بانک قالب و افزونه

بطور کلی افزونه‌ها و قالب‌های وردپرسی به دو دسته کلی تقسیم می شوند؛ سالم و خراب! خراب‌ها که یا کار نمی‌کنند یا به نوعی بدافزار هستند؛ اما سالم ها یا پشتیبانی دارند یا ندارند؛ تفاوت قالب و افزونه‌هایی که در مارکت‌های ایرانی وجود دارد با توجه به شرایط خاص ایران، بحث تحریم‌ها و نیر قانون کپی‌رایت در بروزرسانی و پشتیبانی است. مسائل دیگر نظیر ترجمه اهمیت چندانی ندارند.

آنچه در این بخش به شما ارائه می‌شود دقیقا همانی است که در مارکت‌های ایرانی به فروش می‌رسد و هیچ تفاوتی ندارد تازه ما همه قالب و افزونه ها را قبل از ارائه تست با دقت تست می‌کنیم و امکان نصب از طریق پیشخوان وردپرس را فراهم می‌کنیم.

افزونه های پولی رایگان

این خدمات (دانلود رایگان قالب و افزونه وردپرس) در شرایطی که بسیاری از سایت‌ها و متولیان بحث وردپرس در ایران به فکر فروش بیشتر به مشتریان هستند، گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن با هدف حمایت از کسب و کارها و توسعه اشتغال و کارآفرینی به رایگان در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید قالب‌ها و افزونه‌های مورد نیاز خود را از طریق بخش نظرات درخواست دهید تا در فهرست تهیه ما قرار بگیرد و بتوانید از طریق همین بخش آنها را دانلود کنید. همچنین برای یادگیری نحوه نصب و استفاده از قالب ها و افزونه های فارسی و غیر فارسی آموزش هایی در دو بخش رایگان و حرفه ای در اختیار شما کاربران عزیز سایت لم فا قرار می گیرد.

چه قالب و افزونه‌ای نیاز دارید؟!

در بخش نظرات قالب یا افزونه مورد نیاز خود را درخواست دهید. لطفا برای طرح سوالات فنی و نکات آموزشی از صفحه مخصوص به هر قالب یا افزونه استفاده کنید. این بخش فقط مخصوص درخواست کاربران برای محصولات مورد نیاز آنهاست. همچنین برای دریافت خدمات بهتر در سایت ثبت نام کنید.

نصب قالب از پیشخوان وردپرس

برای آموزش نصب قالب های وردپرسی از طریق پیشخوان آموزش کوتاهی برای شما آماده کرده ایم که می توانید مشاهده کنید.

نصب قالب از هاست سی پنل

برای آموزش نصب قالب های وردپرسی از طریق هاست سی پنل آموزش کوتاهی برای شما آماده کرده ایم که می توانید مشاهده کنید.

نصب افزونه از پیشخوان

برای آموزش نصب افزونه های وردپرسی از طریق پیشخوان آموزش کوتاهی برای شما آماده کرده ایم که می توانید مشاهده کنید.

1. می_خواهید-خودتان-محتوا-تولید-کنید     

نصب افزونه از هاست سی پنل

برای آموزش نصب افزونه های وردپرسی از طریق هاست سی پنل آموزش کوتاهی برای شما آماده کرده ایم که می توانید مشاهده کنید.

2 دیدگاه در “دانلود قالب و افزونه وردپرس (رایگان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *