کار ما رسانه و محتواست. ما به شما کمک می کنیم تا مهارت های کاربردی تولید محتوا و توسعه رسانه را یاد بگیرید.

آکادمی لمفا آموزش‌های خود را تحت عنوان فرم ارائه می‌کند. جنبش محتوایی فرم یک کمپین مردمی است که در آموزش مهارت و تبیین نگرش سازنده به شما آموزش می‌دهد. همان جیزی که شاید تحت عنوان سواد رسانه یا علوم شناختی با آن آشنا باشید.

افراد زیادی اینجا آموزش دیده‌اند، هم بصورت فردی و هم گروهی. اینجا از دانش آموز گرفته تا پزشک و پرسنل شرکت‌ها در کلاس آموزشی خود در حال یادگیری هستند. کارآموزانی که ابتدا با یک ایمیل ساده هم مشکل داشتند، نه تاثیری و نه بهره‌ای از ظرفیت‌های دنیای مجازی… حالا اما لمفا یک اتفاق خوب برای آنهاست، چون بسیاری از آنها حالا شغل دارند و حتی برای خودشان کار می‌کنند! 

اگر کسب و کار یا فعالیت رسانه‌ای دارید یا به دنبال اشتغال و کار دوم هستید، اگر می‌خواهید با افزایش توانایی‌های خود احیانا ارتقا شغلی پیدا کنید و یا به مهارت‌‌های رسانه و محتوا مسلط شوید و کنشگری موثری در جامعه داشته باشید…

اینکه چگونه در فضای مجازی بنویسید، طراحی کنید، کلیپ بسازید، رسانه داشته باشید، سایت و فروشگاه و اپلیکشن موبایلی اختصاصی داشته باشید، موضوعاتی است که به تخصص و فعالیت حرفه ای ما مربوط است.

فحوای رسانه و محتوا

اگر یک مدیر هستید و می‌خواهید راندمان مجموعه تحت مدیریت خود را افزایش دهید، آکادمی لمفا در عملی کردن این ایده‌ها به شما کمک می‌کند.

درباره جنبش فرم