آموزش جامع رسانه و محتوا

مهارت رسانه و محتوا

اینجا همه چیز برای شما فراهم است. اگر یک مدیر هستید، معلم، دانش‌‌‌‌‌‌آموز، سرباز، کارمند، یا… برای موفقیت به یادگیری مهارت‌‌‌ها نیاز دارید. ما به شما آموزش می‌دهیم و از شما پشتیبانی می‌کنیم.

آموزش مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از پرداخت شهریه، رمز ورود به کلاس برای شما ارسال می‌شود و می‌توانید آموزش را آغاز کنید.

بنیان فکری
قوانین و مقررات

معرفی محصولات

در این دوره‌ی آموزشی، شما مهارت‌های تولید محتوا، ساخت رسانه و بهینه‌سازی و مدیریت برند را فرا خواهید گرفت تا بتوانید فعالیت خود را (تجاری، تبیین، فردی و سازمانی) در دنیای مجازی برنامه‌ریزی کرده اجرا کنید و آن را توسعه دهید.

مجموعه ای از مهارت‌ها که در نهایت یک چیز را برای شما به ارمغان می‌آورد! فعالیت رسانه‌ای هدفمند و موثر

آنچه می‌آموزید در سه بخش دسته‌بندی می‌شود:

دربارهٔ تولید محتوا: تولید محتوای متنی، گرافیکی، ویدیویی و صوتی برای نوشتن و تولید مقالات و محتوای نوشتاری، طراحی گرافیک‌های مختلف برای شبکه‌های اجتماعی، تدوین فیلم و رسانه‌های اجتماعی، ساخت انواع پادکست و ضبط و تنظیم صدا.

دربارهٔ ساخت رسانه: طراحی و ساخت انواع پایگاه رسانه‌ای (مانند وبسایت، فروشگاه، خبرگزاری، آموزشگاه آنلاین، وبلاگ شخصی، وبسایت شرکتی، وبسایت سازمانی و غیره) با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس.

دربارهٔ بهینه‌سازی و توسعه: مهارت بهینه‌سازی محتوا و وبسایت برای موتورهای جستجو (SEO) جهت جذب مخاطبان، ارتقای رتبهٔ رسانه و برند شما در میان وبسایت‌های فعال در دنیای مجازی.

دلیل اصلی این مسئله را باید در بنیان فکری جنبش جستجو کنید. مواردی مانند تمایل به فعالیت مستقل، نبود انعطاف‌پذیری در فعالیت‌های گروهی و … با این حال، هدف ما این است که افراد قادر باشند فرایند رسانه‌ای خود را طراحی، اجرا و توسعه دهند. بدین منظور، نیاز به مهارت‌های مختلفی دارید که ما همگی آنها را در این دوره ارائه می‌دهیم تا مطمئن شویم که افراد برای به نتیجه رساندن فعالیت خود با مشکلات فنی یا برنامه‌ریزی مواجه نمی‌شوند.

خیر، جامع بودن آموزش‌ها به هیچ وجه به معنی خلاصه بودن یا محدودیت نیست، بلکه برعکس است. به عنوان مثال، در آموزش کلاسیک طراحی و گرافیک، شما فقط گرافیک را یاد می‌گیرید، اما در فرم شما علاوه بر مهارت‌های تخصصی گرافیک، ارتباط آن با ساخت وبسایت، نوشتن محتوا و فیلمسازی، رسانه و بطور کلی کاربردهای مختلف آن را نیز یاد می‌گیرید. بنابراین، حجم مطالب و کیفیت آن نه تنها کمتر نیست بلکه بیشتر و عمیق‌تر هم است و این آموزش به معنی واقعی کلمه جامع و کامل است.

این دوره آموزشی به روش تدریس پروژه محور و با تدریس هدفمند ارائه می‌شود. امکان پشتیبانی اختصاصی آنلاین و نامحدود و ارائه حمایت‌ها و تخفیف‌های واقعی نیز از ویژگی‌های این دوره است. همچنین، داوطلبان به منابع و ابزارهای پریمیوم رایگان دسترسی خواهند داشت و پس از پایان دوره، مدرک پایان دوره با تایید مراجع ذیربط به آنها اعطا می‌شود.

 • تدریس هدفمند
 • روش تدریس پروژه محور
 • پشتیبانی اختصاصی
 • حمایت‌ها و تخفیف‌ها
 • دسترسی به منابع، ابزارها و برنامه‌های پریمیوم به صورت رایگان
 • اعطای مدرک پایان دوره

بله، یکی از اهداف ما همین است. اگر شما به کار گروهی علاقه‌مند هستید، هر عضو از گروه می‌تواند با توجه به علاقه خود در شاخه مورد نظر شروع به یادگیری کند و پس از یادگیری، می‌توانید فعالیت مشترک را آغاز کنید. با خرید این آموزش، شما می‌توانید افرادی را جهت یادگیری معرفی کنید تا از پشتیبانی برخوردار شوند.

