جنبش آموزشی فرم

ثبت نام در دوره‌های مهارت رسانه و محتوا

اینجا همه چیز برای شما فراهم است. اگر یک مدیر هستید، معلم، دانش‌‌‌‌‌‌آموز، سرباز، کارمند، یا… برای موفقیت و اثربخشی به یادگیری مهارت‌‌‌ها نیاز دارید. ما به شما اموزش می‌دهیم و از شما پشتیبانی می‌کنیم. 

 

 • نام محصول: دوره آموزشی تولید محتوا و توسعه رسانه
 • مجری: آکادمی لمفا، مرکز مهارت ایرانیان
 • شماره مجوز سایت: ۲-۰-۶۵-۷۷۶۳۸۵-۱-۱
 • نام کمپین: جنبش محتوایی فرم
 • تاریخ برگزاری: پاییز ۱۴۰۲
 • شاخه‌های آموزشی: متن، گرافیگ، ویدیو، صدا، سئو، وردپرس، فلاتر، سواد رسانه

 

دنبال چه آموزشی هستید؟

روی آموزش مورد نظرتان کلیک کنید و پس از بررسی ثبت نام کنید.

 معلمان: این دوره برای معلمان و مربیان به صرفه‌جویی بسیار زیادی در زمان، انرژی و هزینه خواهد انجامید و به آنها کمک می‌کند تا به بهترینشکل ممکن مهارت‌های آموزشی خود را تقویت کنند و به روش‌های به‌روز و کارآمدی در آموزش دست پیدا کنند.

 دانشجویان: این دوره برای دانشجویانی که علاقه‌مند به حوزه آموزش هستند، بسیار مناسب است. با شرکت در این دوره، دانشجویان می‌توانند به دست آوردن مهارت‌های آموزشی و ارتقاء دانش خود در این زمینه کمک کنند و در آینده به‌عنوان مربیان و معلمان موفق فعالیت کنند.

 کارآفرینان و مدیران: این دوره برای کارآفرینان و مدیرانی که در حوزه آموزش فعالیت می‌کنند، مناسب است. با شرکت در این دوره، آنها می‌توانند به بهبود روش‌های آموزشی و ارتقاء کیفیت آموزش در سازمان خود کمک کنند و در نتیجه به بهبود کسب‌وکار و افزایش بهره‌وری دست پیدا کنند.

چشم انداز کلان این دوره، آموزش مهارت‌های حرفه‌ای به افراد موثر و فعال در حوزه آموزش برای توسعه آموزش همگانی است. همچنین، این دوره به سازمان‌ها، موسسات و مجموعه‌ها در سطوح مختلف، به عنوان یک مدل اجرایی کارآمد و موثر در زمینه آموزش و کسب و کار توصیه می‌شود. پژوهش‌های مرتبط با آسیب شناسی و تحلیل چالش‌ها و معضلات فرهنگی موثر در اصل بنیادین آموزش نیز در دستور کار این دوره قرار دارد.

چشم انداز اجرایی

تلاش می‌کنیم که این طرح با همکاری و حمایت همه دلسوزان و دغدغه‌مندان ملک و ملت تا پایان سال جای بتواند ۱۰۰۰ نفر رد در شاخه های مختلف به افرادی توانند و ماهر با فکر زیبا و اندیشه روشن بدل کند. تا هر کدام به روشنگری و تبلیغ و ترویج فرهنگ ناب تفکر و تعمیق و ارزش‌‌های والای انسانی همت گماشته و در توسعه فرهنگی و محتوایی جامعه ایفای نقش کنند.

پس از پایان دوره و موفقیت در آزمون، مدرک مورد تایید از سوی نهادهای قانونی و مجامع دانشگاهی به تمامی داوطلبان اعطا خواهد شد.

 • تکامل فرم ثبت نام
 • پرداخت شهریه
 • ثبت توصیه نامه
 • ارسال مشخصات شخصی و تصویر پرسنلی (پس از قبولی جهت صدور مدرک پایان دوره)

 لازم به ذکر است، با توجه به مردمی بودن لمفا و عدم برخورداری از بودجه‌های دولتی، این حمایت‌ها سقف معینی دارند. با این توضیح در آغاز ثبت نام، برای کاربران داخل و خارج از کشور، ظرفیت مشارکت ۵۰ نفر فراهم است. 

