چه مهارتی می‌خواهید داشته باشید؟

وقتی صحبت مهارت می‌شود یعنی تسلط و اجرای حرفه‌ای پروژه بدون دردسر! مهارت آموزی با دوره آموزشی و پکیج و… تفاوت مبنایی دارد. قرار است شما توان انجام کار پیدا کنید. مثلا وقتی مهارت وردپرس دارید می‌توانید هر سایتی بسازید، هر قابلتی ایجاد کنید و خیلی بیشتر…

دیگران پرسیده‌اند، شاید سوال شما هم باشد!

تمامی افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانند در تمامی دوره ها و آموزش های گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن شرکت کرده و یا استفاده کنند. لازم به ذکر است بر اساس اصول رازداری و شرایط مندرج در بخش حریم خصوصی کاربران اطلاعات دانشجویان و نحوه ثبت نام آنها در هیچ بخشی از مستندات عمومی سایت درج نخواهد شد و حتی اساتید و کارشناسان سایت نیز در جریان اطلاعات خصوصی دانشجویان و شرایط ثبت نام و پرداخت آنان نخواهند بود. علاوه بر افراد تحت پوشش نهادهای مذکور هر دانشجو می تواند با ارسال درخواست کتبی متناسب با وضعیت مالی و توان پرداختی که دارد شهریه خود را پرداخت کند. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما ارتباط بگیرید. آنچه که مسلم است هیچ کس به خاطر شرایط مالی از یادگیری محروم نخواهد شد.

 • دوره گرافیک و طراحی 
 • دوره سئو و بهینه‌سازی
 • دوره کلیپ سازی و ویدیو
 • دوره کار حرفه‌ای با موبایل
 • دوره دیجیتال مارکتینگ
 • دوره تولید محتوا متنی
 • دوره سایت‌سازی و وردپرس

نحوه پرداخت و شرایط آن به انتخاب دانشجویان است. تقسیط شهریه با فرمول زیر برای همه افراد امکان پذیر است. کل مبلغ شهریه را بر تعداد جلسات تقسیم کنید تا تعداد و مبلغ پرداخت شهریه شما مشخص شود. شما می توانید سه جلسه ابتدایی را در جلسه چهارم پرداخت کنید.

 • آموزش پروژه محور این یعنی شما عملا و ملموس یاد می گیرید و پس از پایان دوره خودتان می توانید هر کاری که مد نظر دارید انجام دهید؛ مثلا هر سایتی می خواهید بسازید، سئو کنید، بنوسید طراجی و یا هر تخصصی که آموزش آن را دیده اید.
 • روش تدریس مبتنی بر مثال این یعنی سخت ترین مفاهیم را به سادگی می آموزید.
 • تمامی امکانات برنامه ها و ابزارهای مورد نیاز رایگان به شما ارائه می شود.
 • اولویت یادگیری شماست نه درآمدزایی ما
 • پس از پایان دوره شما رها نمی شوید! ما از شما پشتیبانی می کنیم و مورد حمایت ما هستید تا کاملا مسلط شوید.
 • افراد برگزیده را استخدام می کنیم و یا زمینه اشتغال آنها را فراهم می کنیم.
 • به شما مدرک معتبر مورد تایید می دهیم. جهاد دانشگاهی جایی نیست که مدرک آن بی اعتبار باشد و یا سازمان فنی حرفه ای مرجع قانونی آموزش در کشور ماست که البته در این خصوص در حال مذاکره با مسولین هستیم و بزودی تفاهمنامه همکاری امضا خواهیم کرد.
 • سرعت در یادگیری از ویژگی های دیگر ماست، شما در مدت زمان اندک  حجم وسیعی از اطلاعات را می آموزید. 
 • اما یک ویژگی بسیار مهم در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن وجود دارد و آن اینکه ما عمیقا به دنبال کمک به هموطنان خود هستیم و این دغدغه اصلی اساتید و متخصصان سایت لمفاست. این یعنی هیچگاه منافع شما را فدای منفعت و یا سود خودمان نخواهیم کرد.

