دوره جامع آموزش وردپرس

دوره آموزش وردپرس به شما می‌آموزد که بدون نیاز به برنامه نویسی یا حتی یک خط کد نویسی یک وب سایت یا یک فروشگاه اینترنتی با امکانات فوق حرفه ای و قدرتمند با توجه به ایده و علاقمندی و کسب و کار خود راه‌اندازی و مدیریت کنید و آن را به درآمد بالایی برسانید.

در دوره کامل آموزش وردپرس تمام جزئیات نصب، اجرا، مدیریت، سئو و امنیت یک سایت وردپرس بصورت کاملا عملی آموزش داده می‌شود تا هر کسی بعد از اتمام این دوره بتواند سایت خود را راه‌اندازی و مدیریت و از آن کسب درآمد کند.

آموزش وردپرس از صفر تا صد یکی از بهترین و کامل‌ترین دوره‌ها در حوزه راه‌اندازی سایت با وردپرس است که شما پس از گذراندن این دوره به‌راحتی بدون کدنویسی می‌توانید هر نوع وب سایت وردپرسی مثل: خبری، شخصی، شرکتی، خدماتی، فروشگاهی، همکاری در فروش و غیره … را راه‌اندازی و کسب درآمد نمایید.

آیا می‌خواهید یک سایت وردپرس را به شیوه درست راه‌اندازی کنید؟ ما می‌دانیم که راه‌اندازی سایت می‌تواند به خصوص هنگامی که شما اطلاعات کافی از وردپرس و مباحث فنی و تخصصی آن ندارید، یک فکر وحشتناک باشد.

در آموزش وردپرس از صفر تا صد ما از صفر و بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای طراحی سایت با وردپرس را به شما میاموزیم و با توجه به کارگاهی بودن کلاس وردپرس، شما گام به گام سایت خود را طراحی خواهید کرد و در پایان دوره نیز می‌توانید از آن رونمایی کنید.

همانطور که اشاره شد یادگیری وردپرس برای تمام افرادی که در دیجیتال مارکتینگ قدم گذاشته اند، لازم و ضروری است از این را قصد داریم با برگزاری کلاس آموزش صفر تا صد وردپرس در این امر با شما سهیم باشیم.

چرا آموزش وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای کاملاً رایگان و در عین حال حرفه‌ای است که به کمک آن هر کسی در هر کجای جهان، می‌تواند هر گونه وب سایت با بی نهایت امکانات طراحی کند، وردپرس توانسته محیطی را در اختیار شما قرار دهد که بدون نیاز به کدنویسی و دانش برنامه نویسی بتوانید وب سایت خودتان یا دیگران را طراحی کنید.

امروزه در ایران و جهان، راه‌اندازی کسب و کار آنلاین، قسمت جدایی ناپذیر هر شغلی شده است. پس اگر میخواهید تخصصی یادبگیرید که در دنیای جدید کسب و کارها محبوب و توانمند باشید باید بر روی اصول راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی مسلط شوید. راه‌اندازی کسب و کار آنلاین فقط طراحی سایت نیست، بلکه اولین قدم آن طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی است. کسب جایگاه خوب و بازدیدکننده از گوگل و ایمن سازی وبسایت برای جلوگیری از هک شدن قدم‌های بعدی هستند که باید بصورت تخصصی و حرفه ای آنها را فرا گرفت.

 • آیا دوست دارید تخصص‌هایی یادبگیرید که در ایران و خارج از ایران از آن کسب‌درآمد نمائید؟
 • آیا دوست دارید ایده‌های درون ذهنتان را خودتان (بدون پرداختن هیچ هزینه‌ای به شخصی) تبدیل به کسب و کار اینترنتی نمائید؟
 • آیا دوست دارید علاوه بر اینکه یادبگیرید چگونه سایت و فروشگاه اینترنتی دلخواه خودتان و افراد دیگر را بسازید، یادبگیرید که چگونه بازدید آن را افزایش دهید؟
 • آیا دوست دارید یاد بگیرید که چگونه امنیت وب سایت وردپرسی خود را افزایش دهید؟

پس تصمیم بگیرید یک‌بار برای همیشه راه‌اندازی سایت با وردپرس را اصولی و حرفه ای یادبگیرید تا بتوانید هر چقدر که میخواهید برای خود و هرشخص دیگری (شرکای تجاری یا مشتریان خود) وبسایت و فروشگاه‌های اینترنتی پربازده، راه‌اندازی نمائید.