–  مشارکت در راستای دستیابی به روش‌های تدریس موثر برای استفاده از داوطلبان مناطق مختلف و اقوام و فرهنگ‌های مختلف (ترکی، عربی، کردی)

– مشارکت در زمینه بازتولید محتواهای آموزشی به زبان‌های عربی، دری، اردو، تاجیکستان

دقیقا چه آموزش‌هایی ارائه می‌کنیم

– تالیف و تولید متن مبتنی بر سئو
– تدوین و مونتاژ فیلم و محتوای ویدیویی
– تولید محتوای گرافیکی و مدیریت دیزاین
– تولید محتوای ویدیویی و تدوین فیلم و موشن
– تولید محتوای صوتی، پادکست، تنظیم موسیقی و صدابرداری
– وردپرس و انواع سایت‌های فروشگاهی و محتوایی
– فلاتر و انواع اپلیکیشن‌های اندروید و iOS
– بهینه‌سازی محتوا برای موتورهای جستجوگر، سئو
– مهارت‌های کاربردی هوش مصنوعی
– جمع آوری دیتا و امنیت مجازی

آموزش‌های رایگان در چه موضوعاتی است

– 🎓 مهارت‌های تدریس و آموزش در مدارس

– 🌐 مهارت‌های تبیین و ترویج محتوای مفید

– 📰 مهارت‌های ساخت پایگاه خبرگزاری

– 📷 مهارت‌های فعالیت حرفه‌ای در شبکه‌های مجازی بر اساس ویدیو و عکس

– 🌍 مهارت‌های ایجاد پایگاه‌های چند زبانه و فعالیت بین‌المللی محتوایی

– 💡 کارگاه خلاقیت

– 🎵 مهارت‌های شعر و ترانه

– 📚 فوت و فن چاپ و انتشارات

– 🎥 کارگاه ویژه مدیران، کارگزاران و کنشگران رسانه‌ای

این دوره آموزشی به روش تدریس پروژه محور و با تدریس هدفمند ارائه می‌شود. امکان پشتیبانی اختصاصی آنلاین و نامحدود و ارائه حمایت‌ها و تخفیف‌های واقعی نیز از ویژگی‌های این دوره است. همچنین، داوطلبان به منابع و ابزارهای پریمیوم رایگان دسترسی خواهند داشت و پس از پایان دوره، مدرک پایان دوره با تایید مراجع ذیربط به آنها اعطا می‌شود.

 • تدریس هدفمند
 • روش تدریس پروژه محور
 • پشتیبانی اختصاصی
 • حمایت‌ها و تخفیف‌ها
 • دسترسی به منابع، ابزارها و برنامه‌های پریمیوم به صورت رایگان
 • اعطای مدرک پایان دوره

ویژه سازمان‌های دولتی

سازمان‌ها، موسسات و مراکز دولتی و خصوصی یکی از مخاطبان هدف این دوره‌‌های آموزشی هستند.

ویژه سازمان‌ها

با توجه به الزامات قانونی در سازمان‌ها، امکان اعمال تغییرات و درج بخش‌‌‌‌‌های مورد نیاز در بسته سازمانی فراهم است.

بهبود خدمات

آموزش‌های فرم می‌تواند در افزایش مهارت پرسنل یک سازمان بسیار موثر باشد و سطح بهره‌وری سازمان‌‌‌‌‌ها را ارتقا دهد. 

کاربرد مفید

محصولات آموزشی می‌توانند به عنوان کالاهای فرهنگی و آموزشی بعنوان جوایز و هدایا مورد استفاده قرار گیرد.

دریافت پکیج فیزیکی نفیس

 •  امکان دریافت پکیج جامع دوره به صورت چاپ نفیس
 •  دریافت فایل‌ها از طریق درایو اختصاصی سخت افزاری
 •  این امکان جهت استفاده های خاص از این دوره آموزشی نظیر اهدا جوایز و هدایا در امورات اجتماعی و سازمانی کاربرد دارد. بدیهی است که هزینه خدمات فوق مطابق پس از تعیین نوع و فرمت مورد نیاز از سوی کاربران، محاسبه شده و توسط متقاضیان پرداخت خواهد شد.

مدارک و امکانات لازم برای ثبت نام

در فرایند ثبت نام، داوطلبان توانایی تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت شهریه را دارند. همچنین، ثبت توصیه نامه از جانب معلم به عنوان معرف و ارسال مشخصات شخصی و عکس پرسنلی پس از قبولی لازم است تا مدرک پایان دوره صادر شود.

ثبت توصیه‌نامه
  برای شروع یادگیری و ثبت نام نیاز به ثبت توصیه نامه دارید. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص و نیز اطلاع از تخفیف ها و حمایت‌های مالی بخش زیر را مطالعه کنید.

  امکان استفاده از دوره‌های آموزشی با ارائه تعهد مبنی بر پرداخت شهریه پس از اتمام آموزش و کسب درآمد. این طرح برای ارائه خدمات به کاربرانی که توانایی پرداخت هزینه‌ای ندارند، تدوین شده است.

   لازم به ذکر است، با توجه به مردمی بودن لمفا و عدم برخورداری از بودجه‌های دولتی، این حمایت‌ها سقف معینی دارند. با این توضیح در آغاز ثبت نام، برای کاربران داخل و خارج از کشور، ظرفیت مشارکت ۵۰ نفر فراهم است. 

  در حال حاضر، پشتیبانی اختصاصی ارائه شده است که شامل ارتباط مستقیم داوطلبان با اساتید و پشتیبانان در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ، روبیکا و ایتا است، به طوری که داوطلبان نیازی به ارسال تیکت یا مراحل غیرضروری ندارند. پشتیبانی در طول شبانه روز و به مدت ۴ ساعت در دسترس شماست.