آموزش مجازی با توجه به شرایط کنونی کشور منطقی ترین روش است. شما ویدیو آموزشی دریافت می کنید واز طریق همین صفحه به درس ها دسترسی دارید. همچنین با استفاده از روش حضور آنلاین به شما دسترسی لازم را ارائه می کنیم تا بتوانید بورت آنلاین صفحه مونیتور مدرس را مشاهده کنید (theme viower و any desck) برای اطلاع بیشتر در این خصوص در سایت عبارت های فوق را سرچ کنید. همچنین در برخی موارد آموزش ها بصورت آنلاین و از طریق واتساپ، تلگرام و یا فضای گفتگوی اختصاصی سایت برگزاری می گردد. آنچه که مسلم است با توجه به شرایط دانشجویان ساده ترین و موثر ترین راه  برای آموزش انتخاب می کنیم.

مهمترین مسئه این است که شما باید بدانید یادگیری اولویت است. با این حال داشتن مدرک از جهات مختلف مهم است. در خصوص مدرک پایان دوره علاوه بر گواهینامه رسمی گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن ما با سازمان فنی و حرفه ای در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم پس از پایان آموزش به دانشجویان مدرک مورد تایید فنی حرفه ای اعطا کنیم. همچنین نهاد جهاد دانشگاهی نیز یکی دیگر از مراجع علمی معتبر است که در گواهینامه پایان دوره برای دانشجویان ما صادر خواهد کرد.

پس از پایان دوره آموزشی تا مدت سه ماه شما از پشتیبانی آموزشی برخوردار هستید و هر زمان مشکلی برای شما بوجود بیاید می توانید بصورت آنلاین و نه تیکت و یا ایمیل؛ بصورت کاملا آنلاین با مدرس خود ارتباط بگیرد و یا تقاضای پشتیبانی کنید.

تقریبا بله.

عرض می کنم … اجازه بدهید!

مدرک که خب باید نهادهای قانونی از شما آزمون بگیرند؛ بله بلاخره شما وقت می‌گذارید باید سوابق و روزمه خود را ثبت و نگهداری کنید. مدرک فرهنگ و تمدن با مشارکت جهاد دانشگاهی و اخیرا رایزنی هایی کردیم که فنی حرفه‌ای هم مهر تایید به مدرک شما بزند. که بزودی اجرایی خواهد شد. اما حتمن می دانید بخاظر مدرک نباید …

ای بابا چرا… اما مشکلی نیست. اصل خواست شماست.

عرض می کنم … اجازه بدهید!

پشتیبانی بسیار عالی داریم و بله ارتباط آنلاین هم تحت چارچوب خودش مقدور است.

همین حالا آموزش خصوصی را شروع کنید

ما برای آموزش و کمک به توسعه فردی و سازمانی افراد و مجموعه‌های هدفمند بسیار با انگیزه‌ایم.

خب اولا که هیچ تفاوتی ندارد. همه باید هزینه آنچه دریافت می کنند را بپردازند اما. اگر کسی مشکل مالی دارد می تواند بصورت پاره و قت از ما پروژه دریافت کند و دورکاری انجام دهد و هزینه آموزش را از حقوقش پرداخت کند. جهت اطلاع از زمینه های کاری با پشتیبانی ارتباط بگیرید.

آیا نیاز به اطلاعات و توضیحات بیشتری دارید؟

در واتساپ گفتگو کنید یا تماس بگیرید.

گفتگو در واتساپ و...۰۹۱۶۷۳۴۰۱۶۸

واقعا می‌خواهید یاد بگیرید؟

اولویت شما چیست؟ می‌خواهید پس از آموزش باز هم به دنبال این و آن باشید که این چطور آن چگونه… بدون تعارف بسیاری از آموزش‌ها و پکیج‌های موجود یک پول سیاه هم نمی‌ارزند و فقط وقت و انگیزه شما را هدر می‌دهند… هزینه‌های هنگفت آن به جای خود…
اما دوره‌های آموزشی ما در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن! اینجا شما مهارت پیدا می‌کنید و توان اجرای پروژه… کیفیت آموزش؛ ویژگی‌ها، تسلط مدرس و تجربه ما در این خصوص را خودتان بررسی کنید.

چه آموزشی به درد شما می‌خورد!

هر چه از ۲۰۲۰ فاصله می‌گیریم، اهمیت مهارت در دنیای دیجیتال بیشتر می‌شود. البته همین  حالا هم توان انجام کار حرف اول را می‌زند اما… اصلا اجازه بدهید واضح بگویم!