در دوره آموزش وردپرس چه چیزی خواهیم آموخت؟

در دوره آموزش وردپرس نصب اصولی وردپرس با رعایت نکات امنیتی، مدیریت و تنظیمات پیشرفته و کامل وردپرس، سفارشی سازی کردن ظاهر سایت خود با استفاده از تم‌ها یا همان قالب‌ها و چگونگی گسترش قابلیت‌های وردپرس با استفاده از پلاگین‌ها یا همان افزونه‌های معروف وردپرس، مدیریت کاربران، امنیت وردپرس و ترغیب خوانندگان در سایت خود را فراخواهید گرفت.

 شما میتوانید در اواسط یا در انتهای دوره با مباحثی که آنها را فراگرفتید هر نوع وب سایت وردپرسی مثل: خبری، شخصی، شرکتی، خدماتی، فروشگاهی، همکاری در فروش و غیره … را راه‌اندازی و کسب درآمد نمایید.

در این دوره آموزشی نکاتی را به شما آموزش خواهیم داد که در راه‌اندازی یک وب سایت قدرتمند و افزایش بازدید و کسب درآمد بسیار بسیار تاثیرگذار هستند که کمتر کسی به آنها اهمیت می‌دهد که البته بخاطر عدم آگاهی و اطلاعات صحیح در این زمینه است.

آموختن طراحی سایت با وردپرس می‌تواند به روش‌های مختلفی برای شما درآمدزایی داشته باشد. شما می‌توانید در بخش‌های مختلفی شروع به کار کنید. از جمله می‌توانید برای خودتان سایت بسازید و محصول یا خدمتی را بفروشید. نیز می‌توانید برای دیگران وبسایت طراحی کنید و از آنها بابت طراحی سایت و پشتیبانی پول دریافت کنید، وقتی طراحی سایت یاد بگیرید استخدام شما در شرکت‌های مختلفی راحت تر شکل می‌گیرد.

آیا برای شرکت در کلاس آموزش وردپرس نیازی به داشتن دانش قبلی از وردپرس است؟

شرکت در کلاس آموزش وردپرس نیازی به هیچ زمینه و دانشی ندارد چرا که تمامی مباحث از پایه آموزش داده خواهد شد. اما دو شرط برای شرکت در این دوره وجود دارد.

اولین شرط:

 این است که هدف داشته باشید، یعنی یک ایده، بعنوان مثال من کسب و کاری را در خارج از کشور یا داخل ایران دیدم که این نقص‌ها را داره ولی من میخوام نسخه بهتر اون کسب و کار را راه‌اندازی کنم. پس اولین شرط داشتن یک هدف است.

شرط دوم:

شرط دوم زمانه، بعضی‌ها هدف دارند ایده دارند ولی زمان ندارند، جلسات را نصفه نیمه میان، غیبت میکنند، تمرین هاشونو انجام نمیدن، ما بر روی تمرین‌هایی که به شما میگیم باید انجام بدید حساس هستیم چون هر جلسه ما تمرین‌های شما را چک می‌کنیم.

اگر وقت نداشته باشید و کارهاتون را انجام ندهید همش ناراحت هستید و میگید من عقب افتادم این هفته نرسیدم هفته بعد انجام میدم اینطوری کارها روی هم انباشه میشه و اون نتیجه ای که میخواهین را نمیگیرید و از این وضعیت ناراحت میشید، وقتی میخواهید یه کار جدیدی را شروع کنید باید یه زمان جدا را بهش اختصاص بدید، پس باید یه زمان آزاد هم داشته باشید.

سایت وردپرس خود را منتشر و رتبه بندی کنید

با استفاده از وردپرس نه تنها میتوانید وب سایت خود را به آسانی راه‌اندازی کنید بلکه میتوانید آنرا در موتورهای جستجوی معروف منتشر نمایید. نیز ما در دوره آموزش وردپرس به شما نشان میدهیم که چگونه پست‌ها و محتواهای تولید شده در وب سایت خود را برای اهداف بالاتر در موتور جستجوی گوگل برای کسب رتبه گسترش دهید.

