سایت لمفا مرکز خدمات توسعه وب و آموزش مهارت

نشانی وب‌سایت ما: https://lemfa.ir.

اطلاعاتی از شما نیاز نداریم

در بخش نظرات

اینکه فکر کنید وقتی در سایت ما عضو می شوید یا فعالیت دارید اطلاعات شما توسط ما دریافت و رویت می شود تصور صحیحی نیست اساسا سایت هایی که فعالیت سالمی دارند نیازی به اطلاعات شما ندارند. هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

به هر صورت این اطلاعات فنی برای شما مفید است که بدانید چه فرایندی اتفاق می افتد اما همانطور که گفته شد. اطلاعات شما نه تنها ضبط نمی شود بلکه ما با تمام توان بر حفط حریم خصوصی کاربرانمان کوشا هستیم. یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

در قسمت تصاویر

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

از طریق فرم ارتباط با ما

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی دیگر سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما برای راحتی خودتان!

وقتی شما در یک سایت حضور پیدا می کنید کوکی ها مرورگر شما را ثبت کرده و این یک فرایند کاملا فنی است و اطلاعاتی رویت یا جابجا نمی شود. این امر با هدف سادگی و سرعت ارتباط شما در دفعات بعدی که مراجعه می کنید معمولا در همه سایت ها صورت می گیرد و یک فرایند کاملا فنی محسوب می شود. اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

بررسی داده ها

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

هیچ فرد حقیقی یا حقوقی معمولا نمی تواند به اطلاعات سایر افراد که در سایتی ثبت نام کرده و یا خدمات دریافت می کنند دسترسی داشته باشد. همچنین کلیه استفاده های احتمالی از نظرات کاربران در بخش هایی نظیر دیدگاه مخاطبان و … با هماهنگی قبلی کاربر و اطلاع و کسب اجازه از وی انجام می شود.

الزامات قانونی

تنها در صورتی که از طریق مراجع قانونی ذیصطلاح تقاضای اطلاعت شود. پس از اطلاع رسانی و کسب تکلیف از کاربر اطلاعات عمومی وی در اختیار مرجع قانونی قرار داده می شود . فراموش نکنید ما اساسا اطلاعاتی از شما نداریم و نگه نمی داریم که بخواهیم به فرد یا مراجع قانونی اراپه کنیم. یعنی نیازی به نگهداری آن نداریم.

شما در هر لحظه می توانید حتی ایمیل و کاربری خود را نیز در سایت ما حذف نمایید.