ده فرمان دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

مانند یک کشاورزی دیجیتال مارکتینگ زمانی که ما بعضی ها را روی زمین باشیم باید تحمل کنیم تا موقع ثمر فرا برسد.

ده فرمان دیجیتال مارکتینگ اصل مهم و ضروری دانش دیجیتال مارکتینگ را برای شما تشریح می کند دانستن و درک صحیح این مفاهیم از هر تخصص و مهارتی ضروری تر است دارید در کسب و کارتان موفق شوید توجه به برنامه ریزی و مسائل فکری را در اولویت قرار دهید.

به همین منظور تقاضا داریم یک کلیپ انگیزشی که به همین منظور تهیه شده است را مشاهده کنید.

۹۰ درصد و شاید بیشتر کسب و کارها به دلیل باورهای غلط درباره نحوه تجارت و رویکردها و سیاست گذاری های شان به شکست می انجامد.

جای هیچ تردیدی نیست که موفقیت با برنامه ریزی و هدفمندی عجین شده است.

این یک نقطه ضعف بزرگ برای ما ایرانی هاست که مسائل فکری کمتر توجه می‌کنیم و برنامه‌ریزی را ضرورت نمیدانیم و از روش اقدام و عمل و تجربه به‌ جای برنامه ریزی و کارشناسی استفاده می‌کنیم!

حال انتخاب با شماست بروید یا بمانید اینکه بخواهید به روش نیاکان تان عمل کنید یا اینکه به همراه ژرمن‌های آریایی تبار به سرزمین گل سفر کنید! و آنجا روش و رویه منطقی و اصولی را دنبال کنید

منظور از به کار بردن این مثال و تشبیه اهمیت توجه به مسائل کارشناسی و علمی است در مقابل بی توجهی به آن نماد موفقیت و مدرنیته یعنی کشور آلمان در مقایسه با ایران به عنوان کشوری مستعد و دارای منابع ما محروم از پیشرفت و توسعه به دلیل بی‌توجهی به مسائل فکری و راهبردی است

دیجیتال مارکتینگ مثل چیست؟

وقتی که زمین را خوب آماده کرده ایم آن را خوب کود داده ایم و به موقع حرس کرده ایم این محصول به ما ثمر می دهد و سال‌های متمادی از عواید و نتایج آن بهره‌مند خواهید بود.

دیجیتال مارکتینگ

مارکتینگ شما مانند کشاورزی است

شما باید بدانید چه محصولی به کار اید که بهتر باشد آنچه می کارید باید با زمین تناسب داشته باشد. یعنی توانایی و استعداد آن را داشته باشید. آنچه می خواهید باید به بازار مصرف و مشتریان نزدیک باشد.

یعنی اگر شما در نزدیکی دریا زندگی می کنید خوب است به فکر سرمایه گذاری در شیلات و ماهیگیری باشید تا به دنبال راه اندازی یک کارخانه تولید سیمان چرا که شما به مواد اولیه و منابع دریای دسترسی دارید و دسترسی به کوه و سنگ و منابع معدنی برای شما پر هزینه است.

ایجاد دیجیتال مادکتینگ موفق چقدر طول می‌کشد

همانطور که گفتیم نتیجه دیجیتال مارکتینگ به یک چشم زراعت سالانه شباهت دارد شما باید حوصله داشته باشید و دست کم یک بازه زمانی شش ماهه مدام کار کنید.

بخشی از مقدمه کتاب دیجیتال مارکتینگ شرقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *