اگر کسب و کار یا فعالیت رسانه‌ای دارید یا به دنبال اشتغال و کار دوم هستید، اگر می‌خواهید با افزایش توانایی‌های خود احیانا ارتقا شغلی پیدا کنید و یا به مهارت‌‌های رسانه و محتوا مسلط شوید و کنشگری موثری در جامعه داشته باشید… اگر یک مدیر هستید و می‌خواهید راندمان مجموعه تحت مدیریت خود را افزایش دهید، آکادمی لمفا در عملی کردن این ایده‌ها به شما کمک می‌کند.

بدنبال موفقیت

لم یعنی روش، شیوه، تسلطی اطمینان بخش. مهارت آن چیزی است که ما انسان‌ها از دانش انتظار داریم و در عین حال که بر مبنای دانش است، محدود به آن نیست.

لمفا شاید در همه چیز بهترین نباشد اما مطمئنا قابل اعتمادترین و مفید ترین است چرا که از جنس توانستن و بدنبال ساختن است. اینها یعنی تمرکز ما همیشه روی موفقیت پروژه است نه اتمام آن

۱۶

پروژه‌های سازمانی

۸۹۰

کارآموزان تا کنون

۶۴

مشتریان وفادار

۴۵

طرح‌های آموزشی

ما دقیقا چه می‌کنیم!

لمفا برای توسعه مهارت‌های فردی و سازمانی ایرانیان در حوزه محتوا و رسانه آثاری منتشر می‌کند که افراد را به نسخه‌ای روزآمد و توانا از خودشان ارتقا می‌دهد‌‍‍‍‍‍‍! 

 

افتخاری بزرگ…

افراد زیادی اینجا آموزش دیده‌اند، هم بصورت فردی و هم گروهی. اینجا از دانش آموز گرفته تا پزشک و پرسنل شرکت‌ها در کلاس آموزشی خود در حال یادگیری هستند. کارآموزانی که ابتدا با یک ایمیل ساده هم مشکل داشتند، نه تاثیری و نه بهره‌ای از ظرفیت‌های دنیای مجازی… حالا اما لمفا یک اتفاق خوب برای آنهاست، چون بسیاری از آنها حالا شغل دارند و حتی برای خودشان کار می‌کنند! 

 

مفید و رایگان

مشاوره‌های ما رایگان است، درست مثل اکسیژن که بابت آن پولی نمی‌دهیم…

اطلاعات تماس