشید. این هدفمندی باید از سمت شما آغاز شود. در غیر اینطورت ما نیز کمک چندانی به شما نخواهیم کرد. یعنی از شما چه پنهان!

تمایلی به کار با مجموعه ها و سایت های بی هدف که انتظار معجزه دارند نداریم. 

https://www.instagram.com/p/CEOBmufgFnV/?utm_source=ig_web_copy_link

فراموش نکنید طلا همیشه زیر خاک است! برای هر کاری باید تلاش و برنامه ریزی کرد.

سعی می کنیم نکات مهم را در شبکه های اجتماعی به شما ارائه کنیم

در تلگرام ما عضو شوید

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر راجع به تولید محتوا بدانید و اگر دانلود افزونه ها برنامه ها و سایر ابزارهایی که در کار لازم دارید برایتان مهم است در کانال تلگرامی ما عضو شوید.


تشکر برای خواندن این مطلب سعی سایر مطالب را نیز ویرایش کنیم

💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *