این راه میانبری است به دنیای حرفه‌ای‌ها

در این دوره آموزشی حجم وسیعی از اطلاعات را در مدت زمان اندک می آموزید.

 • دوره گرافیک و طراحی
 • دوره سئو و بهینه‌سازی
 • دوره کلیپ سازی و ویدیو
 • دوره کار حرفه‌ای با موبایل
 • دوره دیجیتال مارکتینگ
 • دوره تولید محتوا متنی
 • دوره سایت‌سازی و وردپرس
 • آموزش پروژه محور این یعنی شما عملا و ملموس یاد می گیرید و پس از پایان دوره خودتان می توانید هر کاری که مد نظر دارید انجام دهید؛ مثلا هر سایتی می خواهید بسازید، سئو کنید، بنوسید طراجی و یا هر تخصصی که آموزش آن را دیده اید.
 • روش تدریس مبتنی بر مثال این یعنی سخت ترین مفاهیم را به سادگی می آموزید.
 • تمامی امکانات برنامه ها و ابزارهای مورد نیاز رایگان به شما ارائه می شود.
 • اولویت یادگیری شماست نه درآمدزایی ما
 • پس از پایان دوره شما رها نمی شوید! ما از شما پشتیبانی می کنیم و مورد حمایت ما هستید تا کاملا مسلط شوید.
 • افراد برگزیده را استخدام می کنیم و یا زمینه اشتغال آنها را فراهم می کنیم.
 • به شما مدرک معتبر مورد تایید می دهیم. جهاد دانشگاهی جایی نیست که مدرک آن بی اعتبار باشد و یا سازمان فنی حرفه ای مرجع قانونی آموزش در کشور ماست که البته در این خصوص در حال مذاکره با مسولین هستیم و بزودی تفاهمنامه همکاری امضا خواهیم کرد.
 • سرعت در یادگیری از ویژگی های دیگر ماست، شما در مدت زمان اندک  حجم وسیعی از اطلاعات را می آموزید. 
 • اما یک ویژگی بسیار مهم در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن وجود دارد و آن اینکه ما عمیقا به دنبال کمک به هموطنان خود هستیم و این دغدغه اصلی اساتید و متخصصان سایت لمفاست. این یعنی هیچگاه منافع شما را فدای منفعت و یا سود خودمان نخواهیم کرد.

آموزش مجازی با توجه به شرایط کنونی کشور منطقی ترین روش است. شما ویدیو آموزشی دریافت می کنید واز طریق همین صفحه به درس ها دسترسی دارید. همچنین با استفاده از روش حضور آنلاین به شما دسترسی لازم را ارائه می کنیم تا بتوانید بورت آنلاین صفحه مونیتور مدرس را مشاهده کنید (theme viower و any desck) برای اطلاع بیشتر در این خصوص در سایت عبارت های فوق را سرچ کنید. همچنین در برخی موارد آموزش ها بصورت آنلاین و از طریق واتساپ، تلگرام و یا فضای گفتگوی اختصاصی سایت برگزاری می گردد. آنچه که مسلم است با توجه به شرایط دانشجویان ساده ترین و موثر ترین راه  برای آموزش انتخاب می کنیم.

پس از پایان دوره آموزشی تا مدت سه ماه شما از پشتیبانی آموزشی برخوردار هستید و هر زمان مشکلی برای شما بوجود بیاید می توانید بصورت آنلاین و نه تیکت و یا ایمیل؛ بصورت کاملا آنلاین با مدرس خود ارتباط بگیرد و یا تقاضای پشتیبانی کنید.

مهمترین مسئه این است که شما باید بدانید یادگیری اولویت است. با این حال داشتن مدرک از جهات مختلف مهم است. در خصوص مدرک پایان دوره علاوه بر گواهینامه رسمی گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن ما با سازمان فنی و حرفه ای در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم پس از پایان آموزش به دانشجویان مدرک مورد تایید فنی حرفه ای اعطا کنیم. همچنین نهاد جهاد دانشگاهی نیز یکی دیگر از مراجع علمی معتبر است که در گواهینامه پایان دوره برای دانشجویان ما صادر خواهد کرد.

نحوه پرداخت و شرایط آن به انتخاب دانشجویان است. تقسیط شهریه با فرمول زیر برای همه افراد امکان پذیر است. کل مبلغ شهریه را بر تعداد جلسات تقسیم کنید تا تعداد و مبلغ پرداخت شهریه شما مشخص شود. شما می توانید سه جلسه ابتدایی را در جلسه چهارم پرداخت کنید.

تمامی افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانند در تمامی دوره ها و آموزش های گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن شرکت کرده و یا استفاده کنند. لازم به ذکر است بر اساس اصول رازداری و شرایط مندرج در بخش حریم خصوصی کاربران اطلاعات دانشجویان و نحوه ثبت نام آنها در هیچ بخشی از مستندات عمومی سایت درج نخواهد شد و حتی اساتید و کارشناسان سایت نیز در جریان اطلاعات خصوصی دانشجویان و شرایط ثبت نام و پرداخت آنان نخواهند بود. علاوه بر افراد تحت پوشش نهادهای مذکور هر دانشجو می تواند با ارسال درخواست کتبی متناسب با وضعیت مالی و توان پرداختی که دارد شهریه خود را پرداخت کند. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما ارتباط بگیرید. آنچه که مسلم است هیچ کس به خاطر شرایط مالی از یادگیری محروم نخواهد شد.

گروه فرهنگ و تمدن به نفر برگزیده هر دوره جایزه ویژه ای می دهد و آن اینکه شرایط پیاده سازی کسب و کار نفر نخست دوره آموزشی را فراهم می کند. شما یک سایت + اپلیکیشن موبایل نسخه آیفون و اندروید در اختیار خواهید داشت. ما کسب و کارتان را ایجاد سایتتان را سئو و سه پروژه با ارزش ریالی دو برابر کل مبلغ شهریه دوره به شما واگذار می کند. دستمزد پروژه ها بر اساس پیشرفت کار در سه قسط به فرد برگزیده پرداخت می شود. یک سوم در ابتدا و مابقی پس از اتمام و تحویل پروژه خواهد بود.

نفرات دوم و سوم در هر دوره آموزشی در گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن استخدام شده و قرارداد یکساله و حقوق و مزایای مکفی خواهند داشت.

سایر شرکت کنندگان در هر دوره آموزشی، حق شرکت در یک دوره آموزشی با ۸۰% تخفیف را خواهند داشت. همچنین افراد می توانند یک دانشجو با ۵۰% تخفیف معرفی کنند. در صورتی که دانشجو احساس کند نیاز به حضور مجدد در همان دوره داره هیچ هزینه ای جهت شرکت مجدد از او دریافت نخواهد شد.