اغلب سازمان‌ها و ادارات دولتی، به خصوص نهادهای اجتماعی، فرهنگی و مذهبی، می‌توانند از این آموزش‌ها برای ارتقای دانش کارمندان و افزایش اثربخشی فعالیت‌های خود استفاده کنند. به عنوان مثال، یک شهردار آگاه و مسئولیت‌شناس ممکن است از پرسنل روابط عمومی خود بخواهد تا در این دوره شرکت کنند و مهارت‌های لازم را یاد بگیرند، سپس با حمایت کارشناسان ما، یک پروژه هدفمند را آغاز و توسعه دهند که این خود یک کار اصولی و نتیجه بخش در حوزه جهاد تبیین است و یک اقدام بنیادین در توسعه فرهنگ و دانش رسانه در کشور خواهد بود.

هیئات مذهبی و تشکل‌های مردمی می‌توانند از این فرصت برای آغاز فعالیتی موثر و هدفمند استفاده نمایند. کافیست اعضا یک هیئت مذهبی یا موسسه فرهنگی به صورت گروهی یا فردی به این جنبش بپیوندند تا بتوانند در حوزه فعالیت‌های خود یک کار اصولی و تأثیرگذار را بنیان‌گذاری و اجرا کنند.

به عنوان مثال، یک مجموعه فرهنگی می‌تواند اعضای خود را در زمینه مدیریت رسانه، مهارت‌های ارتباطی، برنامه‌ریزی رویدادها و سایر مهارت‌های مورد نیاز آموزش دهد. چند عضو یک موسسه یا هیئت مذهبی می‌توانند در کنار هم فعالیت جدی و موثری را در سطح کشوری یا جهانی آغاز و آن را توسعه دهند. آنچه که مسلم است ما بهترین ایده‌ها و راهکارهای موجود را برای رسیدن به اهداف ارزشمند این مجموعه‌ها در اختیارشان قرار خواهیم داد.

همه علاقمندان به رسانه و کنشگران عرصه تبیین و توسعه محتوا مخاطبان مهم فرم هستند. با این‌حال به جهت اهمیت برخی مشاغل همچون تدریس، معلمان از مخاطبان بسیار مهم ما محسوب می‌گردند.

در حالت ایده‌آل، شما به یک کامپیوتر متوسط یا لپ‌تاپ، یک گوشی هوشمند، و تجهیزات جانبی مانند هدفون، میکروفون، کابل و اتصالات مربوطه نیاز خواهید داشت. اما با یک تلفن همراه به تنهایی نیز می‌توانید در این آموزش شرکت کرده و آموزش خود را پیش ببرید. همچنین، به اینترنت و برنامه‌ عبور از تحریم نیز احتیاج دارید.

توانایی کار با ویندوز به عنوان یک کاربر معمولی و نیز استفاده از گوشی هوشمند در حدی که بتوانید ایمیل بسازید و از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید، ضروری است. اما مهمتر از همه چیز، انگیزه و تصمیم شما برای تغییر، توسعه و اثربخشی ضروری به نظر می‌رسد.

خیر، اغلب نرم‌افزارها، اپلیکیشن‌ها، ابزارها و منابع پس از عضویت به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند. البته، در صورت نیاز به تهیه امکانات خاص یا دسترسی‌های فوق‌العاده‌ای که نیاز به پرداخت هزینه دارد، مراتب از طریق اخبار سایت در آکادمی لمفا به اطلاع شما خواهد رسید.

 • در رسانه و مهارت‌های تولید محتوا، سئو، مجتبی کیانپور
 • در فیلم‌سازی و جلوه‌های ویژه، مهیار شهنازی‌پور
 • در صدا آهنگسازی و موسیقی، حامد مقرب
 • در هوش مصنوعی و برنامه‌نویسی، محمد داداش‌زاده

با سال‌ها تجربه مفید، دانش تخصصی بروز و انگیزه‌ای بالا، از شما حمایت می‌کنند.

روش تدریس

چرا این دوره مهم است

این بخش در دست تحقیق و پژوهش است و بزودی بازسازی و تکمیل خواهد شد. شما در حال مشاهده نسخه مقدماتی سایت هستید. این بخش در دست تحقیق و پژوهش است و بزودی بازسازی و تکمیل خواهد شد. شما در حال مشاهده نسخه مقدماتی سایت هستید.

این بخش در دست تحقیق و پژوهش است و بزودی بازسازی و تکمیل خواهد شد. شما در حال مشاهده نسخه مقدماتی سایت هستید.

معرفی کلی

 • عنوان: مهارت تولید محتوا و توسعه رسانه فرم۱
 • مجری: آکادمی لمفا، جنبش محتوایی فرم
 • شامد: ۲-۰-۶۵-۷۷۶۳۸۵-۱-۱
 • ویژگی: علمی کاربردی، پشتیبانی اجرایی
 • آموزش‌ها: متن، گرافیگ، ویدیو، صدا، سئو، وردپرس، سواد رسانه

امکان مناسب سازی آموزش‌ها برای سازمان‌ها شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی وجود دارد. همچنین شما می‌توانید محصولات آموزشی را با چاپ نفیس بصورت فیزیکی درخواست دهید.

  1 دیدگاه برای “دوره‌های آموزشی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *