مهارت تولید محتوا متنی

مبتنی بر اصول سئو 

 

معرفی و بررسی

آموزش تولید محتوا متنی 

تالیف متن مبتنی بر سئو

لطفا پیش از ثبت نام توضیحات صوتی را بشنوید و پس از بررسی شرایط و ویژگی‌‌ها در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

برای شرکت در این دوره آموزشی و برخورداری از پشتیبانی اختصاصی لازم است ثبت‌ نام کنید. پس از تکمیل مراحل رمز ورود به  صفحات آموزش برای شما پیامک خواهد شد.

 • شهریه: ۱۱.۵۰۰.۰۰۰ ریال
 • جلسات: ۲۱ ساعت
 • پشتیبانی: ۴۲ جلسه
 • درج اطلاعات در صفحه پرداخت الزامی است.
پرداخت شهریه

  مستندات دوره تولید محتوای متنی

  مهارت‌هایی که در این دوره آموزشی به دست می‌آورید
  • توانایی تولید، تالیف و بازنویسی محتوای متنی مبتنی بر اصول سئو
  • توانایی ورود به بازار کار و استخدام در شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات مرتبط
  • توانایی کارآفرینی و اشتغال‌زایی در حوزه تولید محتوا
  • قابلیت درآمدزایی از طریق تالیف محتوا یا کار در حوزه تولید محتوا

  ویژگی بارز این دوره آموزشی، ارتقای درآمد و اشتغال‌زایی افراد است. با توانایی تولید محتوای متنی مبتنی بر اصول سئو، شما می‌توانید وب‌سایت یا فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی کرده و با تولید و انتشار محتوا در شبکه‌های اجتماعی، بازدید بسیار زیادی را به دست آورید.

  این دوره آموزشی به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می‌شود. شما با دریافت فایل‌های ویدیویی کاملاً تدوین شده و اصولی، آموزش خود را شروع می‌کنید و پس از تکمیل ثبت نام، کد ورود به بخش آموزش‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  برای دانش‌آموزان، تخفیف ۶۰ درصد، برای معلمان، تخفیف ۱۰ درصد و برای سربازان، تخفیف ۹۰ درصد در نظر گرفته شده است. همچنین برای ثبت نام در این دوره‌های آموزشی، شما باید یک توصیه‌نامه از جانب معلم در سایت ثبت کنید.

  پشتیبانی اختصاصی از طریق تمامی کانال‌های اجتماعی ایرانی و خارجی مانند تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

  سازمان‌ها و موسساتی که مایل به ارائه این دوره آموزشی هستند، می‌توانند با ما تماس بگیرند تا در خصوص شرایط همکاری و تعرفه‌های مربوط به آن اطلاعات بیشتری دریافت کنند.

  در مجموع، دوره آموزش مهارت تولید محتوای متنی مبتنی بر اصول سئو، یک فرصت عالی برای افرادی است که مایل به یادگیری تکنیک‌های تولید محتوا و به دست آوردن مهارت‌های لازم برای رشد در حرفه تولید محتوا هستند.

  این دوره آموزشی به دانشجویان این امکان را می‌دهد که محتوای متنی مبتنی بر اصول سئو را تولید، تالیف و بازنویسی کنند. با اتمام دوره، دانشجویان قابلیت ورود به بازار کار را پیدا می‌کنند و می‌توانند در شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات مرتبط شغل پیدا کنند. همچنین، این دوره به دانشجویان کمک می‌کند تا کارآفرینی و اشتغال زایی کنند و از طریق تالیف محتوا به درآمد برسند.

  یکی از ویژگی‌های بارز این دوره آموزشی، تأکید بر درآمدزایی و اشتغال است. با تسلط به تولید محتوای متنی، دانشجویان می‌توانند سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنند و با انتشار محتوا در شبکه‌های اجتماعی، بازدید بسیار زیادی را برای خود جذب کنند.

  این دوره آموزشی به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می‌شود و با دریافت فایل‌های ویدیویی کاملاً تدوین شده و اصولی، دانشجویان آموزش خود را شروع می‌کنند. همچنین، پس از ثبت نام، کد ورود به بخش آموزش‌ها برای دانشجو قابل دسترس است. تخفیف ۹۰ درصد برای سربازان، ۶۰ درصد برای دانش آموزان و ۱۰ درصد برای معلمان در نظر گرفته شده است. برای ثبت نام در این دوره، نیاز به توصیه‌نامه از جانب معلم هست.

  پشتیبانی اختصاصی از طریق تمامی کانال‌های موجود از جمله تلگرام، ایتا، روبیکا و واتساپ در دسترس شرکت کنندگان است.

  سازمان‌ها و موسساتی که قصد ارائه این دوره آموزشی را به عنوان جایزه و هدایه به کارکنان خود دارند، می‌توانند با مراجعه به سایت ما و تماس با تیم پشتیبانی، جزئیات بیشتری در این خصوص را دریافت کنند.

  در کل، دوره آموزشی تولید محتوای متنی با تمرکز بر اصول سئو یک دوره جامع و کاربردی است که به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای تولید محتوای با کیفیت و بهینه‌سازی آن برای موتورهای جستجو را به دست آورند.