قیمت خدمات طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

قیمت ساخت سایت شرکتی

هزینه طراحی و ساخت سایت شرکتی 3.600.000 تومان است. برای اطلاع از ویژگی ها و شرایط و نیز زمان مورد نیاز برای انجام پروژه با ما تماس بگیرید.

قیمت ساخت سایت فروشگاهی

هزینه طراحی و ساخت سایت شرکتی 4.800.000 تومان است. برای اطلاع از ویژگی ها و شرایط و نیز زمان مورد نیاز برای انجام پروژه با ما تماس بگیرید.

قیمت طراحی و ساخت سایت جامع

هزینه طراحی و ساخت سایت شرکتی 14.300.000تومان است. برای اطلاع از ویژگی ها و شرایط و نیز زمان مورد نیاز برای انجام پروژه با ما تماس بگیرید.

قیمت خدمات تولید محتوای متنی

سئو با توجه به اهمیتی که در تولید محتوای متنی دارد بعنوان اساس این خدمات همواره مد نظر قرار داده می‌شود. آنچه تحت عنوان خدمات تولید محتوای متنی ارائه می شود کاملا سئو شده و مطابق قوانین و دستورالعمل های سئو و خوانایی متن است.

تالیف محتوای وبلاگی و مقالات

اگر شما نیاز به مقالات جذاب و کاربرپسند دارید این خدمات برای شما مناسب است. نوشتن مقاله برای سایت شما. نوشتن پست های مفید برای انتشار در سایت یا شبکه اجتماعی شما از جمله این خدمات است. هزینه هر کلمه متن مبلغ 650ریال معادل 65 تومان است. تعداد کلمات در این خدمات حداقل 1000کلمه است.

تالیف رپورتاژ آگهی

اگر متنی متفاوت و کاملا حرفه ای برای انتشار در سایت های دیگر می خواهید می باید از خدمات تالیف رپورتاژ آگهی ما استفاده کنید. رپورتاژ آگهی مبتنی بر اصول کپی رایتینگ تالیف می شود یعنی بر روی فروش تمرکز دارد و دنباله رو سیاست‌های بازاریابی محتوایی نیست. شما با صرف هزینه های معمولا بالا، فرصت انتشار مطلب در یک سایت معتبر با آمار بازدید بالا را فراهم می کنید.

متن رپورتاژ آگهی باید کاملا هوشمندانه باشد تا مخاطبانی که آن را مشاهده می کنند ترغیب شود به سایت شما بیایند و احیانا خرید کرده و به هر صورت نهایت اثر بخشی را داشته باشد.

همین مساله موجب شده است تا رپورناژ آگهی از متن و محتوای وبلاگی معمولی متفاوت باشد وگرنه در اصل تفاوت ساختاری وجود ندارد.

هزینه تالیف رپورتاژ آگهی 200 هزار تومان برای هر عنوان است. رپورتاژ آگهی معمولا تا 1200 کلمه طول متن دارد. اما شما می توانید تا 1500کلمه نیز تقاضا کنید. آنچه که مسلم است رپورتاژ آگهی با توجه به اینکه نیاز به سوژه خاص و ایده پردازی دارد بصورت موضوعی ارائه می شود نه کلمه ای

تالیف متن تبلیغاتی مبتنی بر کپی رایتینگ

ممکن است شما به متن های تبلیغاتی و یا اسم و عنوان برای کسب و کار و یا موضوع فعالیت خود داشته باشید. این خدمات با تکیه بر خلاقیت و دانش و تجربه کارشناسان و نویسندگان حرفه ای با تضمین ویرایش های مکرر تا حصول نتیجه مطلوب با قیمت هر پروژه 800هزار تومان به شما ارائه می‌شود.

بروزرسانی قیمت‌ها مهر ماه 1399