همراه با فایل‌های آموزشی

همراه با ارائه مدرک

آموزش پروژه محور ساخت یک وبسایت و فروشگاه اینترنتی

جامع ترین دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس (کاملا عملی و از صفر تا صد)

مخاطبین دوره آموزش وردپرس چه افرادی هستند؟

دسته اول افرادی که قبلا وب سایت داشتند ولی به نتیجه مطلوبی نرسیدند یا سایتشون توسط شخص دیگری راه‌اندازی شده حال میخوان تغییرات دلخواه خود را داخل وب سایتشون ایجاد کنند که دسترسی به اون شخص ندارند و حتی خودشان هم بصورت کامل بر روی مدیریت وب سایتشان مسلط نیستند. پس دسته اول افرادی هستند که قصد دارند مدیریت وب سایتشان را خودشان در دست بگیرند.

دسته دوم افرادی که ایده‌های جدیدی دارند، ایده‌های زیادی هست که میتونیم اونها را اینترنتی کنیم و درآمد بالایی داشته باشیم. پس دسته دوم افرادی هستند که ایده‌های کسب و کاری اینترنتی دارند و میخواهند خودشان اون ایده را اجرا کنند.

دسته سوم افرادی که صاحب کسب و کار هستند البته یک کسب و کار سنتی در دنیای واقعی ولی تصمیم گرفتند کسب و کارشون را با راه‌اندازی یک وب سایت بهبود بدن و درآمدشون را چند برابر کنند.

داشتن یک وب سایت فقط برای این نیست که موبایل و تبلت و غیره بفروشیم بلکه هر کسب و کاری میتونه یک وب سایت داشته باشه و از اون درآمدزایی کنه.

آموزش وردپرس مناسب چه افرادی است؟

 • شرکت در دوره آموزش وردپرس فقط مختص دانشجویان رشته کامپیوتر نیست.
 • همه دانشجویان در هر رشته ای که به طراحی سایت با وردپرس علاقه دارند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
 • آن دسته از افرادی که می‌خواهند در مدت زمانی کوتاه بدون نیاز به دانش برنامه نویسی وب، وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنند.
 • افرادی که دوست دارند از طریق طراحی سایت کسب درآمد کنند.
 • کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی دارند و می‌خواهند سایت خودشان را حرفه‌ای بسازند.
 • تمام افرادی که میخواهند سایت شخصی و شرکتی و انواع سایت‌های ممکن را خودشان طراحی کنند.
 • بانوان خانه داری که به دنبال کاری بی دردسر، جذاب و پردرآمد هستند.
 • افرادی که می‌خواهند طراحی سایت را به صورت عملی و پروژه ای یاد بگیرند.
 • افرادی که میخواهد وردپرس را بر اساس نیاز بازار کار یاد بگیرند و وارد بازار کار حرفه ای وردپرس شوند.
 • افرادی که برای یادگیری خود ارزش قائلند.

پس اگر شما هم میخواهید بدون اتلاف وقت و بصورت کاملا حرفه ای و بدون نیاز به منابع دیگری یک متخصص حرفه ای وردپرس باشید همین‌الان یادگیری را شروع کنید.

آموزش وردپرس مناسب چه افرادی نمی باشد؟

 • کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند.
 • کسانی که دوست دارند هزینه‌های گزافی بابت طراحی و راه‌اندازی سایت یا ایجاد یک سفارشی‌سازی جزئی در وب سایتشان، پرداخت کنند.
 • آن دسته از افرادی که فکر میکنند همه چیز وردپرس را که از نصب وردپرس بصورت ایمن گرفته تا مباحث امنیت و سئو وردپرس کامل و حرفه ای بلد هستند ولی آیا واقعا همین طور است؟ افراد بسیاری زیادی این ادعا را میکنند در حالیکه مباحث بسیار مهم و کاربردی را نادیده میگیرند و از آنها بی اطلاع هستند.
 • آن دسته از افرادی که خود را در امر یادگیری باور ندارند.

اهداف آموزش طراحی سایت با وردپرس

 • استفاده سریع از وردپرس برای ایجاد وب سایتی بسیار خوب
 • انتخاب از میان هزاران تم و سفارشی کردن آنها برای ایجاد یک سایت منحصر به فرد و سودآور
 • کنترل و مدیریت سئو سایت

دلیل محبوبیت وردپرس چیست؟

هر روز افراد زیادی به یادگیری وردپرس علاقمند میشن، به این دلیل که وردپرس تبدیل به محبوبترین ابزار برای طراحی و ساخت وب سایت در جهان شده است.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست، یعنی یک ابزاری است که با آن میتوانید در سریعترین زمان یک وب سایت یا یک فروشگاه اینترنتی کاملا حرفه ای بسازید و خدمات یا محصولاتتان را در اینترنت در دید عموم قرار بدید و کسب درآمد کنید.

وردپرس یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین سایت سازهای جهان است که شما به راحتی میتوایند آن را بر اساس نیاز خود توسعه و یا اتقاء دهید.

دلیل محبوبیت وردپرس رایگان بودن آن، بروزرسانی‌های مرتب، مدیریت بسیار راحت و از همه مهمتر دارا بودن سئو قوی اونه یعنی وب سایتی که با وردپرس راه‌اندازی شده، اگر اصول سئو وب سایت را رعایت کند به راحتی میتواند در موتورهای جستجو رتبه کسب کند.

جهت اطلاع از نحوه برگزاری دوره‌ها و نیز ثبت نام تماس بگیرید.

سرفصل‌های آموزش وردپرس

یک مدیر وب سایت باید کاملا با وردپرس و اجزای آن آشنا باشد و توانایی انجام هر تغییر و ارتقایی در آن را داشته باشد. در این دوره ما به آموزش صفر تا صد راه‌اندازی سایت با وردپرس می‌پردازیم که شامل سرفصل‌های ذیل است.

بخش اول: آشنایی با سرور و هاست

 • آشنایی اصولی و تخصصی با دامنه و هاست
 • نحوه انتخاب یک هاست مناسب
 • نحوه خرید و ثبت و فعال سازی دامنه و هاست
 • آموزش کار با سی پنل و دایرکت ادمین
 • آموزش ساخت ساب دامین
 • آموزش ایجاد دیتابیس
 • آموزش ساخت ایمیل بر روی دامنه سایت

پایان قسمت اول: شما قادر به انتخاب یک هاست مناسب و حرفه ای برای راه‌اندازی وب سایت مورد نظر خواهید بود و نیز تسلط کاملی بر نحوه کار با کنترل پنل‌های لینوکسی خواهید داشت.

بخش دوم: آموزش نصب و مدیریت وردپرس

 • آشنایی با ساختار فایل و پوشه‌های وردپرس
 • آموزش نصب وردپرس بر روی لوکال هاست
 • آموزش نصب وردپرس بر روی هاست دایراکت ادمین
 • آموزش تنظیمات اولیه نصب وردپرس
 • بدست آوردن کلمه عبور فراموش شده صفحه مدیریت وردپرس
 • آموزش تنظیمات کاربری و مهم وردپرس
 • آموزش نوشته‌ها و برگه‌ها (انتشار – حذف – ویرایش و …)
 • آموزش مدیریت دسته و برچسب ها
 • آموزش درج عکس، فایل صوتی و ویدیویی
 • آموزش مدیریت تمامی قسمت‌های وردپرس

پایان جلسه دوم : شما تسلط کاملی بر روی وردپرس پیدا خواهید کرد که شامل نصب حرفه ای و اصولی وردپرس و نیز نحوه کار با وردپرس و مدیریت کامل وردپرس میباشد.

بخش سوم: بررسی ساختار قالب و آموزش نصب قالب وردپرس

 • نحوه انتخاب یک قالب مناسب
 • بررسی تخصصی فایل‌های پوسته‌ها (قالب ها)
 • آمورش نصب اصولی و تخصصی پوسته‌ها (قالب ها) در وردپرس
 • معرفی امکانات یک قالب
 • آموزش انجام تنظیمات، پیکربندی و تغییرات در قالب‌های نصب شده
 • آموزش ویرایش پوسته‌ها به صورت دلخواه در وردپرس
 • آموزش کار با ابزارک‌ها و سفارشی سازی آنها
 • آموزش ساخت فهرست (منوها) بصورت حرفه ای در وردپرس
 • آموزش کار با ابزارک‌ها / Widgets
 • آموزش ساخت یک اسلاید شوی حرفه ای در وردپرس
 • آموزش شخصی سازی پوسته‌ها به صورت دلخواه در وردپرس
 • آموزش ساخت صفحات دلخواه بدون برنامه نویسی
 • آموزش ساخت یک اسلاید شوی حرفه ای در وردپرس
 • آموزش حرفه ای کردن ویرایشگر متن وردپرس

پایان جلسه سوم: با ارائه قالب اورجینال و حرفه ای شما تسلط کاملی در نصب انواع قالب‌های وردپرس خواهید داشت و در این قسمت شما یک وب سایت شرکتی – خبری – شخصی و … راه‌اندازی خواهید کرد.

بخش چهارم: افزونه‌ها و آموزش نصب افزونه در وردپرس

 • معرفی افزونه‌های بسیار کاربردی و مهم وردپرس
 • آموزش نصب تخصصی و کار با افزونه‌های بسیار حرفه ای و کاربردی
 • آموزش فعال و غیر فعال و پاک کردن افزونه ها
 • آموزش استفاده دلخواه از افزونه ها
 • آموزش استفاده از افزونه‌ها در وردپرس در مکان دلخواه
 • آموزش ایجاد سیستم تیکت و درخواست پشتیبانی آنلاین
 • آموزش ارسال مطالب سایت در تلگرام
 • آموزش تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن موبایل
 • آموزش افزایش سرعت بارگذاری وب سایت
 • آموزش ایجاد فونت‌های دلخواه برای وردپرس
 • آموزش کار با برخی از افزونه‌های بسیار حرفه ای و کاربردی

پایان جلسه چهارم : با ارائه برخی از افزونه‌های حرفه ای و کاربردی شما تسلط کاملی بر روی نصب افزونه خواهید داشت و در پایان این قسمت می‌ توانید با کمک افزونه‌های کاربردی قالب وردپرس راه‌اندازی شده را حرفه ای تر کنید.

بخش پنجم: مدیریت کاربران

 • مدیریت کاربران سایت
 • انواع نقش کاربری در وردپرس و سطوح دسترسی آنها
 • افزودن کاربر
 • تعیین و یا تغییر نقش‌های کاربری در وردپرس

بخش ششم: نظرات در وردپرس

 • مدیریت نظرات در وردپرس
 • تنظیم رفتار پیش فرض برای نظرات
 • تغییر نظرات پیش فرض وردپرس به یک نظرات حرفه ای
 • آموزش نحوه جلوگیری از ارسال نظرات اسپم در وردپرس

بخش هفتم: فروشگاه اینترنتی

 • آموزش راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی با تمامی امکانات لازم
 • آموزش پیکربندی و تنظیمات فروشگاه اینترنتی
 • آشنایی با درگاه‌های پرداخت و اعمال تنظیمات درگاه پرداخت
 • آموزش نصب و راه‌اندازی درگاه پرداخت اینترنتی (بانک ملت و …)
 • آموزش کار با حلقه‌های ترجمه
 • ایجاد یک محصول بهمراه تنظیمات لازم
 • ایجاد انواع تخفیفات برای خرید محصولات
 • ایجاد فروشگاه محتوا در سایت (فعال شدن لینک دانلود پس از پرداخت)
 • آموزش ساخت فروشگاه محصولات دانلودی فروش فایل
 • آموزش نحوه اضافه کردن قابلیت چند فروشندگی
 • نحوه ارسال گزارش خرید‌ها به تلگرام
 • ایجاد پیشنهاد شگفت انگیز و تخفیفات گروهی
 • آموزش افزودن رزرو آنلاین به فروشگاه

در پایان جلسه هفتم: در این جلسه شما یک فروشگاه اینترنتی با امکان پرداخت آنلاین و بصورت کامل راه‌اندازی خواهید کرد.

بخش هشتم: سئو وردپرس

 • آموزش سئو حرفه ای وردپرس
 • راه کارهای کسب رتبه برتر در گوگل
 • معرفی افزونه‌های حرفه ای سئو وردپرس
 • آموزش کار با افزونه حرفه ای سئو
 • آموزش تنظیمات تخصصی افزونه سئو در وردپرس
 • ارتباط وب سایت با موتورهای جستجوگر
 • آموزش سئو فروشگاه اینترنتی وردپرس
 • آموزش ستاره دار کردن مطالب در گوگل

پایان جلسه هشتم: در پایان این جلسه شما قادر خواهید بود که یک وب سایت با رعایت اصول سئو راه‌اندازی نمایید.

