خدمات تولید محتوا متنی

محتوای مورد نیاز شما را تولید می‌کنیم. همین حالا با ما تماس بگیرید؛ موضوع مورد نظر، هدف، مخاطب و رسانه‌ای که قرار است نوشته در آن منتشر شود را بگوئید. این همه‌ی کاری است که شما می‌کنید. 

ما برای صرفه‌جویی در وقت حتی از شما نمی خواهیم توضیحات اضافه و فرم های دست و پاگیر را تکمیل کنید! در خصوص نحوه ‌ی پرداخت نیز نگرانی‌های شما را درک می‌کنیم! و با توجه به سوء استفاده‌های زیادی که از جانب افراد سودجو انجام شده، ابتدا سفارش شما را  تحویل می‌دهیم، سپس هزینه را دریافت می کنیم.

آیا این برای اطمینان ما کافی است؟

ما در سایت لمفا بعنوان یکی از نخستین مجموعه های تولید محتوا در کشور سرویس تولید محتوای فارسی را در دست اجرا داریم بر این باوریم کارفرما اگر کار خوب تحویل بگیرد، هزینه آن را پرداخت می‌کنند.

از شما پول نمی‌گیریم تا پس از تحویل

از طرفی ما به کیفیت محتوایی که تالیف می‌کنیم اطمینان داریم و پس نگران وصول مطالبات خود نیستیم.

چرا که محتوای مبتنی بر اصول سئو کاملاً تعریفی بدون حتی یک سطر کپی و بازنویسی به شما تحویل می‌دهیم.

نوشتاری که رضایت شما را ین می‌کند و تحسین مشتریان و مخاطبان تان را برمی‌انگیزد. ما تجربه چندین ساله در تولید محتوای تجاری داریم.

محتوای خوب می‌خواهید؟!

پس برای تالیف و انتشار انواع مقالات و مطالب مفید و کاربرپسند در سایت خود و نیز تهیه رپرتاژ و یا سایر استفاده‌های دیگر محتوا روی همکاری تیم حرفه‌ای لمفا حساب کنید.

یک نوع محتوا بیشتر نداریم!

در خصوص انواع محتوا باید بگوییم ما یک نوع محتوا بیشتر  تولید نمی کنیم! آن هم محتوایی برآمده از ذهن نویسنده که متناسب با نیاز سفارش دهنده است.

بنابراین چه بازنویسی و چه تالیف یا هر عنوان دیگری در نهایت شما محصولی کاملا تولیدی و یونیک خواهید داشت.

اگر به خدمات جز این نیاز دارید می توانید از طریق شرکت های موجود نیازهای خود را برآورده کنید.

شاید بد نباشد در همین ابتدا با نگاه ما نسبت به نویسندگی و دنیای تالیف محتوا آشنا شوید؛ این می‌تواند یک نمونه کار ساده هم باشد.

در تعریف محتوا و با نگاهی فلسفی اینگونه آغاز می‌کنیم که: محتوا یعنی همه چیز؛ لوگو سایت، تابلو یک فروشگاه و حتی نحوه حرف زدن منشی شما با مشتریان، همه و همه محتواهایی هستند که در برند شما تاثیر دارند.

اما این تعریف کاربردی نیست. پس باید به دنبال تعریفی مفید از محتوا باشیم که به‌درد‌بخور! باشد تا تکلیف کسب و کار معلوم شود. 

تعریف علمی تولید محتوا

هر چیزی که خبر، اطلاعات، احساس و پیامی را در ساختاری مشخص به مخاطبی شناخته شده (از حیث علاقه‌ها و..) بصورت واضح و قابل مطالعه که از سوی موتورهای جستجوگر قابل درک و نمایه سازی باشد محتواست.

ما اطلاعات کاملی در حوزه تولید محتوای دیجیتال در دانشنامه علمی کاربردی تولید محتوا طرح و اطلاعات جامعی در این خصوص بیان کرده‌ایم.

ثبت سفارش
محتوای غیرتخصصی
39
تومان
 • اصول سئو
 • کاملا تالیفی
 • قواعد نگارشی و خوانایی
 • تضمین بازگشت وجه
 • تصویر سازی اختصاصی
 • کاربرپسند و نثر روان
 • بسته مشاوره توسعه وب 

 

25% تخفیف کسب و کارهای تولیدی
تحویل دو روزه اطلاعات بیشتر
تالیف رپورتاژ
135
تومان
 • اصول سئو
 • کاملا تالیفی
 • قواعد نگارشی و خوانایی
 • تضمین بازگشت وجه
 • تصویر سازی اختصاصی
 • مبتنی بر اصول کپی‌رایتینگ
 • بسته مشاوره توسعه وب 

 

10% تخفیف کسب و کارهای تولیدی
تحویل سه روزه اطلاعات بیشتر

تولید محتوای ادبی و پرداخت انگیزشی

آنچه که محتوا را برای ما قابل مطالعه و تبادل می‌کند کلمه است… واژه‌، متن… این گلادیاتورهای نجیب و نیرومند که گاه مانند راهبانی وحیانی پیام آور معنا و فهمند در اقلیم درک و شعور و گاه خطیبانی قرا و گاه مانند مبارزان و جنگاوران برای صیانت از آنچه به آن ملزم شده‌اند جانفشانی می‌کنند… از این روزنه که اکنون به وسیعِ متن و محتوا پرداختیم، تولید محتوا یعنی واژه‌هایی که به جای شما با مردم حرف می‌زنند.

با عنایت به آنچه که گفتیم، محتوای متنی را می‌توان مادر همه گونه‌های دیگر محتوایی دانست. درست مثل دو که مادر ورزش‌هاست!

ارتباط با ما
شاید پرسش شما نیز باشد

پرسش‌ها و ابهامات

محتوای چند کلمه‌ای بنویسیم؟

حداقل استاندارد برای هر محتوا 700 کلمه است که ما توصیه می‌کنیم در صورت مهیا بودن شرایط این تعداد را به 100 تا 1200 افزایش دهید. فراموش نکنید با همه اهمیتی که حجم و تعداد کلمات دارد کیفیت و نحوه تولید محتوا بسیار مهم‌تر است.

ترجمه یا بازنویسی متن یا تالیف!

اجازه بدهید صادقانه و واضح بگوییم! زحمت تالیف محتوا برای یک نویسنده با تجربه به مراتب بسیار کمتر از بازنویسی آن است. گذشته از این ابزارهای موجود با دقت تمام هرگونه کپی یا بازنویسی را تشخیص می‌دهند و ما هرگز اعتبار کاری خود را زیر سوال نمی‌بریم چون علاوه بر پایبندی به اصول حرفه‌ای این به ضرر خود ماست.

تصویر سازی محتوا رایگان است؟

بله. به ازای هر 300 کلمه یک تصویر متناسب و با کیفیت به گونه ای که همه تصاویر با هم هارمونی دارند و زیبایی محتوا ا افزایش داده و به درک آن از جانب کاربر کمک می‌کنند. تصاویر هر محتوا بصورت انتخابی از منابع آزاد که حق کپی رایت ندارند گزینش و درج می‌گردد.