خرید هاست برای ساختن سایت و کار با سی پنل

خرید هاست برای ساختن سایت و کار با سی پنل

برای دسترسی به این آموزش باید در سایت ثبت نام کرده و به پشتیبانی پیام ارسال کنید. خرید هاست برای ساختن سایت در دوره سایت سازی کار چندان پیچیده ای نیست اما بسته به جایی که از آن هاست می خرید متفاوت است. این دوره آموزشی به شما همه نکات مروط به ساختن سایت را آموزش می‌دهد. گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به دلیل ضعف آموزشی فعالان عرصه وردپرس در صدد ایجاد دوره جامع  به زبان فارسی است. امیدواریم دوره سایت سازی به زودی تکمیل و موجب رشد و پویایی کسب و کارهای ایرانی گردد. این آموزش‌ها کاملا پروژه محور بوده و بصورت ویدیویی است. این ویدیو یک آموزش نمونه برای آشنایی کلی با نحوه آموزش دوره است.

آیا هاست ها با هم تفاوت دارند؟!

مثلاً اینکه ما از چه میزبان وب ،هاست خود را بخریم در کیفیت نهایی سایت ما تاثیرگذار است.این پرسشی است، که بسیاری از کاربران آن را مطرح میکند ،در پاسخ باید گفت وقتی که صحبت از یک بازیکن حرفه‌ای می کنیم مطمئناً آن بازیکن ویژگی های اولیه و استاندارد را دارد.

بنابراین می توان گفت تفاوت چندان زیادی بین هاست ها وجود ندارد ،چرا که همه آنها حرفه ایی هستند و این یک حساسیت کاملا آماتور است که افراد تازه کار به خاطر بی اطلاع ایشان به آن دچار هستند.

پس نیاز نیست خیلی روی اینکه از کجاست بخرید حساس باشید طلا هاست می تواند یک جای مناسب باشد چراکه هم تجربه و سابقه زیادی در این زمینه دارد و هم سرویس های متنوع موجب می شود شما زیاد هزینه نکنید.

 همانطور که می دانید هاست مانند زمین یک سایت است، زمینی که ما می‌خواهیم سیستم مدیریت محتوای خود را بر روی آن برپا کنیم این هاست نیاز به پشتیبانی دارد.

مهمترین مسئله در خرید هاست تامین پشتیبانی است باید از جایی سرویس بگیرید که پشتیبانی خوبی از شما به عمل آورد. هچنین شما باید مراقب قوانین من‌درآوردی! و غیرمنطقی برخی از فروشندگان هاست باشید.

به عنوان مثال میزبان فا قوانین خاص خودش را دارد قوانینی که به هیچ وجه منطقی نیستند اما شما به دلیل اینکه آنها را تایید می‌کنید ناچارید به آن تن بدهید.

سو استفاده‌های برخی فروشندگان هاست

مثلا اگر سرویس شما اتمام پیدا کند تا سرویس تان را تمدید نکنید حق ندارید اطلاعات خود را از روی هاست بردارید و این یک قانون غیر منصفانه و غیر منطقی است.

 این فروشنده هاست به این وسیله  مبالغ زیادی را به جیب می زند و علیرغم توضیحات بسیار زیادی که بارها به این فروشنده هاست ها داده شده است آنها  نمی پذیرند که کارشان و قانون شان اشتباه است.

به هر حال شما باید مراقب باشید همچنین برخی از فروشندگان هاست ممکن است تنظیمات خاصی را بر روی سرویس شما اعمال کنند که شما را به زحمت بیندازد.

بابت خرید هاست برای ساختن سایت نگران نباشید

در پایان نتیجه گیری میکنیم که استفاده از یک هاست استاندارد از یک شرکت با سابقه می تواند خیال شما را تا حدود زیادی راحت کند که از این نظر به مشکل بر نخواهید خورد.

کافیست شما آنچه که در ویدیو آموزشی و نیز پادکست صوتی آموزش خرید هاست و کار با سی پنل در دوره آموزش مهارت سایت سازی گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن در سایت لمفا به شما گفته ام را مشاهده کنید و همین را اجرا کنید خواهید دید که به هیچ مشکلی بر نمی خورد.

با این آموزش همه چیز با موفقیت سر جای خودش قرار میگیرد . مسئله آنجایی قطعیت پیدا می‌کند که ما از شما پشتیبانی کامل هم به عمل می آوریم بنابراین هیچ مانعی بر سر راه موفقیت شما برای خرید یک هاست خوب باقی نمی ماند.

پشتیبان حرفه ای شما برای همیشه

شما می توانید از این به بعد اطمینان داشته باشید که با خرید هاست انتخاب آن و برپایی سایت خود می توانید روی کمک های یک تیم حرفه‌ای حساب کنید. این مشاوره ها و آموزش ها با انگیزه و جدیت تمام از سوی کارشناسان حرفه ای فرهنگ و تمدن دنبال می‌شود چرا که در کنار اهداف تجاری و حرفه‌ای دغدغه های غیرتجاری و آموزشی هم داریم و این وجه تمایز خدمات و آموزش‌های گروه فرهنگ و تمدن با دیگران است.

فیلم آموزشی مهارت خرید هاست برای ساختن سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هیچ اطلاعاتی از شما ذخیره نمی‌کنیم. همچنین برای ارتباط با ما می‌توانید از تمامی شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی استفاده کنید.