بخش نهم: آموزش امنیت وردپرس

 • آموزش امنیت وردپرس
 • آموزش ایمن سازی بستر وردپرس
 • آموزش تغییر نام فولدر‌ها و ایجاد امنیت در بستر وردپرس
 • آموزش تغییر ساختار جداول در دیتابیس برای بالا بردن امنیت وردپرس
 • آموزش جلوگیری از هک در وردپرس
 • آموزش مخفی سازی نام و نشان وردپرس
 • تنظیمات امنیتی فایل‌ها
 • شناسایی فعالیت‌های مخرب روی سایت وردپرسی

پایان جلسه نهم: در پایان این جلسه شما قادر به برقراری امنیت وردپرس خود در سطح بسیار بالایی خواهید بود.

بخش دهم: آموزش رفع مشکلات وردپرس و بکاپ گیری

 • آموزش برطرف کردن خطاهای رایج و مهم در وردپرس
 • آموزش نحوه بروز رسانی وردپرس
 • آموزش بروز رسانی قالب وردپرس
 • آموزش بروز رسانی افزونه‌های وردپرس
 • روش‌های تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس بصورت کامل
 • آموزش بکاپ گرفتن از وردپرس
 • گرفتن نسخه پشتیبان از فایل‌ها و پایگاه داده
 • نحوه بازیابی نسخه پشتیبان وردپرس در لوکال و هاست
 • آموزش ساخت بسته نصبی وردپرس و قالب

پایان جلسه دهم: شما قادر به تهیه انواع نسخه پشتیبان از وردپرس – قالب – افزونه و دیتابیس و نیز بازیابی آنها در کمترین زمان خواهید بود.

پایان دوره: راه‌اندازی چندین وب سایت خبری – شخصی – فروشگاهی و … توسط دانشجویان

سخن پایانی

توجه داشته باشید دانشپذیرانی که به خوبی مباحث را یاد بگیرند و در پایان دوره آموزش وردپرس یا بعد از اتمام دوره بتوانند کسب و کار خود را راه‌اندازی نمایند و به دست آورد برسند ما آنها را به بازار کار معرفی خواهیم کرد این یک فرصت استثنایی برای افزایش قدرت وب سایت شما است.

ما دنبال افرادی هستیم که دنبال پیشرفت و کسب درآمد بالای اینترنتی هستند و برای رسیدن به این موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ کنند.

پس توصیه می‌کنیم اگر هدف، ایده، رویا و زمان کافی دارید این فرصت را از دست ندید و حتما برای ثبت نام در دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس اقدام نمایید.

سوالات متداول

وردپرس چیست؟

بهترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در دنیا وردپرس هست که امنیت بسیار بالایی دارد و به‌صورتی برنامه‌نویسی شده که باعث افزایش سئو سایت شما می‌شود یعنی سایت شما در نتایج گوگل در اولویت قرار می‌گیرد. شما می‌تونید برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی بدون نیاز به داشتن مهارت برنامه‌نویسی و یا پرداخت هزینه به برنامه‌نویس‌ها، از این سیستم استفاده کنید.

دوره آموزش وردپرس مناسب چه افرادی است؟

دوره آموزش وردپرس مناسب مدیران، صاحبان کسب و کار و به تمامی افرادی که قصد دارند در این زمینه به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوند توصیه می‌شود. آموزش طراحی سایت با وردپرس فرصت مناسبی برای افزایش موفقیت روز افزون شما در روند رشد شغلتان است.

پیش نیاز شرکت در دوره آموزش وردپرس چیست ؟

شما در این دوره آموزشی به هیچ پیش نیازی ندارید در واقع لازم نیست برنامه نویسی بلد باشید اما اشنایی مقدماتی با کامپیوتر و یا گوشی هوشمند در حد نصب برنامه و اپلیکشن که کار ساده ای هم هست ضروری است. چنانچه شما بلد هستید ایمیل بسازید یعنی شرایط کامل و خوبی دارید.

در پایان دوره آموزش وردپرس چه تخصص‌هایی خواهم داشت؟

در پایان دوره آموزش وردپرس شما به خوبی به صفر تا صد ساخت یک وب سایت یا یک فروشگاه اینترنتی بر اساس نیاز‌های روز و نیز به امنیت وردپرس و افزونه‌های معروف وردپرس مسلط خواهید شد و چگونگی کار با آنها را فرا خواهید گرفت.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش وردپرس چیست؟

در اختیار داشتن لپ تاپ الزامی است. برای طراحی سایت با موبایل می‌ بایست در دوره طراحی سایت با موبایل شرکت کنید.

با توجه به شرایط کنونی (ویروس کرونا) دوره آموزش وردپرس به چه صورت برگزار می‌شود ؟

دوره آموزش وردپرس د اهواز به صورت حضوری برگزار می‌ گردد که با توجه به شرایط کنونی دوره آموزش وردپرس تا اطلاع ثانویه فقط بصورت غیرحضوری خواهد بود.

دوره غیرحضوری آموزش وردپرس به چه صورت برگزار می‌شود ؟

دوره غیرحضوری آموزش وردپرس دو جلسه در هفته برگزار می‌ گردد به این شکل که از مراحل تدریس استاد در تایم کلاس و هر جلسه فیلمبرداری می‌شود و بعد از اتمام هر جلسه فیلم آموزشی برای دوستان ارسال می‌شود .

در دوره غیرحضوری آموزش وردپرس رفع اشکال به چه صورت انجام می‌شود ؟

رفع اشکال بصورت غیرحضوری و آنلاین با استاد دوره هر هفته بمدت ۲ ساعت تا پایان دوره آموزشی انجام می‌شود .

شرح حال یک وبمستر هوشمند!

کاربران ایرانی بیش از هر چیزی به مدرسان حرفه‌ای آگاه به فنون تدریس نیاز دارند… به مهارت و توانایی اجرای پروژه با کیفیت پایدار

دنیای وردپرس؛ جهانی وسیع تر از صفر و یک که فقط صفر آن مطرح شد!… دنیای آدم کوتوله‌ها که معیارشان همیشه صفر است سود خود را در یاد ندادن دیدند و خلاصه شد آنچه که هست… دنیای کد نویسی پیشرفت‌های چشمگیری کرده اما وردپرس به این سادگی و اهمیت هنور برای خیلی‌ها دغدغه و مسئله است… آنهایی که می‌گویند روزی رویایی داشتند و امروز برای آن رویا اسم گذاشته‌اند!… حرفشان را باور کنیم؟… من فکر می‌کنم آنها در خواب هم نمی‌دیدند قرعه به نامشان بخورد!… شانس است دیگر! نه زحمتی می‌خواهد نه هنر و تخصص آنچنانی… میلیاردها تومان سالانه در دنیای وردپرس جابجا می‌شود… ما گلایه‌ای نداریم که سهم گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن از این ارقام صفر است… نه! … می گوییم باید اقلا صد تا سایت وردپرسی خوب بی نقص داشته باشیم؟ داریم؟… چرا نداریم؟… به نظر شما چه کسی مسول است… مسول اینهمه ظرفیت های وسیعی که وردپرس داشت و دارد ولی فارسی زبانان کمترین استفاده را از آن می‌برند؟… آقایان فقط به فکر فروش قالب و افزونه بودند و دنبال تکمیل کردن کارآموز که هی بیاییند و هی پلن بگیرند و هی پول بدهند و آخر سر هم بیاییند در گروه های وردپرسی در تلگرام پیام ارسال کنند که… من یکی از وبمستران هوشمندی هستم که تازه فارغ التحصیل شده‌ام و حالا آمده‌ام اینجا لطفا به من کمک کنید بتوانم سایت بسازم!… این گونه پرسش‌ها که نیازی به طرح هم ندارد بخوبی ضعف آموزشی و ناتوانی برندهای پیشرو در حوزه ورپرس را آشکار می کند که تازه ما بنا را بر این گذاشته ایم که ناتوانند و نه نابکار… اینهمه پول از کاربر بیچاره بگیرند قالب افزونه دوره پکیج… آخر هم نشود یک کسب و کار شش دانگ و واقعی ساخت و به پول رساند… البته می شود!… اما باید آموزش صحیح و اصولی اراپه شود… که نشده و نمی شود…به هر حال… ما اینجاییم تا شما سایت بسازید و از داشتن آن احساس ثروت کنید. سایت سازی فراتر از وردپرس است. که ما همه فوت و فن های آن را به شما خواهیم گفت.

با تشکر

کارگروه دوره های آموزش مهارت سایت لمفا