ضرورتی برای کسب و کارها

خدمات فوق العاده سامانه پیامکی

سایت خودسامانه پیامکی به شما این امکان را می دهد که ثبت نام با موبایل را در سایت یا شبکه اجتماعی خود ایجاد کنید ارسال لایسنس داشته باشید همچنین شما می توانید هر تعداد پیامک تبلیغاتی که می خواهید به شماره های مختلف ارسال کنید.

ما بانک شماره به صورت اختصاصی از تمامی مشاغل در اختیار شما قرار می دهیم به عنوان مثال دندانپزشک ها معلم ها سوپر مارکتی ها و این یک امکان بی نظیر است که در اختیار شماست.

همچنین شما اس ام اس هایی که به دست کاربر نرسد را پرداخت نمی کنید در واقع اگر یک اس ام اس به مقصد نرسد هزینه آن به پنل شما باز می گردد.

از دیگر امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهیم امکان ارسال پیامک در ۵ ثانیه است یعنی به محض اینکه کاربر در سایت شما ثبت نام کرد زیر ۵ ثانیه پیامک لایسنسی تایید یا رمز عبور برای شما ارسال می شود و این برای مدیران سایت ها بسیار مسئله مهمی است.

ما با خطوط خدماتی که امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست افرادی که پیامک را در بلاک لیست خود قرار داده اند برای شما فراهم می کنیم استفاده از این قابلیت نیازمند ارائه ضمانت های لازم و سفته به اپراتورهای تلفن همراه است که ما همین کار را انجام داده ایم و شما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه یا ضمانت می توانید از طریق خطوط خدماتی پیامک ارسال کنید حتی به افرادی که دریافت پیامک را در بلک لیست خود قرار داده اند.

یکی دیگر از ویژگی‌های که شما در پنل اس ام اس در اختیار خواهید داشت امکان ارسال پیامک صوتی است شما یک فایل صوتی ارائه می کنید و با قیمتی بسیار ارزان برای تک تک کاربران مورد نظرتان ارسال می شود و روال کار به این صورت است که گوشی کاربر مورد نظر زنگ می خورد و پس از اینکه فرد تماس خود را جواب دهد پیام برای او پخش می‌شود.

در این قابلیت شما می توانید به همه خطوطی که پیامک و تماس را بلاک لیست کرده اند نیز پیامک صوتی ارسال کنید.

از دیگر قابلیت های این سامانه برگزاری مسابقه قرعه کشی نظرسنجی و دهها امکان فوق العاده دیگر است.

همچنین شما می توانید در یک موقعیت جغرافیایی خاص به افراد مشخص اس ام اس ارسال کنید همچنین شما می توانید از خطوط ابری و تلفن ثابت با هر پیش شماره که می خواهید استفاده کنید و سانترال داشته باشید تا کسب و کار شما کاملا حرفه ای و پیشرفته به نظر بیاید.

امکانات بسیار زیاد دیگری نیز در این سامانه وجود دارد که پس از عضویت شما از آن اطلاع کامل پیدا خواهد کرد.

از جمله امکان استفاده از خطوط ۱۵ رقمی دریافت پیامک رایگان و دائمی برای شما و همچنین امکان اعطای نمایندگی به دیگران که این خود یک درآمدزایی فوق‌العاده سودآور است می باشد.

همچنین شما می توانید نماینده ما باشید و خودتان به دیگران نمایندگی بفروشید و این به فعالیت و توانمندی شما برمی‌گردد که چقدر در این زمینه فعال باشید.

%۱۰۰

ارسال پیامک حتی به بلک لیست

%۱۰۰

نمایندگی مستقل بدون نام و نشانی از ما

%۱۰۰

بانک شماره به تفکیک مشاغل

%۱۰۰

بانک شماره به تفکیک استان و شهر

ریبرندینگ مستقل

شما نماینده مستقل خواهید بود و می توانید حتی مستقل از ما خودتان به دیگران پنل بفروشید و سود آن را دریافت کنید. بی نهایت نمایندگی می توانید ایجاد کنید و بابت آن هیچ مبلغی پراخت نمی‌کنید.

جامعه مخاطبان

چه کسانی پنل بخرند!؟

این یک ابزار بسیار ضروری است که برای دو قشر ضروری به نظر می رسد. یک افرادی که به دنیال کسب و کار و درآمد از اینترنت هستند و دیگری افرادی که کسب و کاری دارند و برای فروش کالا و خدمات خود به مشتری نیاز دارند و تبلیغات.

خدمات پیشرفته

برگزاری مسابقه؛ نظر سنجی و تلفن سانترال

بر اساس کد پستی

ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی

عضویت موبایلی

ارسال رمز عبور به موبایل ویژه سایت ها

امکانات ویژه

بانک مشاغل به تفکیک شهر

شما در هر زمینه ای فعالیت دارید به مشتریان خاص خودتان نیاز دارید اینکه برای افرادی که سر و کاری با شغل و محصولات شما ندارند وقت و هزینه بگذارید اصلا منطقی نیست. در سامانه اس ام اس لمفا شما به بانک مشاغل به تفکیک شهر و استان و نیز شغل و زمینه کاری مورد نظر دسترسی دارید. مثلا طراحان استان خورستان یا معلمان سراسر کشور یا صنف پوشاک گرایش کیف و کفش در استان اصفهان یا هر چیز دیگر که در پنل شما موجود و در دسترس شماست و می توانید فقط به آنها ارسال داشت باشید.

همه چیز سیستماتیک است

خودتان با مشاهده پنل متوجه خواهید شد که تمامی اقدامات بصورت خودکار و توسط سامانه رسمی اوپراتورهای کشور انحام می‌شود. مثلا وقتی شما یک درخواست ارسال اس ام اس ثبت می کند و هزار پیامک از پنل پیامکی لمفا ارسال می کنید. هزینه اس ام اس هایی که احیانا کاربران شماره را در بلک لیست گذاشته اند بصورت خودکار به حساب شما برگشت داده می شود.