تولید محتوا

در برخی موارد شاید شما نیاز به تولید محتوا نداشته باشید! بله چنین چیزی ممکن است. برای ما مهم است که برای مشتریانی که به کارمان نیاز دارند کار کنیم…

خب این حق شماست که بدانید نویسنده شما چه قدر به کارش تسلط دارد. اما حتمن می‌دانید هر کاری اقتضائات خاص خود را دارد، با ما تماس بگیرید تا یکی از نویسندگان ما در موضوع مورد نظر به شما یک نمونه کار اختصاصی تحویل دهد؛ ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید… چطور است؟

نحوه انجام کار چگونه است؟

شوخی نیست!وقتی قرار است در کسری از ثانیه همه چیز تعیین شود این ریسک بزرگی است که بخواهیم برای تولید محتوا که شاهرگ حیاتی تجارت ماست از افراد حرفه‌ای استفاده نکنیم.

پس از انتخاب بسته و ثبت سفارش، موضوع مورد نظر، هدف، مخاطب و رسانه‌ای که قرار است مطالب در آن منتشر شود را بگوئید. این همه‌ی کاری است که شما می‌کنید و بقیه کار با ماست. کیفیت همه محتواها یکسان بوده و سئو، خوانایی و همه آنچه در تعهد ماست با نظارت دقیق صورت می‌گیرد. فراموش نکنید با همه اهمیتی که حجم و تعداد کلمات دارد کیفیت  محتوا بسیار مهم‌تر از کمیت آن است.

محتوای شما داراست…

پس از نیاز سنجی و دریافت نظرات و درخواست شما استراتژی مشخصی برای پروژه تولید محتوا تعیین می‌کنیم.

سپس متناسب با این نیاز سنجی و بر اساس ذائقه و سلیقه  مخاطبان فهرست موضوعات پروژه تولید محتوا را تدوین می‌نماییم و در ادامه توسط نویسندگان با تجربه سایت لمفا تالیف محتوای درخواستی شما را آغاز و طبق زمانبندی اعلام شده در قرارداد به شما تحویل می‌دهیم.

شما پس از دریافت سفارش خود می‌توانید درخواست ویرایش خود را تا دستیابی به نتیجه مطلوب بدون هیچ محدودیت و پیچیدگی ابلاغ کنید.

قرار است محتواهایی برای شما تولید کنیم که برای شما سودمند و موثر باشد.

اطلاعات تماس
محتوای خوب تحول ایجاد می‌کند

محتوایی که بجای شما حرف می‌زند!

تولید محتوای ادبی و پرداخت انگیزشی

آنچه که محتوا را برای ما قابل مطالعه و تبادل می‌کند کلمه است… واژه‌، متن… این گلادیاتورهای نجیب و نیرومند که گاه مانند راهبانی وحیانی پیام آور معنا و فهمند در اقلیم درک و شعور و گاه خطیبانی قرا و گاه مانند مبارزان و جنگاوران برای صیانت از آنچه به آن ملزم شده‌اند جانفشانی می‌کنند… از این روزنه که اکنون به وسیعِ متن و محتوا پرداختیم، تولید محتوا یعنی واژه‌هایی که به جای شما با مردم حرف می‌زنند.

چه کسانی محتوا نمی‌خواهند!

در این بخش دقیقا معلوم می‌کنیم که آیا شما به خدمات تولید محتوا نیاز دارید یا نه. این یک نظر کاملا کارشناسی است که تکلیف شما را معلوم می‌کند.

این محتوا سرمایه‌گذاری است!

چرا محتوای ما مهم است. چگونه است که واژه‌‌ها به مثابه چرخ‌دنده‌های یک دستگاه می رقصند و به ماشین تولید ثروت برای شما بدل می‌شوند.

از ما مشاوره بگیرید!

در دنیای تولید محتوا آنچه که اهمیت دارد دانش نویسنده و میزان وقت و خلاقیتی است که برای تولید محتوا صرف می‌شود. ما هیچ رقابتی با مشتریان و حتی همکاران نداریم. 

خدمات تولید محتوا متنی

ما برای صرفه‌جویی در وقت حتی از شما نمی خواهیم توضیحات اضافه و فرم های دست و پاگیر را تکمیل کنید! در خصوص نحوه ‌ی پرداخت نیز نگرانی‌های شما را درک می‌کنیم! و با توجه به سوء استفاده‌های زیادی که از جانب افراد سودجو انجام شده، ابتدا سفارش شما را  تحویل می‌دهیم، سپس هزینه را دریافت می کنیم.

آیا این برای اطمینان ما کافی است؟

ما در سایت لمفا بعنوان یکی از نخستین مجموعه های تولید محتوا در کشور سرویس تولید محتوای فارسی را در دست اجرا داریم بر این باوریم کارفرما اگر کار خوب تحویل بگیرد، هزینه آن را پرداخت می‌کنند.

از طرفی ما به کیفیت محتوایی که تالیف می‌کنیم اطمینان داریم و پس نگران وصول مطالبات خود نیستیم. چرا که محتوای مبتنی بر اصول سئو کاملاً تعریفی بدون حتی یک سطر کپی و بازنویسی به شما تحویل می‌دهیم. نوشتاری که رضایت شما را ین می‌کند و تحسین مشتریان و مخاطبان تان را برمی‌انگیزد. ما تجربه چندین ساله در تولید محتوای تجاری داریم.

پس برای تالیف و انتشار انواع مقالات و مطالب مفید و کاربرپسند در سایت خود و نیز تهیه رپرتاژ و یا سایر استفاده‌های دیگر محتوا روی همکاری تیم حرفه‌ای لمفا حساب کنید.

یک نوع محتوا بیشتر نداریم!

در خصوص انواع محتوا باید بگوییم ما یک نوع محتوا بیشتر  تولید نمی کنیم! آن هم محتوایی برآمده از ذهن نویسنده که متناسب با نیاز سفارش دهنده است. بنابراین چه بازنویسی و چه تالیف یا هر عنوان دیگری در نهایت شما محصولی کاملا تولیدی و یونیک خواهید داشت. اگر به خدمات جز این نیاز دارید می توانید از طریق شرکت های موجود نیازهای خود را برآورده کنید.

شاید بد نباشد با نگاه ما نسبت به نویسندگی و دنیای تالیف محتوا آشنا شوید؛ این می‌تواند یک نمونه کار ساده هم باشد.

در تعریف محتوا و با نگاهی فلسفی اینگونه آغاز می‌کنیم که: محتوا یعنی همه چیز؛ لوگو سایت، تابلو یک فروشگاه و حتی نحوه حرف زدن منشی شما با مشتریان، همه و همه محتواهایی هستند که در برند شما تاثیر دارند. اما این تعریف کاربردی نیست. پس باید به دنبال تعریفی مفید از محتوا باشیم که به‌درد‌بخور! باشد تا تکلیف کسب و کار معلوم شود. 

تعریف علمی تولید محتوا

هر چیزی که خبر، اطلاعات، احساس و پیامی را در ساختاری مشخص به مخاطبی شناخته شده (از حیث علاقه‌ها و..) بصورت واضح و قابل مطالعه که از سوی موتورهای جستجوگر قابل درک و نمایه سازی باشد محتواست. ما اطلاعات کاملی در حوزه تولید محتوای دیجیتال در دانشنامه علمی کاربردی تولید محتوا طرح و اطلاعات جامعی در این خصوص بیان کرده‌ایم.

 

بسته‌های تولید محتوا ماهانه

ما خدمات تولید محتوا را در سایت لمفا بصورت ماهانه و به گونه‌ای موثر تنظیم کرده‌ایم. این بسته‌ها بر اساس اصول حرفه‌ای سئو و متاثر از آخرین الگوریتم‌های گوگل دسته بندی و به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می‌شود. بدهی است که در صورت نیاز به دریافت خدمات تولید محتوا در تعداد و حجم متفاوت بسته اختصاصی متناسب با آنچه می‌خواهید به شما ارائه خواهیم کرد.

کاملا تولیدی و مبتنی بر اصول سئو

دنبال محتوای خوب هستید؟

خدمات تولید محتوا

روزانه

۹۶۰

ثبت سفارش
خدمات تولید محتوا

دو روزانه

۵۵۰

ثبت سفارش
خدمات تولید محتوا

هفتگی

۲۷۰

ثبت سفارش

توضیحات بیشتری نیاز دارید؟

برو به صفحه اصلی سایت