نحوه استفاده ازبسته های نصبی آسان

نحوه استفاده از بسته های نصبی آسان

برای دسترسی به این آموزش باید در سایت ثبت نام کرده و به پشتیبانی پیام ارسال کنید.

نحوه استفاده از بسته های نصبی آسان در دوره سایت سازی کار چندان پیچیده ای نیست . این دوره آموزشی به شما همه نکات مروط به ساختن سایت را آموزش می‌دهد. گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به دلیل ضعف آموزشی فعالان عرصه وردپرس در صدد ایجاد دوره جامع آموزش سایت سازی به زبان فارسی است.

امیدواریم دوره سایت سازی به زودی تکمیل و موجب رشد و پویایی کسب و کارهای ایرانی گردد. این آموزش‌ها کاملا پروژه محور بوده و بصورت ویدیویی است. این ویدیو یک آموزش نمونه برای آشنایی کلی با نحوه آموزش دوره است.

 بسته های نصبی و ساخت سریع سایت در چند دقیقه

در فرایند نصب وردپرس به وسیله بسته های نصبی یک سایت آماده با همه افزونه ها و تنظیماتی که از قبل انجام شده است ، با استفاده از افزونه های که در وردپرس وجود دارد به یک فایل زیپ تبدیل شده و با استفاده از یک عملیات نه چندان پیچیده در چند مرحله می توانید تمامی تغییرات و بهینه سازی های انجام شده روی یک سایت را به سایت دیگر منتقل کنید، بدون اینکه اندکی تغییرات یا به هم ریختگی و بی نظمی ایجاد شود، عیناً همان سایتی‌که داشتید یا در جای دیگر پیاده‌سازی می‌کنید .

 از نکات قابل توجه در استفاده از بسته های نصبی این است که باید مراقب بد افزار ها و فایلهای نال شده باشید، که به سایت شما آسیب نزنند .همچنین از نظر سئو باید کاملا مراقب باشید تا درون ریزی سایت به وسیله بسته های نصبی به سایت شما آسیب نزند. ما در سایت لنفا روش برپایی سایت با استفاده از بسته نصبی را برای شما توضیح می دهیم.

اغلب مارکتها قالب های وردپرسی را به وسیله بسته های نصبی که مورد علاقه کاربران تازه کار است به فروش می رسانند .در واقع در یک بسته نصبی شما وردپرس نصب شده را دارید که فقط آن را بارگذاری کرده و پایگاه داده را به آن معرفی می کنید .همچنین شما می توانید از یک بسته نصبی تمامی قالب ها و افزونه ها را استخراج کنید و به صورت نصب مجزا مورد استفاده قرار دهید.

إذا كنت مستخدمًا سوريًا ، فلا تقلق. يمكنك الدردشة معنا على WhatsApp باللغة العربية.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هیچ اطلاعاتی از شما ذخیره نمی‌کنیم. همچنین برای ارتباط با ما می‌توانید از تمامی شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی استفاده کنید.